Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

na, nálam már előre meg is van a női monk neve: danica (r.a. salvatore után szabadon) :B

elég lassan csöpög az infó a d3-ról :( játszanék már vele, de örülhetünk, ha 2011-ben kész lesz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Hiftu válasza mephi666 (#1) üzenetére


Hiftu
senior tag

A következő BlizzCon-ra akarják a tutit megmutatni szerintem.
Véleményem szerint majd akkor tudjuk meg az 5. karakterosztályt.
Addig valami csurran-cseppen...

Blizzardot nézve örülhetünk, ha 2011-es karácsonyi időszakra kiadják...

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#3) Wolverine válasza Hiftu (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

A következő BlizzCon idén lesz, a jelek szerint októberben :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Preda válasza Hiftu (#2) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem nagyon olvastam róla és ha igen akkor se emlékszem, de csak 5 kaszt lesz? Kicsit keveslem.

(#5) D347HBR1NG3R válasza mephi666 (#1) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Csak mondjuk, a hajszín nem stimmel, a szemeket pedig nem látom mennyire mandulavágásúak :D

Jaffa jokes???

(#6) mephi666 válasza D347HBR1NG3R (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyenen nem akadok fenn... annyi, hogy nő+monk bőven elég :) iwd1-2ben is előszeretettel "gyártottam" danica-kat... hellfire-ben sajnos fickó volt a monk, ezért nem jött össze :(

ui: valami rémlik, hogy talán 1-2 dolgot lehet majd módosítani a karakterek megjelenésén? :F vagy ez majd a fizetős battle.net2 ügyfelek kiváltsága lenne? (nem nagyon követtem, de ilyen rémlik)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Hú, kitalálom az 5. classt: Amazon/Rouge/valami ami lő.

Egyébként nekem is instant get ez a játék.

(#8) atike


atike
nagyúr

Sóhaj. Csak mint mindig most is annyit tudok mondani, hogy bár itt lenne már... Tudom, tudom. Még minimum egy év... Hajaj.

(#9) mephi666 válasza D1Rect (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, mindenképp távolsági karakternek kell lennie...

barbár - közelharcos/fegyveres
monk - közelharcos/pusztakezes/botos, esetleg gyógymágia(?)
wizard - caster
witch doc - trükközős-caster, nekró utódja

a pala/lovag tuti kimarad, erről mintha olvastam volna... helyette esélyes egy íjász :K esetleg kicsit megcsavargatják, hogy ne egy egyszerű lövöldözős valami legyen, hanem ilyen "erdőjáró" mintájára lehetnének petjei meg mindenféle gyógyító mágiát is használhatna... rengeteg build-et ígérnek és szvsz. az utolsó fázisban alakul ki minden teljesen...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Wolverine válasza D1Rect (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Rúzs? :P Talán rogue lesz, amire gondoltál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Preda


Preda
aktív tag

Visszatérve a Monk-ra a skillek elég jól néznek ki. A háttér kicsit emlékeztet Lut Golein-re, de jól néz ki. Ez must have kategória az tuti. Rogue tuti nem lesz mert a Monk kiváltja, sokkal valószínűbb valami erdőjáró vagy ilyesmi amit valaki említett. Én személy szerint egy druida féleségnek örülnék esetleg.
Wich doktor nem nagyon fogott meg illetve wiza se. Necró még mindig inkább közelebb állt hozzám. Eddig barbi vagy monk.

(#12) atike válasza Wolverine (#10) üzenetére


atike
nagyúr

:D

Most olvastam vissza. Milyen igaz. :)

(#13) D1Rect válasza Wolverine (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Ehh, tényleg elcsúszott a karakter, nem vettem észre.

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Én ezt a gamet várom a legjobban, vagy 20x megnéztem az E3-as videót, alap, h megveszem, doboza ott fog figyelni a polcon, witch doctor cseppet bejövős, hasonlít kicsit a WoW warlock karakterére amivel 3 évig játszottam, mennyire jó lesz Battleneten tolni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Gyuri27 válasza mephi666 (#9) üzenetére


Gyuri27
félisten

A witch csak akkor lesz a necro utódja, ha tud valamilyen lényt (lényeket) idézni és tud valamit kezdeni a hullákkal.
Akárki akármit mond, a necró hiányzik a legjobban. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#16) Scholes9 válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

E3-as videó alapján lényeket tud idézni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) D1Rect válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Tud. Mind a 2-t

(#18) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Én is nagyon várom már a jó kis game-t de ha választani kell akkor inkább az sc2 a nyerő.. az jöjjön hamarabb!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#19) Wolverine válasza olbaidhun (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Az fog, ez sosem volt kérdéses.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) D1Rect válasza olbaidhun (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Te jól választottál, így fogják csinálni. :)

(#21) jookomak válasza olbaidhun (#18) üzenetére


jookomak
őstag

diablo legalább egyben jön (jelen állás szerint), nem darabolják szét, mint az sc-t.

(#22) D1Rect válasza jookomak (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

Fogadjunk egy gombóc csokifagyiban, hogy lesz hozzá kieg nagyon gyorsan.

(#23) jookomak válasza D1Rect (#22) üzenetére


jookomak
őstag

legyen két gombóc, de a csoki legyen alul. 1-2 új karakter, lemezes formátum, új "pálya", fegyverek. blizzard, és gyors szavak egy mondatban? hmm

amúgy kit érdekel? úgyis megvesszük, mert 11 év után diablo. :))

[ Szerkesztve ]

(#24) Karr


Karr
tag

Női monk, ezen jót nevettem:) Azt nem úgy hívják, hogy apáca? Ezzel az erővel férfi óvónő:)

(#25) atike válasza Karr (#24) üzenetére


atike
nagyúr

Van férfi óvónő... :D :D :D :DD :DD :DDD Óvóbácsi. Bár ritka. Van itt nálunk egy óvónőképző főiskola - jót szoktunk röhögni az óvóbácsikon. Bár ha meg azt nézem, hogy 100 csaj között csak 1 pasi van... :)

(#26) D1Rect válasza jookomak (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Na ja.
Megy úgyis tárva-nyitva marad a story, mint mindig.

(#27) frame>24


frame>24
addikt

ÉS A TÖBBI karakter? Ott ménincs ♀ / ♂ verzió? Barbarina, meg Witch Doctress nem lesz? :F

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#28) Wolverine válasza frame>24 (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

De, lesznek. Látszottak az első BlizzConos videóban is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) LaMotta válasza Hiftu (#2) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Mit számít akkor már? 2012-ben úgy is itt a világvége ;] ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.