Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) baluka26 válasza C4mp3r (#50) üzenetére


baluka26
veterán

Tipikusan nem valóságos karakter ő szerintem benne, pont ezért nagyon jó, amit csinál. Legalábbis szerintem kurva jó :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#52) mephi666 válasza baluka26 (#49) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, nem egyszerű karakter: olyan, mintha néhány régi fősulis haveromat megfognánk és összegyúrnánk 1 személyiségbe :DDD mindenkitől megkapná a legerősebb tulajdonságait és már kész is

...az a durva, hogy az én régi énemből is látok benne bőven :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53) C4mp3r válasza baluka26 (#51) üzenetére


C4mp3r
addikt

en is birom a fejet, de nehol mar annyira idiota, hogy inkabb atmegy nalam idegesitobe sem mint szorakoztato. joe karaktere meg eleg jol megformalt szerintem, es nem jatssza rosszul a "szinesz" sem. a rita nevu csajtol meg szerintem mindenki a falra maszik, direkt azert csinaltak ilyenre

(#54) Dyrtyho válasza baluka26 (#49) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ezzel a megjegyzéseddel teljesen egyetértek, ott van Pl a Zsófika, aki teljesen jól vissza adja azoknak a lányoknak a valóságbeli tükrét, akik azt hiszik magukról hogy tudnak énekelni, mert jó hangjuk van, és el vannak szállva maguktól 1 koncertnek se nevezhető fellépés után. Regina meg egy olyan karakter aki próbál mindenkinek segíteni, akár párkapcsolati témában, akár bármi másban, de amikor neki van segítségre szüksége, akkor nagy ívben tesznek rá. Szóval én is azt mondom, hogy egy hatalmas görbe tükör a mai világnak.

Persze ezzel nem ezt akarom mondani, hogy nem kell melózni, és csak bulizni állandóan, vagy fordítva, hanem hogy igenis kell melózni valamit, de ettől még nem kell beállni azoknak a sorába, akik csak robot életet élnek, ez alatt értem azt, hogy élni kell ,vagy aki meg csak robotol egész héten, és semmi kikapcsolódásra nincs ideje, annak meg el kell kezdenie élni.

best regards, egy fórumozó blogger

(#55) baluka26 válasza Dyrtyho (#54) üzenetére


baluka26
veterán

Azért majdnem mindenki melózik. Regina, Gabi ugye Joeval, Rita pultoslány, Zsófika a sztori szerint kibaszott gazdag, Lali meg az állandóan pénztelen, szóval őt nem lehet munkáztatni. Marci grafikus, ami szintén dellás meló, akkor Anikó is dolgozik vagy munkát keres mindig. Az, hogy nem mutatják őket munka közben, egy dolog.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#56) Dyrtyho válasza baluka26 (#55) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Zsófi gazdag ? Én azt hittem, hogy valami promoter, vagy valami marketinges, esetleg hostess csaj, akinek tök mindegy hogy mikor megy be, és emlékeim szerint ezt még az egyik részben Kristóf hozzá is vágta a fejéhez, hogy neked tök mindegy hogy mikor mész be dolgozni. De ezek szerint akkor nem is dolgozik, mert gazdag...vagy én már nem tudom. De a Lali tudomásom szerint már melózik a Bunyós Pityunál mint rakodó munkás

best regards, egy fórumozó blogger

(#57) baluka26 válasza Dyrtyho (#56) üzenetére


baluka26
veterán

Zsófi egy gazdag esztergomi család egyedüli gyermeke. Fél éve költözött Budapestre, hogy a saját lábára álljon. Szenvedélye a zene. Dalokat ír, és énekesnő szeretne lenni, de egyelőre hoszteszként dolgozik. Kifinomult lány, aki tisztában van az adottságaival. A hozzá közeledők motivációját gyakran félreértelmezi tapasztalatlansága miatt. Leginkább a rosszfiúkhoz vonzódik, ezért szerelmi életében nem ritkák a fergeteges viharok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#58) Dyrtyho válasza baluka26 (#57) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Azért a Vivien se rossz csaj, csak kár hogy ilyen irritáló szerepet adtak neki :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#59) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha az ember jó karaktereket akar, akkor sincs erre rászorulva. Ha a nívósabb alkotásokra nincs igénye, de erre igen, sőt még jónak is minősíti (akkor a valóban nívósak mik?), arra nincs mentség. :o :D Egészen más kérdés, hogy a magyar televíziózás és a filmipar milyen alacsony szinten áll úgy általában. Nincs már kommunizmus, ahol az ember rá van szorulva a hazai, csehszlovák meg szovjet gyártmányú cuccokra.

