Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hello

Miért nem cserélteted vissza arra amit rendeltél?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) domos válasza szabonagyur (#1) üzenetére


domos
senior tag

1 hónap mire odaér, még 1 hónap mire megjönne az új, illetve ugye ez után is fizettem már adót, az után megint csak kéne. Plusz amit rendeltem az nem is volt sosem az eladónak, a feedback alapján mást is átvert (a feedback akkor még nem volt elérhető erről amikor én is vettem). Partial refund-ot majd intézek az eBay segítségével, de ha már ez van akkor megpróbálok alkotni vele valamit.

Speeedfire: Ez meg a másik.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#3) Speeedfire válasza szabonagyur (#1) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Gondolom lenne vagy 20k amire visszakerül kínába.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Visszaküldöd és vállalod a költségeket vagy visszakérsz annyi pénzt, amennyivel szerinted kevesebbet ér a gép, amit kaptál. Utána meg rajta múlik, hogy fizet-e.

Sajnos a külföldi rendeléseknél ez van ha nem jót kapsz vagy garanciába kellene cserélni a terméket. :(

(#5) domos válasza juliabrilke (#4) üzenetére


domos
senior tag

Ezen már túltettem magam, az bosszant legjobban hogy egy hónapot vártam rá. Visszaküldeni semmiképp nem fogom, mert 7000Ft volt az ÁFA, Kínába trackelt csomagot küldeni ~13000Ft, szóval akkor buktam 20000Ft-ot és még tabletem sincs. A pénzem miatt nem izgulok, az eBay megoldja. Viszont engem inkább az érdekelne, hogy miként tudnék rá Windows 10-et heggeszteni.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#6) juliabrilke válasza domos (#5) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze, a várakozás idegesít, ha eltelik 1 hónap és nem érkezik meg. A pénzed ok, hogy visszakapod, de még egy hónap ha Kínából rendelsz megint.

Sajnos az olcsó(bb) árnak ez a hátrány, mindenki eldönti, hogy megéri-e.

(#7) domos válasza juliabrilke (#6) üzenetére


domos
senior tag

Ha nem érkezik meg valami, akkor az után nem kell ÁFA-t fizetni, meg nem kell vele egyéb módon szórakozni, de mint írtam, nem is ez érdekel, hanem hogy miként tudnék a tabletre Windows 10-et tenni. :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#8) KISDUCK válasza domos (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Recovery leírások gondolom vannak rá arra az esetre ha baj lenne. Lehet érdemes lenne megpróbálni simán valami wimbootos telepítést w8-al utána pedig w10-re frissíteni rendszerből. Ja nekem van egy occó win8-as tabletem a serial itt ugye a biosban van, dualbootosnál nem tudom, szóval sok szerencsét a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

(#9) domos válasza KISDUCK (#8) üzenetére


domos
senior tag

Az a gond, hogy ez nem sima Vi8, hanem valami Vi8 Ultimate, amiről kb. semmit nem talál a gugli.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#10) KISDUCK válasza domos (#9) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát rákerestem de w8 ultimate kiadás elvileg nem létezik, legalább is csak RT, core (az alap), pro meg enterprise van a leírásokba, de az x86-os tabletos kiadást még starternek szokták hívni asszem.

(#11) kcsa


kcsa
veterán

Van ám baj itt.

1) Vi8 Ultimate és nem Win8 Ultimate
2) ha már fizettél áfát, akkor valamilyen nyomtatvány kitöltésével vissza lehet küldeni "szervizbe" úgy, hogy a visszaérkező áru ne legyen áfaköteles (bővebben a tapasztaltabbak tudnak mesélni a külföldi rendelés topikban)

(#12) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Neme egy hi8-om volt, ott egész egyszerűen csak csináltam egy pendriveot amiről tudott bootolni a win10, biosban beállítottam, hogy bootoljon usbről és kész. Az már más dolog, hogy utána egy jó darabig keresgélni kellett a touch drivereket, de utána tökéletesen működött, persze mellette maradt a 4.4-es android is. Ajánlom, hogy usb hubbal csináld és legyen rákötve egy bill+egér kombó miközben telepíted

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#13) domos válasza kcsa (#11) üzenetére


domos
senior tag

Ez mennyire releváns a kérdésemhez? :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#14) kcsa válasza domos (#13) üzenetére


kcsa
veterán

Közepesen :D A kommenteket olvasva fogyott el a türelmem.

(#15) Kasya


Kasya
nagyúr

Paypal refund?

(#16) domos válasza Kasya (#15) üzenetére


domos
senior tag

Az meglesz, de valahogy Windows 10-et kéne tákolni a tabletre, ha már ez jutott. (Visszaküldeni nem fogom, totál nem érné meg)

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#17) Kasya válasza domos (#16) üzenetére


Kasya
nagyúr

Techtablets fórumon találhatsz rá drivert és romot esetleg.

(#18) kcsa válasza domos (#16) üzenetére


kcsa
veterán

De vissza is küldheted, paypalnál regisztrálhatsz szállítási költség visszatérítésre.

(#19) AllTheBest válasza domos (#16) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mivel azt nem vetted figyelembe amit én az előbb írtam, ami valószínűleg ugyan az mint a vi8-nál, akkor legalább keresd fel a topicját a tabletnek... képzeld van prohardveren...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#20) domos válasza AllTheBest (#19) üzenetére


domos
senior tag

Figyelembe vettem, csak nem válaszoltam, ezért elnézésedet kérem. Drivereket találtam is hozzá, viszont a BIOS képtelen pendrive-ról bootolni, a belső tárhelyek is valamilyen network boot-hoz vannak hozzáhaxolva, illetve felvettem a kapcsolatot a Chuwi-val is, ők írták hogy ne frissítsem, mert kuka lesz a cucc.

kcsa: Visszaküldést hanyagolom, 15K körül lenne, nem fogok vele szórakozni, ami nem sokkal több mint maga a tablet volt, nem a PayPal-on fogom leverni hogy az eladó köcsög volt.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#21) kcsa válasza domos (#20) üzenetére


kcsa
veterán

Nem sok értelme van a jófiút játszani, nem Özv. Kovács Istvánné Marikával szemben hajtod be a költséged, hanem egy erre szakosodott pénzügyi szolgáltatótól (aki feltételezem ugyanúgy behajtja az eladótól). Én visszaküldeném a halálba, csináljon vele kínai barátunk amit akar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.