Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 1dude


1dude
aktív tag

Semmi gond, majd megvárjuk a 75% -os akciót :))

(#2) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Ha jól gondolom akkor ez azt jelenti hogy a régi verziókat eltávolítják majd app store-ból? És ha teszem azt én a régit szeretem és már megvettem őket mindegyik részt ios-re? Akkor ha jól sejtem baszódjak meg és vegyem meg újra ha játszani akarok? Mint anno amit a titan quest ios verziójával csináltak?

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#3) oriic válasza johnyblaze (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt róla szó a bejelentéskor, hogy mától lekerülnek a store-okból az eredeti változatok. Még fent vannak pl steamen, gondolom este szedik le valamikor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ma már 20 eurót ér maximum ez a 3 játék, egy centtel se többet. De inkább 15-öt. Hozzá se fognak nyúlni érdemben, mire fel fizetnék nekik 60 eurót :N

(#5) Wellin9


Wellin9
tag

Azért kicsit combosnak tűnik ez az ár, bár mozgás közben még nem láttuk, de azért lehet sejteni, hogy, ha kategóriánál maradunk, akkor nem egy Mafia felújítás készül. Ha viszont tényleg pofásan fog kinézni, akkor kb. ez lehet az ideális piaci ár, ha már elkértek közel ennyit egy Mass Effect "felújításért", aminél a 2-3-oz kb. nem is nyúltak

(#6) Micsurin válasza Wellin9 (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jön mobilokra és Switchre is, szerinted mire lehet számítani? ;)
Elég erősen merek tippelni arra, hogy a mobil és a Switch verzió nem igen sokban fog eltérni innentől kezdve meg ismerjük a hozzáállásukat a munkához. Ha nem új projektről van szó akkor lóbőr rángatás lesz csak ez is ala GTA V.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) kovsol válasza Montanaxy (#4) üzenetére


kovsol
titán

11 éve vettem 7,5€-ért Steamen az egész GTA1-2-3-VC-SA pakkot.

Lemerem fogadni ez az új kiadás ki fog merülni abban, hogy kicsit magasabb felbontású textúra pakkot kapnak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

A felújítás mértékétől függ. Ha olyan szuper lesz a grafika, hogy lényegesen kijönnek a különbségek a régi és az új játékok között, akkor megérheti. Viszont ha egy minimális erőfeszítéssel elkészített felpimpelés lesz(felbontás ill. kontraszt állítás), akkor nyilván nem éri meg.

Én arra leszek nagyon kíváncsi, hogy a kirajzolási távolsággal(draw distance) mit fognak kezdeni, mert a régi játékokban szerintem ez a legjobban szembetűnő és zavaró. Ha ezt kiterjesztik, akkor én már boldog leszek. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) johnyblaze válasza oriic (#3) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Hogy még steamről is leszedik?? Na elmennek a jó büdös… komolyan mondom annyira bunkók szemtelenek lettek a kiadók mostanában egyszerűen nem is éri meg becsületesnek lenni.és támogatni őket. Inkább marad a virágbolti verzió.mindenből…

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

Na elmentek ám :Y

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hülyék ezek.
Az sem véletlen szerintem, hogy nincs még róla semmilyen promóciós anyag sem, amiből legalább látni lehetne, hogy mire számítson az ember.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) kovsol válasza johnyblaze (#9) üzenetére


kovsol
titán

Aki megvette az letöltheti ezután is, csak megvenni nem lehet már, így belekényszerítik a drágább új kiadásba.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13) B0RG9


B0RG9
kezdő

Modok törlése, storeból levétel, túlárazás, gta5 sokadszori kiadás. Nem jó az irány...

A GTA6-ról pedig semmi hír.

[ Szerkesztve ]

RESISTANCE IS FUTILE

(#14) AxBattler


AxBattler
félisten

Szerintem kamu, Smart Delivery-vel amúgy sem lehet két külön ára Xbox-on.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) oriic válasza AxBattler (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rockstar játék, szóval esélytelen a smart delivery.

Live-Die-Respawn

(#16) mike1334 válasza Wellin9 (#5) üzenetére


mike1334
veterán

A Mass Effect nem rendes felújítást kapott?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) johnyblaze válasza kovsol (#12) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Hát mondjuk ez a minimum. Engem speciel nem érdekel ez az új kiadás a régieket szeretem.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#18) AxBattler válasza oriic (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Amúgy sem érdekelt... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) cyberkind válasza mike1334 (#16) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, az első rész egy húzósabb remaster, ami meg is látszik, de csak remaster mindhárom rész, viszont a ME-nél csak ez az egy kiadás, ami egyben ad mindent, így azért más azaz árazás.

Paranormal Cocktivity

(#20) mike1334 válasza cyberkind (#19) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor nem is éri meg a felújított verzió? Game passban benne van a régi trilógia, csak azért nem kezdtem bele, mert inkább egy akcióra vártam az újnál.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát erre kíváncsi leszek...ha az Unreal engine-el a Mafia-hoz hasonló ujradolgozas lesz akkor talán még meg is be magyarázható az árcédula, na de ha ugyanaz a grafika lesz csak magasabb felbontással akkor mehetnek a búsba ... A régieket meg meghagyhatnak azoknak akiknek csak a nosztalgia miatt kell...ha csak nem csinálják meg azt amit a Halo-val vagyis gombnyomásra lehet váltani a régi és az új grafika között.

(#22) D.Va válasza kovsol (#12) üzenetére


D.Va
senior tag

Legalább itt megmarad a régi eredeti is annak aki korábban már megvette, nem úgy mint pl a Warcraft 3-nál ahol az eredeti mindenkinek végleg eltűnt, csak az új fos maradt, akár tettszik akár nem...
#21Darth_Revan Hát ez nem remake mint a Mafia, szóval ez bukó. Minimális lesz a fejlődés az eredetikhez képest. Az eredeti feeling megőrzése a cél.

Egyébként a 70$ nem kicsit erős, még akkor is ha 3 játékot egyszerre kap az ember. (mivel nem remake)
Én a 30$-t tartanám elfogadhatónak 3 játékért cserébe maximum.

(#23) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Szívjon ki a Rockstar.
Még szerencse, hogy a Vice City díszdobozban van meg.

(#24) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Talán, ha Remake lenne és nem csak Remaster...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#25) oriic válasza oriic (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis késéssel ugyan, de le is kerültek store-okból az eredeti változatok.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.