De lássuk csak, ebből nem lehet tanulni, nincs rendes története, a karakterei majdnem mind ellenszenvesek és sekélyesek, szimplák és kétdimenziósak, a döntéseik gyakran irracionálisak, a személyiségük is változhat akár szituációról szituációra, stb. Sorolhatnám még, amiért okom van sok száz (vagy ezer?) még nem látott sorozatot előnyben részesíteni ezzel szemben.

Persze ízlésen nem lehet vitázni, de abban azt hiszem megállapodhatunk, hogy ez kulturálisan semmilyen értéket nem képvisel, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#60) baluka26 válasza Crystalheart (#59) üzenetére


baluka26
veterán

Filmekből kerülöm a szennyet, és jobban szeretem a mestermunkákat. De azoknál nem feltétlenül a céltalan szórakoztatást tartom feladatuknak, itt viszont azt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#61) Crystalheart válasza baluka26 (#60) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De továbbra sem értem, ezen mi tud szórakoztatni, olyan, mintha sok szakmunkásból szabadult fazont kellene nézni. Ilyenek közt dolgozni is necces, nemhogy élni, nézni meg teljességgel értelmetlen őket. :D

Ha céltalanul akarok szórakozni, akkor vígjátékot nézek. Van még kismillió, amit nem láttam, több ezer órányi anyag. :)

(#62) baluka26 válasza Crystalheart (#61) üzenetére


baluka26
veterán

Látod, én egy hülye vígjátékot nem tudok megnézni :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#63) Crystalheart válasza baluka26 (#62) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oké, szóval neked a kukkolás jön be. :DDD

(#64) pro70


pro70
tag

A Topikot zártam még mielőtt pro70-et ide eszi a fene!

(#65) baluka26 válasza pro70 (#64) üzenetére


baluka26
veterán

Az a jó, hogy veled csak ilyen szennytopikokban lehet látni, mint VV, meg ez :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#66) C4mp3r válasza Crystalheart (#59) üzenetére


C4mp3r
addikt

de miert kell mindennek erteket kozvetiteni? szerinted az e.l. james altal irt fifty shades of loszar kepvisel valami irodalmi erteket? vagy a mormon csaj agymenese ami twilight cimen fut? es itt most a konyvekrol beszelunk. elhiszem, hogy valaki szerint ez szar, de azert ennyire nem olyan sulyos a helyzet. egyszeruen ilyenre is van igeny. vagy szerinted minden konyv rendelkezik literary value-val, csak azert mert olvasod es nem nezed?

(#67) koshmar válasza pro70 (#64) üzenetére


koshmar
őstag

Jönni fogsz te még ide, ne aggódj. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#68) kenwood3 válasza baluka26 (#65) üzenetére


kenwood3
őstag

mekkora beszólás, és milyen igaz :DDD

a műsorhoz: lövésem sincs miről szól, mert csak 1-2 perceket láttam eddig belőle, amikor keresgéltem, hogy mit nézzek, de annyit sikerült megállapítani, hogy van 1 pár jó suna benne :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#69) Dyrtyho válasza pro70 (#64) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

kolléga :)) :)) :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#70) baluka26 válasza kenwood3 (#68) üzenetére


baluka26
veterán

Itt a másik hülye :W :DDD

darál0w és Boxi bácsi kellene még, és tiszta VV feeling lenne.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#71) kenwood3 válasza baluka26 (#70) üzenetére


kenwood3
őstag

no de uram, maga se véletlenül került ide :P

;]

egyébként én emiatt kerültem ide ;)

darát mg ne várd, mert amióta banolta magát németbe olyan ritka ph-n mint a fehérholló :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#72) Dyrtyho válasza baluka26 (#70) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én erre törekszek, hogy ennél a sorozatnál is az a hangulat legyen mint a Való Világ idején :)) :))

