Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) mephi666 válasza faber24 (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

wow-ot én is hanyagolom egy időre... (kb örökre... :) ) kb 2éve kezdtem el és pár havonta mindig felfüggesztettem, mert csömöröm lett tőle... meg mellesleg felidegesített az időrabló tulajdonsága: raideléshez kellett mindig pár óra nonstop game... én meg jobb szeretem azt, ha el tudok menni a gép elől, ha épp valami dolgom van... diabloban és single játékokban simán meg tudom ezt tenni, mert mondjuk visszaugrok a faluba, vagy nyomok egy esc-et és akár 1-2 óra múlva folytatom... az ilyeneket jobban díjazom... :)

ami játékokat említettél: hááát tibsun-nal sokat játszottunk anno... hálóban is nyomtuk egymás ellen :) a dungeon keeper meg az egyik régi kedvencem... mindkét részével rengeteget játszottam... talán '99 nyáron hetekig szedtem a barackot, hogy összejöjjön a pénz egy 4.3-as quantumra :) ezen meg elfért egymás mellett kb a quake2 (200mb), nfs5 (350mb), unreal (4-500mb?) diablo2 (minden mpq-t vinyóra pakolva cd-rom kímélés céljából: majd 2giga) meg persze örök lakó: d1+hellfire kb 600mb... aztán mellé win98 és már majdnem fullon is volt a vinyó... :) aztán ha mással akartam játszani, akkor 1-2 dia2-höz tartozó mpq-t ütöttem le mindig...

diablo2-t szoktam nyomni még majdnem minden héten... van, h naponta fellépek 1-1 gyors pitrun/baalrun céljából :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.