Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DIRT Rally

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Na végre, talán még early accesben is érdemes lesz megvenni, remélem nem lesz drága.

(#2) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Pont a minap emlegettem, hogy jöhetne már egy értelmes rally játék a Codemasterstől, erre tessék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Met válasza westcoastog (#1) üzenetére


Met
nagyúr

kb. 8k [link]

Jó lenne már egy jó rallys játék.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) westcoastog válasza Met (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Most néztem meg az árát.
Hát azt hiszem kicsit még várok ezzel is. :DDD
Most kapásból megvenném a gta 5-öt, ezt, jön még a witcher 3 is, csak nincs kedvem. :O $$$$$$

(#5) Phobion


Phobion
őstag

Autó listát tud valaki?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#6) pprod94


pprod94
aktív tag

Végre a 2005 után ismét valami!!! Az volt eddig az igazi! Remélem ehhez sem egy atomreaktor kell majd.. :)

(#7) pprod94 válasza Phobion (#5) üzenetére


pprod94
aktív tag

Egy Lada lehetne benne igazán, ha már rally! :)

(#8) GÁgpstpn


GÁgpstpn
tag

Már nagyon vártam a széria következő részét. A DiRT 3 után végre itt van megint egy játék ami nagyrészt a rallyról szól. A trükközős részt meg úgyse szerettem. :DD :C

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Twitchen jó páran streamelik már: DiRT Rally

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) snecy20 válasza Met (#3) üzenetére


snecy20
veterán

Néha jön, úgy 5-10 évente... Mondjuk a Richard Burns Rally óta semmi használható, igaz, az azért nagyon hardcore szimulátor volt, igazi rétegjáték. A hivatalos WRC játékokat próbálta valaki? Kalap szarok. Pár perces szakaszok? Hát hol vannak olyanok a valóságban? Érdekes, hogy a 15 évvel ezelőtti Mobil 1 Rally Championship ezt már meg tudta oldani, saját korában elképesztően élvezetes volt.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hallottam egy videóban, hogy májusban jön a Pikes Peak hillclimb hozzá, júniusban pedig a Német Rali. :C

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) zolee5016 válasza snecy20 (#10) üzenetére


zolee5016
őstag

WRC játékokat próbálta valaki? Kalap szarok. Pár perces szakaszok? Hát hol vannak olyanok a valóságban?
Te melyik WRC-t toltad akkor? a Dirt volt pár perces...a WRC-ben van 8+-os is nem is egy.....
nameg faxán bemoddolható a 2-től mindegyik WRC fizikája......... :B

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Mikor jelenik meg?

(#14) Csapoati válasza Lauda (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ma. :) A végleges meg majd valamikor, nem a közeljövőben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) SpongyaBob válasza pprod94 (#6) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Rendszerkövetelmények

Minimum:
OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

Processor: AMD Athlon x2 Dual Core or Intel Core 2 Duo Processor @ 2.4Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD HD5450 or Nvidia GT430 or Intel HD4000 with 1GB of VRAM

Hard Drive: 35 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible soundcard

Recommended:
OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8

Processor: AMD FX-8150 or Intel Core i5 4670K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD R9 290 or Nvidia GTX780

Hard Drive: 35 GB available space

Sound Card: Direct X compatible soundcard

Azért az ajánlott elég húzós :(

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#16) #78687232


#78687232
törölt tag

Az első két óra után azt kell mondjam, megérte azt a 8000 forintot. Számomra nagyon nehéz, az eddigi DiRT részekhez nem nagyon van köze. Sokkal inkább CMR.
A racenet eventekből már van napi, heti és havi is. Ha nincs pénzed verdához, nem tudsz indulni rajtuk.
Idővonal a változásokhoz.

(#17) Lauda válasza Csapoati (#14) üzenetére


Lauda
félisten

A demo jelent meg vagy hogy? ;)

(#18) Bjørgersson válasza Lauda (#17) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Steam Early Access, ott van a trailer végén is. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Lauda válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Ja azzal en nem sokra megyek. :P

(#20) pprod94 válasza SpongyaBob (#15) üzenetére


pprod94
aktív tag

Az ajánlott és a minimum közt elég nagy a szakadék :( De a minimum még azért megvan szerencsére

(#21) _-ORANGE-_ válasza pprod94 (#6) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Jaja, nekem is megvan még a 05. Egyik favorit! :K

(#22) _-ORANGE-_ válasza #78687232 (#16) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Hát ja, aki DIRT3-ként analizálta ezt, annak ez difficult lesz először. (Nekem is meg kéne vennem már :) )

[ Szerkesztve ]

(#23) #78687232 válasza _-ORANGE-_ (#22) üzenetére


#78687232
törölt tag

Eddig a legnagyobb kihívás a Grid Autosport volt. Megvan az utód :)

(#24) snecy20 válasza zolee5016 (#12) üzenetére


snecy20
veterán

Jaa, ennyire nem ástam bele magam, hogy moddolható a fizikája. Csak simán kipróbáltam a széria három részét, mindenfajta mókolás nélkül, és döbbenetesen rossznak tűnt a fizika és az irányítás. Meg úgy maradt meg bennem, hogy a valóságban lévő 10-15-20 vagy akár 25 perces szakaszok nyomokban sem fellelhetőek, igaz, ez már a Colin szériánál is így volt. Ezért tudom megint a már 15 éves Mobil 1 Rally Championship-et felhozni példának, ahol nagyon adtak a valóságos stage-hosszokra, és nagyon kellett figyelni a legakróbb hibákra is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#25) Csapoati válasza snecy20 (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát itt most 7-8 perces szakaszok is vannak és elég keskenyek az utak. Defektekkel meg totálkárokkal jól állok. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) snecy20 válasza Csapoati (#25) üzenetére


snecy20
veterán

Az szimpatikusnak hangzik... :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#27) Met


Met
nagyúr

Megvettem, felraktam, kipróbáltam.
Tetszik:)
Billel próbáltam, hétvégén kipróbálom kormánnyal is.
CMR és Rally trophy keveréke, vagy lehet csak a Mini miatt tűnik annak :U
RBR-hoz nem hasonlít mert azt billel nem lehet semennyire vezetni:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28) pprod94 válasza _-ORANGE-_ (#21) üzenetére


pprod94
aktív tag

Annak legalább még van értelme, nem ilyen driftes f*s.. Egy cmr05 reloaded is elég lenne, modern grafikával, meg pár plusz autóval, ilyesmi :) De talán ez a DIRT Rally ezt takarja?!

(#29) Musicking


Musicking
aktív tag

Karrier módban ha a csapat kifejleszti az advanced setup-ot akkor már elég szépen bele lehet nyúlni a járgány beállításaiba utoljára a cmr dirt-ben volt ilyen. A headtracking-et támogatja csak még nem sikerült a freetrack-hez megoldást találni.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#31) _-ORANGE-_ válasza pprod94 (#28) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Erre már csak a játékban tudjuk meg a választ. ;)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] DIRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.