(#71) kenwood3 : VV Éváról lemaradt :(( :((

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#73) baluka26 válasza kenwood3 (#71) üzenetére


baluka26
veterán

Szoktam vele privátban tereferélni :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#74) koshmar válasza kenwood3 (#71) üzenetére


koshmar
őstag

Gyűlünk, gyűlünk. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#75) Crystalheart válasza C4mp3r (#66) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mindennek van létjogosultsága, aminek van piaca, az efféle ponyvák és hasonlók szerzői meg olyanok, mint a kínai jómunkásember, csak többet keresnek. A kínai gagyitermékeknek is van létjogosultsága, amíg van, aki megveszi. Épp csak trágyányit sem ér, mert a trágyával legalább a talajt lehet táplálni, míg a kínai tömegcuccokkal meg csak a hazai cégeket vágjuk haza. Hasonló a helyzet ezekkel a műsorokkal, épp csak azokat vágja haza, akik értelmes tartalmakat készítenének, ha hagynák. Így tehát, attól még, hogy a piaca miatt van létjogosultsága, nézni/olvasni inkább szégyen, mint dicsőség, élvezni pedig (no offense, anyone) a jó ízlést illetően valóságos szegénységi bizonyítvány...

És mint korábban írtam, ez az ÉNBP majdnem ugyanezzel a koncepcióval, akár hasonló karakterekkel, néhány plusz szereplővel és minimum egy plusz tehetséges szerzővel akár még jó is lehetne, anélkül, hogy a jelenlegi közönségének ne tetszene továbbra is. Pont ugyanazért rossz ez, amiért alig van a jó magyar film, egyszerűen kevés a tehetséges szerzőnk.

(#76) Mr X válasza Crystalheart (#75) üzenetére


Mr X
veterán

Belegondoltál abba, hogy nem biztos, hogy azért kapcsolja be az ember a tévét, hogy művelődjön? Nem nézem ezt a műsort, de elfogadom, hogy van helye. Ha okosodni akarok, olvasok, vagy internetezek. De emellett megnézem a tévébe na böfögős-fingós filmeket, mert kikapcsol. Mást meg ez kapcsolja ki.

(#77) Dany007 válasza C4mp3r (#66) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem se kell értéket közvetíteni folyton, csak akkor ne főműsoridőben adják. Adják este 10-11 után. Akit annyira érdekel az akkor is megnézi...
Egyszerűen már nincs normális műsor főműsoridőben. Vagy "tehetségkutatók" vannak / voltak vagy ilyen sorozatok. Gondolom még így is olcsóbb neki, mint megvenni 1-2 sikeresebb filmet estére. Nem tudom, de ez így szerintem semmit nem ér.

Egyvalami volt rosszabb ennél, az amit a Magellánnal műveltek a Tv2-n. Egykor egy "tudományos" ismeretterjesztő műsornak indult. Majd lett belőle bulvár szar. Kb Bors, Blik meg Story színvonalon és továbbra is tudományos műsornak nevezték... Na az hányinger volt. Szerencse hogy már levették... Persze van helyette más, de legalább már nem mocskolja be többé a tudomány megnevezést.

(#78) Crystalheart válasza Mr X (#76) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem beszéltem most művelődésről, szórakoztatni lehet értelmesen is. Épp azt írtam, hogy még ez az Éjjel-nappal Budapest is lehetne értelmes, ugyanezzel a koncepcióval, ha a készítők tehetségesebbek lennének. De úgy tűnik, hogy a kertévék nem csak a költségekben törekednek a lehető minimumra, hanem a tehetség-befektetésben is.

[ Szerkesztve ]

(#79) C4mp3r válasza Crystalheart (#75) üzenetére


C4mp3r
addikt

Here's your chance then, epp szereplot keresnek, javaslom jelentkezz es mutasd meg hogyan is kell ezt csinalni, ha mer fikazni jol tudod.

Hasonló a helyzet ezekkel a műsorokkal, épp csak azokat vágja haza, akik értelmes tartalmakat készítenének, ha hagynák.

nem latom miert is vagnanak haza barmit is, ha eleg eredeti es jo az otlet szerintem mindig lesz letjogosultsaga, es amugy is a nezok dontik el, hogy mi a nezheto es mi nem.

nézni/olvasni inkább szégyen, mint dicsőség, élvezni pedig (no offense, anyone) a jó ízlést illetően valóságos szegénységi bizonyítvány...

ezt inkabb nem kommentalnam, szerencse, hogy ez csak a te velemenyed, gondolom te is azok koze tartozol ak hazamegy berak egy operat mikozben epp cikket ir az Elet es Irodalomnak.

javaslom a szinmuveszeti egyetem rendezoi szakat

(#80) Mr X válasza Crystalheart (#78) üzenetére


Mr X
veterán

Miért akarod eldönteni, hogy ki hogy szórakozhat? Ha így akar, agyműködés nélkül, hadd tegye így. Senki fejéhez nem fognak fegyvert, hogy nézze. De te a lehetőséget is megvonnád. Melyik a rosszabb?

