Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) faber24


faber24
őstag

Hát D3-at én is nem kicsit várom...főleg, hogy meghatározatlan időre felfüggesztettem a WoW-os pályafutásomat ;)

Szerintem amúgy nem volt semmi gond a D2-vel...1 is jó volt, igaz Helflfire-t sose próbáltam...de szvsz inkább az 1 volt "pokoli" lineáris ... meg rövid...meg egyszerű, mint a faék :)
Nekem 2 volt sokáig a gépe(i)men...emlékszem, első P1 hipercomputerem (amit sajna még nem én raktam össze, így 99-ben kb. egy 1-2 éves irodai gép szintjáét ütötte meg) még komoly döntéseket kellett hoznom a korlátozott winchester-kapacitás miatt, hogy Tiberian Sunban tapossam el Mamotha-al a nod csürhét, Hornyval abuzáljam a lovagokat a Dungeon Keeperben, vagy Diablón köszörüljem a csont dárdát a necroval...:) Többnyire ez az utolsó verzió volt a nyerő... :D
Most meg alig várom, hogy SC2 után Diablo 3. eljövetelét is ránkszabadítsa a Blizzard és ismét ráizzithassam az egeret egy jó kis hack'n'slashre, mert az utóbbi évek egyetlen értelmes hasonló játéka, a Titan Quest is csak poros nyomába érhetett a Diablo-seriának :)

De azért tényleg durva...a Wow mellett (kb. 3 év, végig játszottam megjelenéstől mostanáig) egyedül ez a játék volt az, ami több évig képes volt gép elé szögezni...Diablo 2-t még tavaly is elővettem, 9 évvel a megjelenése után...ki fog vajon egy GTA4-re vagy mondjuk egy Dead Space-re emlékezni ennyi idő múlva?:)

[ Szerkesztve ]

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.