Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"A Dragon's Dogma: Dark Arisen Xbox One-ra 7490 Ft-ért vásárolható meg, meglepő módon PlayStation 4-re is ugyanezen összegért szerezhetjük meg."
Mi ebben olyan meglepő?Nem kötekedni akarok, csak érdekel; miért gondolod ezt:?) :R

(#2) oriic válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem az a tapasztalatom, hogy a csökkentett áron érkező játékok, valamint az ugyanakkora akcióval meghirdetett programok PS Store-ban kicsivel mindig drágábbak magyar store-ban. Néhány kivételtől eltekintve (WRC7 pl.) az új címeknél persze nincs ilyen.

Live-Die-Respawn

(#3) oriic válasza oriic (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak gyors példa közelmúltból:

theHunter: Call of the Wild

PS4-re 11990 Ft

Xbox One-ra 7990 Ft

Splasher

PS4-re 4590 Ft

Xbox One-ra 2990 Ft

Aztán ott van a kivételek között is a kivétel, mint pl.: a LEGO Ninjago. Csökkentett áron jött mindkét platformra, mégis azonos lett az áruk. (17 990 Ft). Szóval nem tudom ki árazza az egyes játékokat itthon, de több mint érdekes néhány alkotás ára. (lásd az említett WRC 7, ami premierkor 21k volt PS4-re, valami 7-8k XO-ra és nem volt szó semmilyen exkluzivitásról Xbox felé, mert csak nálunk volt ennyi az ára, mindenhol máshol 60 euró/dollár volt)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) oriic válasza oriic (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

Reggel van még. Nem WRC 7, hanem Dirt 4 volt a játék. Érdekes módon az még mindig 21k PS Store-ban, míg Live-on 12k.

Szóval nem értem egyes játékok árazását. :D

Live-Die-Respawn

(#5) XuChi


XuChi
addikt

Ez a verzió a PC verzióhoz képest is Remastered ? Mert akkor adok neki majd egy esélyt ha hasznàltan meglàtom 3-4k körül :C

(#6) oriic válasza XuChi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag nem lett szebb mint a PC-s kiadás. Ha ott megvan, nem biztos, hogy van értelme újra beszerezni szerintem.

Live-Die-Respawn

(#7) XuChi válasza oriic (#6) üzenetére


XuChi
addikt

Anno PC-n a gyenge grafika miatt hagytam abba kb 2-3 óra jàték után. Azt reméltem, ahhoz képest szebb lett...., de akkor hagyom :(.

(#8) ProEvoFan válasza oriic (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem.Kemény eltérések, ami érthetetlen:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.