(#81) Crystalheart válasza C4mp3r (#79) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerinted mennyire férnék bele ezzel a fazonnal a koncepciójukba :DDD (Ld. avatárom.) És ugyan ha volna is esélyem, nem jönne rosszul az a havi félmilla, de azt hiszem, egy életre leírnám magam vele, a további terveimnek lőnének. :D Meg különben sem a színészeken múlik elsősorban, én szerzőkről beszéltem, azt meg megoldják házon belül a tévében.

"nem latom miert is vagnanak haza barmit is, ha eleg eredeti es jo az otlet szerintem mindig lesz letjogosultsaga, es amugy is a nezok dontik el, hogy mi a nezheto es mi nem." - Ez egy népszerű frázis, pedig számtalanszor bebizonyosodott itthon és külföldön is, hogy a jónép elsősporban azt nézi, amit elé tesznek. A készítőknek senki nem irányított puskát a fejéhez, aminek a ravaszát a "smartometer" mutatójához kötötték... Amúgy épp nemrég hunyt el a Mirr-Murr, a tévémaci és hasonló bábfilmek készítője, Foky Ottó, aki azt nyilatkozta, hogy mikor nyugdíjba ment, fenntartotta a lehetőségét, hogy bármikor megkérhették volna új animációk készítésére, ezt meg is mondta. De nem keresték, és nem csak őt nem, hanem általában azokat, akik tényleg tehetséget vittek a műveikbe, azokat nem. Persze most nem őt emelem piedesztálra, pláne hogy egészen kis gyermekeket célzott, csak a helyzetet demonstrálom vele. Jóformán megszűnt a magyar rajzfilmgyártás, megcsömörlött és lecsúszott a magyar filmipar, és a televíziók csak technikailag tartották a lépést, de sosem újítanak, nem is tervezik, hogy maguk találjanak ki valamit. És mindez főként azért, mert akinél a pénz van, azok így gondolkodnak. Ők nem alkotók, hanem pénzemberek, akiknek egy produkció, ha gagyi és sok pénzt hoz, épp annyit ér, mint ami értékes vagy valóban ötletes és sok pénzt hoz. Vagy talán még többet is, mert nem kell hozzá tehetséges alkotót fizetni...

Mr X: Én nem akarom megmondani, csak van róla véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#82) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Félmilliót kapnak az RTL amatőr sztárjai

best regards, egy fórumozó blogger

(#83) DJ WOKKY válasza Dyrtyho (#82) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

S most egy főszereplőt keresnek, pro70 nem mész ? :D

(#84) SlayR


SlayR
senior tag

Inkább olvassatok! :D

(#85) Crystalheart válasza Dyrtyho (#82) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Egyébként sok tényleg jó, de még nem Kossuth-díjas színész ennél jóval kevesebbet keres sokkal nehezebb munkával. Fura, de hát ez a showbiznisz.)

(#86) baluka26 válasza Crystalheart (#85) üzenetére


baluka26
veterán

Mindenért annyit adunk, amennyit hozni fog. Bizony ez a sorozat sokat hoz. Nagyon.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#87) Dyrtyho válasza DJ WOKKY (#83) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én már múlthét pénteken jelentkeztem a műsorba, eddig még nem hívtak, de bízom benne hogy hamarosan megcsörrentenek :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#88) Crystalheart válasza Dyrtyho (#87) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem biztos, hogy hívnak, nekem több ismerősöm is hiába regelt, még jó arcok, meg gyakorlattal rendelkezők is, hát sejtelmem sincs, mi alapján hívnak be embereket. :)

(#89) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Helló! Ezek ott soha semmit nem dolgoznak? Ezt igazából egy kollégám vetette fel (50 felett).
Amit én felvetettem, azt ide nem lehet beírni főleg olyan nyersen, de biztos vagyok benne sokak fejében átfutott (20 felett).
Érdekes megfigyelni a két féle látásmódot amit a rengetek korkülönbség szül. ;]
Ezt az egészet elég hang nélkül nézni amúgy. Pont annyit ár hanggal mint nélküle. Na kapcs natgeo. :C

