Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Jó lenne megint a névhez méltó kivitelezés (szerintem a DNF nagyon nem volt az...), de tartok tőle, hogy itt már 20 év lenne a fejlesztési idő :D

atike: Na, e felett átsiklottam. :Y

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#2) atike


atike
nagyúr

Felülnézetes akció-rpg...? Háááááát... :U

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Duke Nukem miért tér vissza?
Megvolt a maguk ideje a seggreülős mókás akcióhősöknek a '90-es években.
Sem a korabeli humor, sem a műfaj nem ül a mai játékosok nagy részének, ezt nem egy hasonló játék csúfos borulása bizonyítja.
Én is jókat szórakoztam annak idején a DN 3D-vel, de elmúltak már azok az idők.

[ Szerkesztve ]

(#4) pdev1811 válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


pdev1811
tag

Így van. Ez a név egyre kevesebbeknek jelent bármit is.

(#5) konikan


konikan
aktív tag

A fejlesztés ne vándoroljon cégről cégre a financiális dolgok miatt, ne tartson egy évtizedig szó szerint a fejlesztés, és a mai "követelményeknek" feleljen meg mind grafikai, mind játékélmény szempontjából. Ha ezek megvannak nem lesz gond :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#6) #19617792 válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy modern-FPS karikatúra formájában még el tudnám képzelni az új Dukeot. mint pl. a Duty Calls, de nem ennyire szembeötlően.

(#7) hommeros


hommeros
őstag

Azok az izzasztó nyári napok,a mikor a gépek belső hálózati IP címének beállításával töltöttük az időt, és 10 méteres kábelekkel kötöttük össze a gépeket, hogy multizhassunk. :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Felülnézetes, akció RPG, hmm... Először húztam a számat, de végül is el tudom képzelni, hogy ebből valami jó is kisülhetne, de mindegy, mert amúgy is kamu. :DDD

(#9) FragMaster válasza #19617792 (#6) üzenetére


FragMaster
addikt

Simán, lásd: FC3: Blood Dragon.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#10) Archer válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


Archer
őstag

Nem tudom, szerintem a konténer számra kiadott CoD, BF és a többi modern hadviseléses cucc sem sokkal jobb. Ugyanolyan komolytalanok ezek is csak a Duke legalább nem akar egy ilyen vérpofi, hűdekomoly valaminek tűnni. (Forevert amúgy nem próbáltam, elhiszem, hogy gyenge lett de egy tisztességesen megcsinált "arcade" lövöldének miért ne lehetne helye a sok modern meg fjúúcsör vórfer mellett.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#11) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Felülnézetes akció-rpg?!
Ennek egyrészt nagyon kamu szaga van, másrészről ha igaz, akkor sem érdekel.
Duke maradjon csak FPS!! :K

[ Szerkesztve ]

(#12) n.e.o.one válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


n.e.o.one
csendes tag

A divat néha ismétli önmagát :D
Amúgy is kamu az egész, ráadásul a felülnézetes akció-rpg nagyon nem illik a DN szériához (szerintem).

(#13) fugu


fugu
tag

Ebben az évszázadban úgysem lesz belőle semmi, szóval tökmindegy. ;]

(#14) nakos1212


nakos1212
senior tag

Kamu. Tulsagosan misztikus, hogy igaz legyen. A Duke fps marad.
A forever sem rossz game

(#15) Fáraó


Fáraó
őstag

Nekem már a DN:MP is fura volt a Máriós jobbra megyek stílusával, de ezt már csak lehúzásnak érzem, amit a név ad el. :(

VIGYORRRGAZMUS.....

(#16) ripla


ripla
őstag

"A Duke Nukem: Forever évtizedes kálváriája után a megjelent játékban bőven akadtak kifogásolható részek..."

ez valami vicc akar lenni? "bőven akadtak kifogásolható részek"???
nem "részek" voltak benne amik kifogásolhatóak voltak, hanem konkrétan az egész játékot a legelső bitjétől kezdve a legutolsóig, a mariana árok legmélyebb pontjára kellene elsüllyeszteni egy 6 méter vastag betonkoporsóban.
az egész játék 2 forintot nem ért, sőt, még sokat is mondtam!
még hogy "bőven akadtak kifogásolható részek". LOL.

[ Szerkesztve ]

(#17) FragMaster válasza nakos1212 (#14) üzenetére


FragMaster
addikt

Volt egy rakás nem fps Duke játék is az évek során.

ripla: ez vélemény, nem tény.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) ripla válasza FragMaster (#17) üzenetére


ripla
őstag

remélem a cikk ezen része irónia akart lenni. :)

egy rakás azért kétlem, hogy lett volna. volt 1 darab oldal scrollozós játék amiről én tudok, azt végig is vittem, és láss csodát még élveztem is.

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666 válasza RyanGiggs (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

naaa, duke-ból csak a d3d meg a forever volt fps :) ott volt csomó korábbi rész meg a manhattan project is, ami rendre oldalnézetes-scrollozós shooter volt... szerintem nem hülyeség kipróbálni egy ilyen műfajt :K

ui: én nem csalódtam a foreverben, a "bukását" az okozhatta, hogy sok idő telt el és az elvárások is túl magasra nőttek... nekem tetszett, mert kilógott a tucatfps-ek sorából

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) FragMaster válasza ripla (#18) üzenetére


FragMaster
addikt

Time to Kill, Zero Hour, Land of the Babes, amire te gondolsz a Manhattan Project, plusz még egy rakat portable változat.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#21) DMG válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


DMG
senior tag

És egyébként pont ezt hozta is a DNF, már amennyit tudtam vele játszani, csak azóta kinőttünk belőle, ez van. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#22) kriszpontaz válasza FragMaster (#9) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Pontosan, de az legalább jól lett megcsinálva.

(#23) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nekem bejött a Forever is, jókat röhögtem rajta. Technikailag el volt maradva, de a hangulatot nekem hozta.

I'll rip your head off and shit down your neck!

:D :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Már korábban visszatért... és beégett.

(#25) RyanGiggs válasza mephi666 (#19) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ja tényleg, igazad van! Nem is értem miért ment ki a fejemből...
Talán mert azokkal nem játszottam. (De mindig is tudtam a létezésükről)

(#26) atti_2010 válasza Fitzgerald (#3) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Akkor is azért volt sikere mert szinte ha nem teljesen egyedülálló volt a piacon, lerágott csont manapság már nagyon komoly játékot kell összedobni hogy sikeres legyen.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.