Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) X3B6O0X válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

wow

such pixels

so chinese

many value

amazeing

wow

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Végre. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) sz.balazs.95 válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) xmaas


xmaas
őstag

Erdekes az a hatlap minta .Amugy had kerdezzek mar valamit toled hogy a budos banatba lehet neked 4,7 colos keszulek kompakt kategoria ? Mert en egy 100 kilos 1,85 os ember vagyok lapat kezekkel es a 4,5 colos xperia SP is hatalmasnak hat a kezembe es 2 kezzel tudom csak kezelni rendesen szoval te mekkora ember lehetsz hogy neked ez kompakt U.u .Vagy csak a 10 colos tabletel vagy megszokva es azert hat neked kicsinek

(#6) X3B6O0X válasza xmaas (#5) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Az, hogy mi kompakt és mi nem, szubjektív dolog. Nekem pl. nincsenek lapátkezeim, de egy LG G2-es (5,2") simán elfér a kezemben, egy kézzel bőven használható. Azért kompaktnak nem mondanám mondjuk, de bátyám Xperia SP-je kifejezetten kompakt a mai csúcskategóriás készülékekhez képest. Pláne az OT-995-ösöm :P.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#7) CJ4567 válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

amazing ;]

No Sana No Life

(#8) #80439296 válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


#80439296
törölt tag

Döge? Dög-e? :DD

(#9) Graphics válasza xmaas (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért ne ilyen stilusban lehetőleg. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) blueMerle


blueMerle
veterán

Hát....ennyiért vehettél volna Jiayu G4C-t (vagy egy Red Rice-ot) ami tulajdonképp mindenben jobb, akár üzemidő, akár a kijelzőt tekintve (igen, egymás mellé tettem egy ilyen Doogee-vel, és ez az IPS labdába sem rúghat a Jiayu mellett) és nem beszélve a kameráról ami a Jiayu etén atombrutálisan jó, nem holmi absztrakt festményeket örökít meg. Végülis, így is ki lehet dobni az ablakon egy csomó pénzt (szomszédom is ilyen Doogee-t rendelt, persze, nem kérte ki a véleményem előtte, rendesen meg is bánta a dolgot) :U

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics válasza blueMerle (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol lehet RedRice-t kapni 34-ért cakkpakk?

Legjobb helyeken is netto 150-160$ Hongmi / 1S, ha erre gondolsz Red Rice alatt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) scyllarus válasza xmaas (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

Az SP 4.6" :) 105 kilós, 1.90-es emberke vagyok, és a 4.5" nekem majdnem kicsi, 5" a pont paszentos a tenyerembe. Az új divat szerint meg a mini-kompakt kategória a 4.5-4.7".

Ez a telefon meg ennyiért simán nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) caprine


caprine
aktív tag

1 kicsit többért a Doogee 2014 nekem jobban tetszik de ez sem rossz, bár lehetne picit olcsobb.

Egyébként ha jól hallottam már van vezérképviselete a cégnek Németországban, szóval feltörtek.

A kollégámnak van azt hiszem DG 100, hát azon láttam olyan kijelző hibát, hogy csak lestem.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#14) Graphics válasza caprine (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Max dropship cég lehet... mint a német/spanyol Jiayu....

Szóval azt azért óvatosan.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Dexar007


Dexar007
veterán

Dogecoin-nal lehet megvenni?

Give me your cum,bull!

(#16) FoxiestFox válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ah, nap kommentje, ha nem a hété :DDD

(#17) pepejoe


pepejoe
tag

Ha egyszer elkészül a teszt akkor közölnéd itt is. Csak mert várom mint a messiást. :)

(#18) RBJ


RBJ
addikt

Hát akkor inkább jiayu g2f . nem?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19) blash


blash
tag

Alapbol gtalk volt rajta es nem hangouts? Ezen a menurol lopott kepen tunt fel. Hanyas verzio ez a gtalk?

(#20) Syl válasza xmaas (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor neked olyan "kisgyerek homokozó lapát"-kezed van :D

Az igazi lapátkéz itt kezdődik:

Ez az előző telefonom, Galaxy SIII 4,8" kijelzővel. Kicsi. (az iphone 4s meg igazi matchbox :DDD )
A mostani 5,2" Z2 se egy nagy telefon.
Nekem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21) Fix3r válasza caprine (#13) üzenetére


Fix3r
csendes tag

DG 2014-be iszonyat gyenge az aksi sajnos :( (közepes használat mellett se bír ki 1 napot)
Ettől eltekintve viszont tényleg jó kis telefon lenne ha az aku nem ölné meg az egészet.

