Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Itagaki mester :R
De miért csak Wii U-ra jön? Már 2009 óta csinálja ezt a fenés játékot,és erre csak a Nintendo gépére jön? :O :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Én már rég megbékéltem vele, hogy a Wii-re anno a hardver képességei miatt csak 2000-es évek eleje szintű grafika jött, meg mert ugye nem a graf számít az N játékoknál, na DE... most akkor jól látom, hogy van már megfelelő szintű hardver is a szép látványhoz, a játék sem egy örök klasszikus Zelda, Mario, vagy Metroid, esetleg Donkey Kong, aminél mindegy milyen mert úgy is szeretjük, hanem egy vérbeli HC vonalt követő játék és ENNEK ELLENÉRE IS úgy néz ki mint egy 2006-7 körüli átlag játék? :F Ezeket tényleg nem fogom megérteni.

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

Hisz ez PS360 projektnek indult, hat miota lett U exkluziv? :Y
Ami ennel is rosszabb, hogy szemmel lathatoan Itagaki meg mindig tudja mitol doglik a legy - ah eloszor Bayonetta most meg ez, fog kelleni U :U

(#4) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Engem megvett kilóra, beérik a Wii U vásárlásom :)

(#5) Mister_X válasza Bandi995 (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Talán mert ez sem "tényleges next gen" Wii U szint, mert durva rég óta készült PS3-ra és 360-ra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) ldave válasza #08052480 (#3) üzenetére


ldave
félisten

THQ cucc volt, de az ugye csődbe ment, aztán elárverezték az egész céget, ezt a játékot pedig a Nintendo vette meg.

A Slime draws near! Command?

(#7) xtremez


xtremez
aktív tag

Khmm.. Ez meg mi ? Kérem kapcsolja ki! :U

(#8) Z10N


Z10N
veterán

Ez bizony egy igazi csaladi jatek :DDD

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) #08052480 válasza ldave (#6) üzenetére


#08052480
törölt tag

Koszi az infot, hat sajnalom, hogy pont ez jutotta a Nintendonak - pedig volt meg ott egy rakas cim, ami nem erdekelt :)

(#10) A.tessz


A.tessz
senior tag

Hangulata nagyon jó! :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.