Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gyula84


Gyula84
veterán

erre lehet én is benevezek :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#52) LackoMester


LackoMester
addikt

F@sza, jó gémnek igérkezik. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#53) fasterware


fasterware
aktív tag

8 éves lesz augusztusban a Doom 3, nem semmi. Athlon xp 2200+/radeon 9600 256MB/512MB rendszermemóriával játszottam vele. 640x480 vagy 800x600 - on játszottam vele, nem is tudom már, ja meg gagyi sztereó hangszórókkal.
Most, hogy van hozzá hardware tuti újra fegyvert ragadok :) .
Remélem azért full hd felbontást támogat majd, 5.1 hangrendszerrel jó lesz ez, lesznek újra rémálmok :) .

(#54) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A DOOM3 az 1.1-es patch-től kezdve tudott 16:9 és 16:10 képarányokat (bár cfg-ből is meg lehetett oldani). Az 1.3 patch hozott EAX támogatást. Csak ugye meg kellett volna venni eredetibe, és akkor tudnátok ;]
Szerintem amilyen látványt nyújt maxon, az meg fogja fingatni a konzolokat és a felújítás is csak a régi xbox verzióhoz képest lesz szebb, nem a PC-shez. Bár, valszeg nem merészkednek 720p fölé. Remélem ezzel a DOOM4-et készítik elő.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#55) Tikakukac


Tikakukac
titán

Remek, mi anno haverommal felváltva tettük tele a gatyát. Volt egy pillanat amikor levágta a billentyűzetet az asztalról is kiment a szobából. Na ott tudtam, hogy pihenő idő, máskor folytatjuk :DD Konzolon nem játszanám, de egy térhatású hanggal 3D-vel elég kegyetlenül megdolgozna.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56) Sub-ZeRo válasza atidzsiforc (#47) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem pl most ilyen a RTCW ahol 7 64 bit alatt nem megy nálam, másnál meg igen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#57) KvPt válasza Plazmacucci (#54) üzenetére


KvPt
tag

Egy 2004-es játék, hogy a francba fingatná meg a hozzá képest nextgen konzolokat? Még akkor is, ha kicsit fel van turbózva, ami mellesleg a videón nem igazán látszott...

(#58) TazLeacher válasza Plazmacucci (#54) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Attól, hogy tudott 16:10 és 16:9-et, attól lehet, hogy én nem 1280*900-ban szeretném játszani. CFG-bő megoldottam, de még úgy is ocsmány volt. Kb. a feléig vittem el. Majd befejezem, ha megjelenik ez.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#59) Plazmacucci válasza TazLeacher (#58) üzenetére


Plazmacucci
félisten

igaz, van akinek semmi sem elég jó :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#60) TazLeacher válasza Plazmacucci (#59) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, azt még a 24"-os monitoromon játszottam. 24"-on az 1280*900 úgy néz ki, mintha ráhánytak volna...ja, és nem, nekem nem volt jó.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#61) Dagidög válasza Shing (#22) üzenetére


Dagidög
senior tag

Áttúrtam már egyszer a modokat hozzá, de ez elkerülte a figyelmem, úgyhogy ezzel majd repül is föl a játék. :K

(#58) jer1cho: Elvileg ez a módszer működik, arra viszont már nem emlékszem, hogy így oldottam-e meg.

(#62) TazLeacher válasza Dagidög (#61) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, én is ezzel csináltam, de az csak ilyen mondvacsinált felbontás...rusnya maradt. Anno nemvolt olyan gépem, amin elfutott volna, így nem tudtam végig játszani. Aztán hosszú évekre feledésbe merült. Tavaly vettem elő, akkor meg kb. a felénél feladtam. Jó játék, tényleg, csak nem így. Ha ez megjelenik, akkor nekifutok még egyszer.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#63) BiP válasza TazLeacher (#62) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is kb. a feléig jutottam, (még jópár éve), de akkor meguntam/időhiány. A mentés megvan, lehet, hogy ezzel majd előveszem újra. Jó lenne a DooM4 előtt végigvinni. (félek, hogy erre sok időm lesz még)