(#90) DJ WOKKY válasza Dyrtyho (#87) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Nahh :)

Anno mikor mentek a Való Világ részei, akkor az akkori topikból többen is jelentkeztünk :)
Mindenkit felhívtak, telefonon meg is feleltünk, és be is hívtak volna már minket, de senki nem ment el :DDD

(#91) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Ez lesz a következő 2 hétben! Aki nem szereti előre tudni a lényegi részt, az ne olvassa el :)

2013.04.19., Péntek 19.50 - 48. rész

Reggel Marci SMS-t kap, de csak Rita van a telefon közelében. Az SMS az örök ellenségtől, Anikótól jött. S bár a tartalma nagyon egyértelmű, Rita mégis heves vitába bonyolódik Marcival. Marci iszonyú dühös, hogy Rita visszaélt a bizalmával és kis szünetet szeretne. Rita Reginához fordul tanácsért, aki azt javasolja, hogy kérjen bocsánatot. A bocsánatkérés sem enyhíti Marci haragját, mert közben megtudja, hogy Rita Anikónál járt, és megtiltott neki mindennemű kapcsolatot Marcival. A kibékülés elmarad. Szandi és Gábor reggeli veszekedései nagyon bosszantják Anikót. Anikó megdöbben, amikor rájön, hogy a veszekedés aztán mindig szex-szel végződik. Szandi felhőtlen életét beárnyékolja, amikor teljesen váratlanul felbukkan Kristóf és a lány segítségét kéri.

2013.04.22., Hétfő 19.50 - 49. rész

Rita bocsánatot kér Marcitól a viselkedése miatt, kibékülnek. Kapcsolatukat azonban próbára teszi, hogy a lakóközösségben folyton megzavarja valami a meghittségüket. Rita spontán azt javasolja, hogy költözzenek ketten egy lakásba. De még mielőtt megbeszélték volna, a lány már mindenkinek elújságolta a költözés hírét. Marcinek magyarázkodnia kell a félreértés miatt, és elég rendesen összevesznek.

Amikor Joe a műhelyben észreveszi, hogy hiányzik a kasszából a pénz, közli Kristóffal, hogy nem maradhat tovább. Bár Kristóf úgy tesz, mintha ez nem számítana neki semmit, mégis este már teljesen kikészülve ott áll Szandi ajtajában. A lány eleinte nem akarja beengedni…

2013.04.23., Kedd 19.50 - 50. rész

Amikor Anikó megérkezik a lakásba, Rita teljesen kiborul, és azzal vádolja Marcit, hogy miatta odázza el a közös lakásról szőtt álmukat. Marci iszonyú ideges és Hannához menekül, hogy befejezze nála a graffitit. Hanna kicsit elkezd érdeklődni Marci iránt, Marci jól érzi magát a fiatalokkal. Nagy felzúdulást okoz, hogy Szandi megint befogadta Kristófot. Amikor Anikó reggel belebotlik a fürdőszobában, sokkot kap. Gábor sem túl lelkes.. Kristófnak este új látogatója érkezik, ezúttal Zsófi. Bejelentés nélkül érkezik és a fiú fejéhez vágja a felgyülemlett sérelmeit. Mivel nem akar Kristóf közelében maradni, Anikó újra ott áll a lakóközösség ajtajában. Regina elintézi, hogy átmenetileg ott lakhasson. Rita tombol és mérge még Marcit is elűzi.

2013.04.24., Szerda 19.50 - 51. rész

Rita és Anikó már reggel összevesznek, Rita nagyon mérges és azt követeli Marcitól, hogy végre válasszon közte és Anikó között. Éppen Anikó előtt bukik ki Ritából a kétségbeesésének oka: egy múltbeli komoly csalódás. De Marcitól Anikó megtudja, hogy ő már eldöntötte, hogy szakítani fog…

2013.04.25., Csütörtök 19.50 - 52. rész

Joe reggel kisírja magát Gábornál, hogy szenved a Diával való „laza“ kapcsolata miatt. Elhatározza, hogy tisztáznia kell vele a helyzetet. Ezt Regina is megtudja, amikor bemegy a műhelybe. Reginának sem könnyű, de reméli, hogy Dia mellette dönt majd. Joe és Dia összevesznek a nap elején, de kibékülnek és lefekszenek egymással. Joe viszont kemény marad: Így nem tudja folytatni és döntésre kényszeríti Diát. Vagy ő, vagy a másik „férfi.“ Amikor Regina este megtudja Joe-tól, hogy mi történt, Joe oldalára áll, ír Diának egy elköszönő levelet és egy időre elhagyja Budapestet.

