Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"én például Xbox 360-on kezdett karakteremmel PS4-en játszottam tovább"

Ezt anno nem tudom ki találta ki, de nagyon nagy ötlet volt. Köszi a cikket. :R

Live-Die-Respawn

(#2) nonsen5e


nonsen5e
addikt

*MalthAel. :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#3) Bocha válasza nonsen5e (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Már az! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

micsoda grafika. ez a ps2 edition? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) davidsone válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


davidsone
addikt

:C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) mephi666 válasza nonsen5e (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyeseknek csak "malter, a vén repper" (reaper) :DDD ha rendesen nyakoncsapod még breakelni is tud

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) nonsen5e válasza mephi666 (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

InGame én is mindig malternak hívom, annak legalább van értelme. :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Köszi a cikket. :K

PS3-on játszom vele, és határozottan jobb lett a kiegészítéseknek köszönhetően az alapjátékhoz képest.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) mobal válasza leslieke (#8) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

De az a 2.1 content update nagyon kéne már konzolokra is! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#10) Neró válasza mobal (#9) üzenetére


Neró
őstag

A nextgen konzolokra hamarosan érkezik majd. :)

| www.diablohungary.hu

(#11) leslieke válasza mobal (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd lesz az is, vagy nem. De valamelyik biztosan bekövetkezik.

Addig meg marad a trófeák begyűjtése. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Aki PS4-en vagy Xbox One-on játszik vele megtudná mondani, hogy konzolokon is akad a játék? Vagy teljesen folyamatos, minden szituációban?

(#13) Reinhardt válasza CsonkaImo (#12) üzenetére


Reinhardt
őstag

One-on nekem még egyszer sem akadt, pedig direkt figyelem act3-ban a hídon. Mondjuk egyedül voltam és nem volt nagy effekt orgia.

(#14) nonsen5e válasza Reinhardt (#13) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy négy fôs partyt egy tonna ellenséggel meg effekttel majd megnéznék.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15) CsonkaImo válasza nonsen5e (#14) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Erre lennék kíváncsi én is. Egyedül vagyok nekem sem akad, kíváncsi vagyok konzolok mi a helyzet.

(#16) laceszgamer


laceszgamer
addikt

PC-konzol mentés megosztás viszont nincs gondolom?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) CsonkaImo válasza laceszgamer (#16) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha jól tudom nincs.

(#18) laceszgamer válasza CsonkaImo (#17) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kár, PS4-en lehet adtam volna neki egy esélyt. :)
PC-n van pár kari, igaz csak alapjátékkal, de akkor már folytattam volna konzolon.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) section9


section9
őstag

Ez a multiplatform savegame megosztás zseniális ötlet. Máshol is be kellene vezetni.

(#20) leslieke válasza laceszgamer (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak konzolok között lehet:

PS3 to PS3 | Xbox 360 to Xbox 360
PS3 to PS4 | Xbox 360 to Xbox One
PS3 to Xbox One | Xbox 360 to PS4

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) laceszgamer válasza leslieke (#20) üzenetére


laceszgamer
addikt

Érdekes, legalábbis az a része, hogy a két külön márka közt is megy, vajon mi vette rá erre a konzolgyártókat, főleg az MS-t?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) CsonkaImo válasza laceszgamer (#21) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem ezt inkább a Blizzard tette lehetővé, gyártóktól függetlenül.

(#23) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mar elnezest, ennek nem tesztnek kellett volna lennie?! :U

Gyakorlatilag elnagyolva le van irva, hogy milyen a Diablo 3 es a kiegeszito. Csak hogy erthetobb legyek. Ezt barki meg tudta volna irni es utana "eladni" konzolos tesztnek. Ez minden csak nem teszt. A teszt ott kezdodik hogy pl le kellene irni hogy milyen az iranyitas, hogy kell jatszani es nem egy logout szintu semmit kitenni cimlapra.

(#24) laceszgamer válasza CsonkaImo (#22) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért tuti volt beleszólása a két konzolgyártónak is, bármelyik mondhatta volna, hogy a konkurens gépeiről ugyan tuti nem hozhatnak át mentést.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) sien válasza ForRedGlory (#23) üzenetére


sien
aktív tag

nem lehet hogy azért nincs benne taglalva, mert a kiegészítőben nem változott semmi az irányításban az alapjátékhoz képest?

(#26) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nem rossz! :D Talán teszek egy próbát vele. :D

A Hideo Kojima Game

(#27) janos1988


janos1988
addikt

Tehát gyakorlatilag ez egy D2 Lod, 2014-es kiadása. Az ott bevált receptet alkalmazzák itt is. D2 -> Lod kieg. -> és az új patchek amikkel újabb portálokat lehet nyitni ahol új cuccokat lehet szerezni (unique charm)..

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#28) CsonkaImo válasza janos1988 (#27) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen hasonló a felállás, viszont nekem meg se közelíti a d3 a d2-t, játékélményben és hangulatban sem. Ettől függetlenül nem rossz játék csak hiányzik a Diablo feeling.

(#29) leslieke


leslieke
Jómunkásember

51 MB-os frissítés érkezett a játékhoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.