Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Én tudok még ilyen adathalász oldalakról. Facebook.com. Nekik lehet, nekünk nem?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Pár óra munkával, befektetés, díjfizetés és vásárlás nélkül jöhet a mesés jövedelem. S még 10-50 százalék kedvezmény is jár a vásárlásokra. A jelentkezők pedig tódulnak.

Egy dolgot érdemes megjegyezni: soha semmi sincs ingyen, még az sem amire azt mondják. ugyanis az valakinek úgyis pénzbe kerül.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#3) aram01


aram01
nagyúr

én is beregisztráltam :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) djculture válasza aram01 (#3) üzenetére


djculture
félisten

Nekem folyamatosan küldözgették a spamot idáig:)

(#5) llaszlo


llaszlo
veterán

A partnerlistájuk és a kedvezmények 100%-ban megegyezik az EDC kártyával. Ez vajon véletlen?

[ Módosította: 7 ]

(#6) Fecogame válasza djculture (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is regelve vagyok, de még semmilyen spamot nem kaptam... :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) djculture


djculture
félisten

[link]
Jól tippeltem hozz x embert építs csoportot móka ez is.

[ Szerkesztve ]

(#8) llaszlo válasza llaszlo (#5) üzenetére


llaszlo
veterán

Sorry, ezt benéztem. Ott van az oldalon, hogy az EDC a kiemelt partnerük.

MLM, és?

(#13) llaszlo válasza Varoz (#12) üzenetére


llaszlo
veterán

OK. Egyébként sem lehet regisztrálni jelenleg.
Amikor megtudtam, hogy azonos az EDC-vel a partnerlista akkor azt hittem én is, hogy valami kamu. Viszont mivel feltüntetik, hogy partnerük így már más a helyzet.

(#17) skydragon


skydragon
tag

én regisztráltam naponta küldözgetik a leveleket,a héten jön az Audi R8-am amit kerestem pénzt velük

(na persze nincs tündérmese ez mind átverés nem lehet neten milliókat keresni max ha feltörsz 1-2 bankot,én ilyenekkel még 1000ft-ot se kerestem.)

(#18) llaszlo válasza skydragon (#17) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem is netes munkáról van szó, viszont van aki netes munkával keres milliókat. Én azért nem fűzök túl sok reményt ehhez a kezdeményezéshez.

(#19) Kulcskérdés válasza skydragon (#17) üzenetére


Kulcskérdés
csendes tag

Lehet milliókat keresni. :) De nem itt fogsz.

http://www.mfor.hu/forum/topik/55746.html

(#20) llaszlo válasza Kulcskérdés (#19) üzenetére


llaszlo
veterán

Azért ott is írnak jó sok hülyeséget is.
Az EDC kártya éves díja 10.000Ft, nem értem, hogy miért írják, hogy ingyenes.
"Ingyen" is hozzá lehet jutni állítólag bizonyos feltételekkel, de ez nem azt jelenti, hogy ingyenes. Én megnéztem pár partnert és egyiknél sem lehet ingyen hozzájutni a kártyához.
A cégeknek is pénzbe kerül a csatlakozás, ez sem igaz, hogy ingyenes.
Azt nem tudom, hogy ha az MKK-n keresztül csatlakozik egy cég akkor mit kap azért a pénzért.

(#21) olasz69 válasza Blindmouse (#1) üzenetére


olasz69
senior tag

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) vizsgálatában megállapította, hogy az MK Magyar Kedvezménykártya Kft. megtévesztette a fogyasztókat az általa működtetett - piramis-elvre épülő - Magyar Kedvezmény Kártya (MKK) rendszer népszerűsítése során nyújtott tájékoztatásaival.

A vállalkozás 2012. július 3-tól 2013. március 14-ig olyan piramis-elvre épülő eladásösztönzőrendszert működtetett, amelyben a fogyasztók azzal a lehetőséggel számoltak, hogy a rendszer tagjaiként – és nem elsősorban valamely termék értékesítése vagy fogyasztása révén - valamilyen juttatásban részesülnek.

Már az elején teljesen irreális volt
Szeretne akár ötven százalékos kedvezménnyel vásárolni több ezer üzletben, wellness- és üdülőhelyen, benzinkúton, üzletláncban? Szeretne emellett egymillió forint feletti jövedelemhez jutni havonta pár óra munkával, teljesen ingyen, bármilyen befektetés, díjfizetés vagy vásárlás nélkül?

Az ilyen ígéretek közel 150 ezer embert hoztak lázba, legalábbis ennyien adták meg az adataikat a Magyar Kedvezmény Kártya honlapján. Mindezt úgy, hogy a honlapon egy szó sincs arról, mindez pontosan hogyan is lehetséges, milyen üzletek vesznek részt az akcióban: sehol egy cégnév, sehol egy telefonszám. Pedig a tavaly júliusban indult piramisjáték veszélyeire a GVH hamar felhívta a figyelmet és októberben már el is kezdte a vizsgálatot ellenük.

Forrás :[link]

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.