Reggel Enikő váratlanul felbukkan az albérletben. Amikor Gábor végre haza ér, Enikő elmondja, hogy még szereti, hiányzik neki és vissza akarja szerezni. Balázsnak- Vivien fiújának, sikerül felvidítania Zsófit.. Balázs addig flörtöl vele, amíg Zsófi viszonozza és Balázs meg is csókolja. Vivien rajtakapja őket, nagyon kiakad és kirúgja Balázst. A két lány között elkezdődik a háború…

2013.04.26., Péntek 19.50 - 53. rész

Szandi határozottan kijelenti Kristófnak, hogy nem fogja eltartani: keresnie kell egy állást. Kristóf arrogáns stílusban jelentkezik pultosnak – Vivien munkahelyén, de csak kisegítőnek vennék föl. Kristóf megalázkodva és elfogadja az állást. Vivien, aki azonnal kigúnyolja, megváltoztatja véleményét, amikor Kristóf megmenti egy erőszakoskodó alaktól. Segít a fiúnak, hogy megtarthassa az állását, és amikor a Vivien munkahelye bezár, lefekszenek egymással.

Míg Gábor nem tudja, mihez kezdjen Enikő újabb felbukkanása miatt, Lali magához ragadja a kezdeményezést. Beállít Gábor anyjához, és győzködi Enikőt, hogy ne adja fel a férfit, akit szeret.

2013.04.29., Hétfő 19.50 - 54. rész

Miután Gábor elutasítja Enikő házassági ajánlatát azért, hogy ő kérhesse meg a lány kezét, eljön végre a nagy nap. Gábor aggódik, hogy vajon nem ijesztette-e el Enikőt azzal, hogy nemet mondott neki. Zsófi teljesen kiborul, amikor megtudja Vivientől, hogy lefeküdt Kristóffal. Vivien rátesz még egy lapáttal, amikor elmondja Zsófinak, hogy már akkor is megcsalta őt Kristóf vele, amikor még együtt jártak.

Reggel Rita és Marci végre élvezik a nyugalmat a reggelinél, amíg meg nem jelenik Anikó, és egy kis semmiség miatt jól össze nem vesznek Ritával. Marci igyekszik megnyugtatni Ritát, de számára teljesen világos, hogy soha nem fog kijönni Anikóval. Az egyetlen megoldás az lenne, ha külön lakásba költöznének! Marci bevallja Anikónak, nem biztos benne, hogy szereti annyira Ritát, hogy összeköltözzön vele.

2013.04.30., Kedd 19.50 - 55. rész

Rita reméli, hogy Marci az új lakás mellett fog dönteni, de a fiú még mindig szkeptikus és habozik. Amikor Rita rájön, hogy Marci a bizalmába fogadta Anikót, a fiú kénytelen elmondani, hogy nem akar összeköltözni Ritával. Heves vita robban ki, melynek során Rita Marci szemére veti, hogy a fiú sosem szerette őt igazán. Ez Marcinak már túl sok, Hannához menekül, akinél élvezi a bonyodalommentes életet. Miközben Rita tovább csatározik Anikóval, és ráébred, hogy semmi esetre sem akarja elveszíteni Marcit, a szerelmes Hanna megcsókolja a fiút . Szexre is sor kerül közöttük. Amikor Lali észreveszi, hogy Balázsnak tetszik Zsófi, azt tanácsolja a lánynak, hogy végre újra jöjjön össze valakivel Kristóf után. Zsófi erre sértődötten reagál, de aztán összeszedi magát, és hagyja, hogy az este egy csókkal záruljon Balázzsal.

2013.05.01., Szerda (ezt kihagyták a weblapon)

2013.05.02., Csütörtök 19.50 - 56. rész

Marci megrémül, amikor Hanna mellett ébred, és felfogja, hogy mi történt. Amikor Karesz elkezd veszekedni, Marci hazamenekül, és újra kibékül Ritával, azonban anélkül, hogy elmesélné neki, hogy hol töltötte az éjszakát. Rita rettenetesen boldog, és azt hiszi, hogy túl vannak a krízisen. Amikor Marci még egyszer találkozik titokban Hannával, hogy tisztázza vele, hogy senkinek nem szabad megtudnia, ami kettejük között történt, veszekedés kerekedik. Hanna beleszeretett Marciba, és nem tudja elfogadni a viselkedését. Marcinak lelkiismeret furdalása van, és beavatja az ügybe Anikót, aki szintén kevés megértést mutat iránta, és úgy gondolja, hogy Marci ne mondja el Ritának. Mialatt Marci reménykedik, hogy Hanna nem mondja el senkinek, ami történt, Hanna úgy gondolja, hogy Marci valójában táplál iránta érzelmeket, csak ezt nem vallja be magának.

