Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oszi666


oszi666
őstag

Hát ez nem igaz, ilyen nincs. Eddig gyűjtöttünk lakásfelújításra, már azt hittem letudom. De nem, most már muszáj lesz vennem egy PS4-et, és akkor úszik a pénz, én meg megint egy évig hallgatom a szekatúrát, "mert nem tudom mikor mi a fontos"
Kösz bethesda, ezer hála.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#2) GypsFulvus2 válasza oszi666 (#1) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nincs PC-d, amin elfutna? Ez, hála az égnek, jön PC-re is.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#3) [Prolixus] válasza GypsFulvus2 (#2) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az előző résznek ráadásul nem is volt a megjelenésekor komoly gépigénye. Igaz ez részben az alacsony felbontású textúrák miatt volt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) tailor74 válasza oszi666 (#1) üzenetére


tailor74
őstag

:DDD
Ess túl rajta, aztán jól van. :)
Jönni fog még pár cím, amiért kaphatsz még.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) oszi666 válasza GypsFulvus2 (#2) üzenetére


oszi666
őstag

Nincsen, sajnos. De igazad van, nagyon régen vacillálok már, hogy PC vagy megint konzol. A PC ellen számomra az szól, hogy a battlefield 4et szét trollkodják egyszerűen. Tudod, repülőből katapult, rakéta visszaül a repcsibe meg ilyesmi. A CoDot is azért rühelltem meg, mert minden nyomi végig quickscopeozta az egészet. Tudom én is csinálhatom, de nem akarom. Konzolon ezerszer élvezhetőbb számomra. De konzolra meg nincs europa universalis meg total war sorozat. :( Még egy kompromisszum lehetne az ArmA3 PC-re, de az meg nekem nem elég pörgős, a BF pont a CoD meg az ArmA között van, persze ha valami normális csapatba kerülök.
Jelenleg egy lati e6430 notim van, azon fut az EU, meg egy PS3, azon meg BF4/skyrim/assassin's creedek.
Ez a 22-es csapdája sajnos :(

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#6) GypsFulvus2 válasza oszi666 (#5) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem akarlak rábeszélni semmire. Egyetlen játék miatt nyilván nem éri meg PC-t venni. Én munkára is használom, szóval nekem amúgy is kell. Ha a magyar fizetések nem a Burkina Faso-i szinvonalhoz konvergálnának, nem lenne gond senkinek a PC + konzol, ne adj Isten a PC + több konzol kombo...

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#7) 007spider007


007spider007
csendes tag

(#8) hitvanyalak válasza oszi666 (#1) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Gondolom egy ps4 ára (100-150k) nem az egész lakásfelújítás pénzét viszi el.(hozzáteszem, szerintem mondjuk nem lehet kérdés, hogy a lakás a fontosabb, hacsak nem akarsz válni-szakítani stb :) :R

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.