Doogee DG2014 Wuff Wuff

(#22) MuzikJunkie válasza xmaas (#5) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Írtam is, hogy embere válogatja, de vegyük alapul a Sony Z1 Compactot, ami 127 x 64.9 x 9.5, a Doogee pedig 138.3 x 68.2 x 6.6...

Más: a Doogee azóta Facebookon jelezte, hogy érkezik frissítés és javítják a hibákat. Bár a kamerán nem hiszem, hogy segíteni fog. Bár MIUI-val sokat javul a kamera minősége.
Egyébként már 109 dollár, tehát bő 10 ezerrel olcsóbb, mint a Hongmi 1S, de utóbbi megéri a felárat.

#Duliee: :R

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#23) MuzikJunkie válasza blash (#19) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Igen, még Google Csevegő. 4.2.1-533553.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) Jhonny06 válasza Graphics (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sehol.. :) 50%-kal többért pedig nem túl nehéz jobb telefont ajánlani. Kicsit eltévedt a kolléga..

(#25) csako válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


csako
veterán

Ma sem kellett csalódnom a ph! tagokban :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#26) sz.balazs.95 válasza Syl (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

;]

az SIII-ból kiindulva méretarányosra nagyítottam a képet; kb. 2x akkora a kezed, mint nekem. :Y

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) MuzikJunkie válasza Syl (#20) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Gitározol? :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#28) sz.balazs.95 válasza MuzikJunkie (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem vadászni szokott. ;] :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) Syl válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


Syl
nagyúr

Hehe :DDD Jó kis szelfi ;]

(#27) MuzikJunkie

Nem.
Semmi érzékem a zenéhez.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#30) Luck Dragon válasza Syl (#20) üzenetére

Hát ez nem semmi :C
Amúgy nem is tudtam hogy létezik ilyen márka :) Köszi a cikket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Köszönjük a tesztet, jó volt újra egy kínai telefonról olvasni. A cikk olvasása közben elgondolkodtam: a kínaiak ~30k-ért HD IPS kijelzőt tesznek telefonjaikba, a nagyobb gyártóknál pedig még 90k-s telefonokba is qHD kijelzőket szerelnek (persze tisztelet a kivételeknek).

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#32) Fitzgerald válasza xmaas (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez tényleg erősen szujjjjjjektív. Nekem anno az első 4 inches telefonom (Xperia X10) is óriásinak tűnt a 3.5" után.
Aztán jött a 4.5", az 5", és most 5.5"-nél járok, manapság ez az ideális méret számomra böngészéshez, játékhoz. Ha melléteszek egy 4"-es telefont, szinte el sem hiszem, hogy anno az a méret olyan óriásinak hatott.

(#33) MuzikJunkie válasza mbalint987 (#31) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Amióta kijött az MTK6592, azóta egyre olcsóbban lehet venni 4 magos, HD kijelzős vasat.

Most például a Pandán 88,99 USD a legolcsóbb ilyen, de 5-6 féle van 100 USD alatt, köztük a Star S4, amiben Snapdragon 400 van. Vagy az iNew i7000 94.99-ért sem rossz, sőt! Ugyanennyiért Star S5A+ ami már Gorilla Glass védett. :K

Bár én nem szeretem az ilyen egyértelmű másolatokat. :(

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#34) sz.balazs.95 válasza MuzikJunkie (#33) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„Bár én nem szeretem az ilyen egyértelmű másolatokat.”

Ugyanez a bajom nekem is.
valami egyedi dizájnt igazán kitalálhatnának, még csak nem is kellene nagyon megerőltetniük magukat.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) MuzikJunkie válasza sz.balazs.95 (#34) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Egymást is másolják. :) A Doogee DG550 például egy az egyben felnagyított iNew V3... Persze lehet direkt megengedték nekik. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#36) Graphics válasza MuzikJunkie (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sztem egy gyárto terméke mindkettö.

Csak szitáznak. Mint nálunk a WayteQ pl.