[ Szerkesztve ]

(#64) littlerock


littlerock
aktív tag

Valamiért a D3 nagyon nem jött be, A Farcry után nagyon nem ütötte meg az elvárt szintet.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#65) Silenzio


Silenzio
addikt

Hát egy ilyen fiaskó után, mint a Rage, várható volt ez a lépés. :)

A fentiekre:

1. Francnak spekuláltok, lesz amilyen lesz. Amúgy a videó alapján szerintem grafikailag is várható némi finomhangolás.
2. Akinek a lámpakapcsolgatás nem jött be, várta volna ki az első modot, amiben már lehetett zseblámpa mellett lőni. Ezer ilyen van.
3. Van olyan mod a Doom 3-hoz, ami már egy 8800 Gt szintű kártyát is zavarba hoz (2004-es a játék!!!), szóval a grafikai felújítás sem nagy szám, már rég megtette más.

Amúgy várós, szerintem hatalmas game, igaz, ezt nem toltam végig 8x, mint a Half-Life 2-t vagy a Crysist vagy a Halót...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#66) Gyula84 válasza Sonja (#15) üzenetére


Gyula84
veterán

kétszer is végig néztem, de nem vettem észre :D köszi a képet :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#67) D-evil válasza Shing (#22) üzenetére


D-evil
aktív tag

jelentem: error :)

(#68) rinbanbo


rinbanbo
tag

De miért nem csinálnak ehhez hasonló game-ket sokkal jobbak voltak ezek mint a mai szarok....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#69) blackydan


blackydan
senior tag

Érdekes!

(#70) Yeffy válasza Tikakukac (#55) üzenetére


Yeffy
veterán

hehe... pontosan. :D
régen végigtoltam jópárszor a RoE-val együtt, hát... volt, mikor rosszul aludtam... :Y
nagyon imádtam az 1-2-t, de ezt is.

én pont az elmúlt 1-2 hétben vettem elő a simát, most tolom, lassan végzek vele.
hát, mit ne mondjak. szar 19" CRT-n tolom 2.1-el, de nem 1x, nem 2x bef_satott/f_sat...
ha jön pc-re jó áron, megveszem mindenképp. :R
és hát igen, kíváncsian várom a 4-et, az az egy játék már csak, ami érdekel. a többi abszolúte hidegen hagy.

mondjuk ez a vagy lámpa, vagy fegyver még mindig tud idegesíteni, de ez a kb pattanásig feszítő hangulat, és a graf nagyjából nekem még ma is be jön. nekem EZ a játék.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#71) Diablo50


Diablo50
tag

Aki megvette esetleg Steam-en az vegyen föl mert szeretnék Magyarokkal multizni a Doom 3 BFG Edition-el PC-n !

Steam nevem : bear_diablo

(#72) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Nem titkolt célom megszerezni minden achievementet a játékban, de a multiplayer achievementek játékosok hiányában nem igazán mennek ugye.
Erre szeretném valakik segítségét kérni (én is segítek majd persze, ha tudok).

Köszi!

Steam acc: fery02

(#73) fery02


fery02
addikt

Már nem lényeges.

(#74) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Nemsokára veszek új gépet, és eltökélt szándékom, hogy beszerezzem ezt a játékot is.

AMD-s gépet fogok venni, és az a kérdésem, hogy van-e bármi probléma a játékkal az AMD-s cuccoknak.
Nemrég olvastam, hogy létezik valami OpenGL-es hiba Radeon VGA-kkal ([link] - második bekezdés).
Ez miben nyilváunl meg?
64 bites Win 8.1-et tervezek használni majd.

A Doom 1,2 részek felújítva vannak benne a játékban, vagy a régi változatban?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#75) s912


s912
aktív tag

Keresem azon játékostársat, akik segítene a(z) 2 Deaths - 1 Gun achi teljesítésében :)

(#76) s912 válasza s912 (#75) üzenetére


s912
aktív tag

Már nem aktuális !

(#77) I02S3F


I02S3F
őstag

Játszanék kontrollerrel, de az autoaim nem nagyon működik! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.