Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dany007 válasza C4mp3r (#13) üzenetére


Dany007
veterán

"hogy a melos pityu aki galyazik egesz nap szivesebben ul le ez ele, es anyazik egy sort, mintsem hogy berakjon valami filmet"

De attól még, hogy egész nap gályázik, attól még nézhetne valami értelmesebbet. Persze ezt tolják az arcába, értem én. De mikor nem ezt tolták az emberek arcába, 20 évvel ezelőtt, volt vagy 2 csatorna, akkor se ment senki tüntetni hogy de nekik mónikasó kell meg hasonló. :)

Szerintem az emberek többsége gályázik egész nap. De attól még lehetne igényesebb (csak picivel) műsorokat is nézni. Bár a tévében tényleg nehéz.
Remélem a ditiális otthon hamarosan beköltözik mindenkihez esetleg egy digitális videótékával egyben. És akkor végre leáldoz az ilyen szenny adóknak, mint ez a két kereskedelmi. Persze az m1 se jobb. De mióta nincs előfizunk kábelre és csak antennával nézzük HD-ben az m1-et, egyre többet nézem és egyre jobbnak találom. Amin én is meglepődtem. De egész értelmes műsorok is vannak rajta...
A híradó meg össze sem hasonlítható a kereskedelmivel. Jó, azért olyan nagy különbség nincs, de ott legalább vannak külföldi hírek is.

@Def:

"M2 gyerekcsatorna lett, néha vasárnap délelőtt bekapcsoljuk"

+1! Még ezt akartam hozzáírni. :R Bár nálunk van gyerek is aki nézz, tehát célirányos a dolog. De meglepően kellemes műsorok vannak!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.