Adnak supportot, meg egyebek és annyi

Mindenki válogathat késztermékek közül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) sz.balazs.95 válasza Graphics (#36) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez mondjuk több, mint valószínű.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) FіkuszKukіsz válasza Graphics (#36) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ezt ha meglátja kelzsoca, kapsz. :)

Romanes eunt domus

(#39) Graphics válasza FіkuszKukіsz (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tényközlés, mert ez így van.

Nem azt írtam, hogy bimm megjön, szarnak rá szoftveresen. :) Ott volt, hogy adnak supportot, meg szoftvereznek.

Szerintem ez van a WayteQ-nél is, tudom jól, mivel a Cube-bal kötöttek szerződést :)
Valamit fel kell hoznom példának, hogy nem csak MO-n van ilyen ,hanem külföldön is :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) MuzikJunkie válasza Graphics (#36) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Valószínű, mert mindkettő (Doogee, iNew)is nagy OEM gyártó.
Az iNew V3-nál láttam olyat, azt hiszem az Aliexpressen, hogyha rendelsz 1000 darabot, akkor tesznek neked bele vezetékmentes töltést.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#41) dzsimbo1


dzsimbo1
csendes tag

Raktam fel egy ilyen telót a hirdetések közé, ha valakit érdekel. Linket PÜ-ben elküldöm, ha valaki nem találja. A kamera egyébként alapból 5 megapixel, a 8 megapixelt interpolálva hozza csak.

Most eladó: új Doogee DG350 (érd. PÜ)

(#42) Peterson_ válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Bearanyoztátok a napomat:DDD:C
Komolyan mondom zseniális.

A cikkhez pedig annyit tudok fűzni, hogy remek írás lett, a telefon pedig meglepően jó...ennyiért pláne.
Szóval csak itt kalapolok:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) eclipse006 válasza X3B6O0X (#2) üzenetére


eclipse006
őstag

Folyik a könnyem, annyira nevetek. :DD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#44) blueMerle válasza Graphics (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

140 USD az szerintem 31,759.63 HUF, legalábbis a napi árfolyam szerint :K
Tessék: [link]

Az pedig, hátő, hogy Magyarországon ilyen nagy az ÁFA ugye nem a készülék hibája. Szóval a G4C adóval nálunk Szlovákiában (ha megfogják) 37,753.36Ft Úgyhogy k...vásul sokkal jobb vétel mint ez a dúdzsíí :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Graphics válasza blueMerle (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna mi még ettöl Magyarországon maradunk, és itt áfázunk. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Graphics válasza blueMerle (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dupla

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) blueMerle válasza Graphics (#45) üzenetére


blueMerle
veterán

+7%. Nem olyan tragikus.

(#48) antyg válasza blueMerle (#44) üzenetére


antyg
csendes tag

Igen, csak nem mindegy, hogy hol rendeled meg a cuccokat, de pl. a G4C árában még nincs benne az ÁFA és a szállítási ktg. úgy viszont már más a helyzet

(én sok helyen szoktam nézegetni itt van egy példa)

Minideal.net-en: (árak Ft-ban, mai (2014.06.30,valut eladás: 233,25) árfolyamon)
Doogee DG350: Ára: 114,99$ + ÁFA (27%) + szállítási ktg.: (a szállítási ktg-t nem számítva): 34.063,20 Ft
JIAYU G4C: Ára: 159,99$ + ÁFA (27%) + szállítási ktg.: (a szállítási ktg-t nem számítva): 47.393,44 Ft

Tehát a két telefon között van, 13.330,24 Ft, ez, abban az esetben sok, ha valaki kis összegért akar venni telefont. Ezt mindenkienk magának kell eldöntenie. És a JIAYU G4C esetén a 140 dollár a legalapabb változat, amint többre vágysz, hogy 2Gb RAM legyen benne stb. máris nem annyi...

AntyG

(#49) antyg válasza blueMerle (#47) üzenetére


antyg
csendes tag

Az ÁFA nem 27%? Én nem tudok 7%-ról. :) Ha mégis "csak" 7%, akkor az remek lenne számomra. :)

AntyG

(#50) Graphics válasza antyg (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

olvass vissza, kérlek :)

Arról besézltünk, hogy Szlovákiában nem 27% az áfa... hanem 20%, tehát 7% a különbség...

Ne write-only, read only, please!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.