Joe frusztráltan meséli Reginának, hogy Dia nem jelentkezik nála. Dia helyette Reginát hívogatja, aki viszont kinyomja a hívásokat. Végül Dia titokban megjelenik a műhelyben, ahol Reginát arra kéri, hogy még egyszer beszéljenek. Dia szakítani akar Joe-val, hogy csak Reginával lehessen. Regina megint nem tud ellenállni Diának.

2013.05.03., Péntek 19.50 - 57. rész

Regina tudja, hogy eljött az igazság pillanata, és meg kell gyónnia Joe-nak, hogy együtt jár Diával. Beszélni akar vele, de rosszul sül el a dolog. Joe szerelmi bánatára való tekintettel Rita igyekszik rábeszélni Reginát arra, hogy mondjon el végre mindent Joe-nak. De egy Joe-val való vitában Rita száján csúszik ki végül Regina titka. Joe teljesen elképedve vonja kérdőre Reginát. Regina beismeri, hogy minden igaz, de a bocsánatkérése lepereg Joe-ról. Regina ezek után megszakítja a barátságát Ritával. Reginának rettenetesen rossz a lelkiismerete, és nagyon szeretné Joe-t valahogy kiengesztelni. De Joe képtelen megbocsátani az árulását. Megszakítja Reginával a kapcsolatot. Kristóf és Vivien úgy turbékolnak a reggelinél, hogy Szandi teljesen kiborul, és rövid úton kidobja Vivient a lakásból. Később Szandi nagyon nyomatékosan kéri Kristófot, hogy hagyja végre abba, hogy folyton csak játszik a nőkkel! A fiú legnagyobb meglepetésére Szandi összeomlik és bevallja, hogy szerelmes Kristófba. Kristóf rémületében Vivienhez menekül.

(#92) whitezo88 válasza DJ WOKKY (#91) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt honnak tudod? vagy valahol írva van?

amúgy én az elején nem bírtam, az affektáló Anikó meg a folyamatos ricsajozás miatt. aztán most meg már mindennap nézem :DDD

(#93) DJ WOKKY válasza whitezo88 (#92) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Facen találtam a sorozat oldalán tette közzé egy csajszi.

(#94) Dyrtyho válasza whitezo88 (#92) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Port.hu :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#95) DJ WOKKY válasza Dyrtyho (#94) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

sokan kedvelik, de még többen azt írják, hogy nem, de azért az utóbbiak 80% mégis tudja miről van szó benne, és hogy épp mik a friss események :DD

Ezt nagyon bírom :)

(#96) whitezo88 válasza DJ WOKKY (#95) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csomóan csak úgy adnak rá egy egyest és kész.

és hogy pl kiknek tetszik. Én az egyik párt sajtóosztályánál dolgozom. Ez az a párt amúgy ami mondjuk sóval hintené be a helyét a tévének. Nemcsak én de egy kollégám aki amúgy szintén nem épp liberális, sőt, önkorm. képviselő is, nézi mindennap és bent beszéljük meg sokszor mi volt :DDD

(#97) DJ WOKKY válasza whitezo88 (#96) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:C :C

miket nem tudhatunk meg, hogy kik nézik ezt a műsort. De ő is csak ember, csak úgy mint te vagy én. Tehát semmi furcsa nincs ebben valójában, mivel akkor szabadidejét tölti, amikor dolgozik, akkor pedig dolgozik :)

(#98) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én egyszerű fiatal vagyok, 22 éves, dolgozó, én szeretem megnézni esténként, kikapcsol, szobabicajozás közben nagyon jó.
Vannak életszerű helyzetek, és vannak amik nem. Ehhez mérten is kell kezelni. Remélem még sokáig képernyőn lesz.

when the sun shines, we'll shine together

(#99) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Vajon csak Joe lesz a Barbinak való Ken?? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#100) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Éjjel-Nappal Budapest 14-01-30

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.