Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Mi számít hamis Geforce-nak? :F
AliExpress-es vackok?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Mrpingvan válasza snecy20 (#1) üzenetére


Mrpingvan
tag

Vannak olyan VGAk Ebayn/Alin/... Amit például árul egy 1050Ti-ként árulnak, és ha berakod a gépbe, tényleg azt hiszi, hogy az egy 1050Ti, de igazából egy sokkal gyengébb és régebb kártya például GTS430

[ Szerkesztve ]

(#3) snecy20 válasza Mrpingvan (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Jah, bár azokhoz még program sem kell hogy detektálható legyen a hamisság, elég ránézni hátul a csatlakozókra, hogy kiderüljön az átba*ás :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kell megrendelni... Sokra megy vele a vereb, ha mar nala van es az aida megmondja, hogy atk*rtak. Visszakuldi csingcsangcsungnak vagy mi? Eselytelen. 😂

(#5) Trailblazer válasza snecy20 (#3) üzenetére


Trailblazer
addikt

Elég a generic, gagyi kinézetű dual coolerre vetni egy pillantást.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6) koko52 válasza hemaka (#4) üzenetére


koko52
veterán

Rendeltem wish-ről 64 gigás pendriveot 1500 ft-ért. Egy próbát megér gondoltam. 16 gb max amit rálehet írni a többi fake. Írtam nekik h nem jó és mellékeltem képeket. Visszutalták az árát és megmaradt a pendrive, ennyit megért. Mondjuk másolni jó de adatot tárolni, wint telepíteni felejtős.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Az RGB LED-ek hasznossá tétele jö ötlet volt!

(#8) #07746304


#07746304
törölt tag

A Fake 14nm-en készült a valódi meg 16-on?

(#9) qdak


qdak
addikt

Csak azt nem értem az ilyen kamu cuccokat árulóknak, hogy lehet 99-100% os megbízhatóságuk?!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10) tibaimp válasza qdak (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem lehet, hogy folyamatosan újraregelnek más néven, vagy hasonló?

Valaki találkozott már itt az Aprón ilyen hamis kártyával és az eladójával?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) gaben22 válasza Mrpingvan (#2) üzenetére


gaben22
senior tag

Azt hiszem a BIOS-ban elég átírni pár dolgot, hogy az oprendszer másnak lássa, gondolom revengelték a BIOS-t a kínaiak. Ez most csak találgatás, de feltételezem kínaiak nem szofisztikálták túl a dolgot és lehet 1 unique ID-t égettek be az összes hamis BIOS-hoz, amit Aida egyszerűen felismer.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#12) xrichiex válasza hemaka (#4) üzenetére


xrichiex
csendes tag

Legalább nem adja tovabb itthon tudatlanul ... Es rajon hogy atbasztak. Talán

(#13) Trailblazer válasza tibaimp (#10) üzenetére


Trailblazer
addikt

Egy időben ki volt írva HA-n, hogy a kamu kínai vga kitiltással jár. Mondjuk most pont nem látom.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#14) hemaka válasza tibaimp (#10) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az nem sokaig hirdetne itt szerintem.

(#15) t72killer válasza Trailblazer (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igazából rendőrségi feljelentéssel kéne, h járjon.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) Trailblazer válasza t72killer (#15) üzenetére


Trailblazer
addikt

Na azt azért megnézném, mihez kezd a magyar rendőrség a hamis kínai videokártyák kérdéskörével... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#17) t72killer válasza Trailblazer (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az áruhamisítás tudtommal bűntény, az adibasz szabadidőruhákban utazó kereskedőket is felhajtják időnként. Bár lehet nem a rendőrök intézik, hanem a NAV.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Trailblazer válasza t72killer (#17) üzenetére


Trailblazer
addikt

No és hogy érik utol az áruhamisítókat?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#19) t72killer válasza Trailblazer (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

3-4 karival üzletelőt aligha, erőforrás sincs rá a többtízmilliós cigicsempész tételek mellett. Viszont ha vki behoz egy raklappal, azt már lehet lefülelnék.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) macilaci78 válasza hemaka (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez viszonylag hamar kiderül, paypal meg odaáll rendesen. :K Ahol meg nincs vevői érdekképviselet, ott nem nagyon bajlódnak azzal, hogy a levélnehezéknek egyáltalán legyen áramfelvétele.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) azbest válasza t72killer (#17) üzenetére


azbest
félisten

Ahhoz az kell, hogy megbízza a márkanév tulajdonosa a navot, hogy eljárjon. És a megsemmisítés költségeit is elvileg ezért a jogvédőnek kellene fizetnie. Nem véletlen, hogy kétes módon azonnal félrevezető ügyvédi levelet küldenek, amiben arra akarják rávenni a balekot, hogy az ellenérdekelt fél ügyvédjét bízza meg azzal, hogy eljár az ő nevében is, miközben vállalja, hogy megtéríti a költségeket az ügyvéd díjazásán felül. Mondjuk ez leginkább magán importnál szokott lenni, nem piacon.

Egyébként ott is sántít a dolog, hogy nem egy konkrét videokártya gyártó márkanevét hamisítják, hanem valami noname, de nem olyan paraméterekkel rendelkező kártya, mint amilyennek leírják. Hamisítás helyett inkább szimplán átverés, csalás. :U

(#22) Fiery válasza gaben22 (#11) üzenetére


Fiery
veterán

Nincs szukseg szerencsere ilyen unique azonositok nyilvantartasara. Az AIDA64 a GPU belso azonositojat veti ossze a PCI eszkoz azonositoval. Ez utobbi egy adott tartomanyba esik minden GPU generacional. Valahova belövik a regebbi GPU-t, pl. egy GK106 (Kepler) VBIOS-at ugy moddoljak, hogy a PCI eszkoz azonositoja a GP106 (Pascal) tartomanyba essen. A belso GPU azonositot azonban nem tudjak modositani, igy az arulkodo jel ilyenkor.

(#23) kovászos


kovászos
tag

Nem minden Kínai kártya hamis. Van amelyik egészen meglepően olcsó és jó:
https://www.youtube.com/watch?v=PUIxyLRnzDc

(#24) tibaimp válasza Trailblazer (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, pont meg is néztem, már nincs kiírva a figyelmeztetés. Nem baj innen a közösség "kinyírja" az ilyet.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) Mrpingvan válasza kovászos (#23) üzenetére


Mrpingvan
tag

Igen, állítólag "colorful" márkájúak nem rosszak, főleg az árukhoz képest. Aliexpressen van "hivatalos" boltjuk, és a cashback policyja is eléggé jó az oldalnak, így egy próbát megérhet.

(#26) nakos1212


nakos1212
senior tag

Nem indul el Windows 98-on.. :(

(#27) Fiery válasza nakos1212 (#26) üzenetére


Fiery
veterán

Nalunk elindul Win98-on (Win98 RTM, Build 1998). Mi tortenik nalad?

(#28) Locutus


Locutus
veterán

Fnatic Streak-re várható esetleg RGB támogatás?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#29) nakos1212 válasza Fiery (#27) üzenetére


nakos1212
senior tag

Second Edition-om van, viszonylag friss, nincsenek rajta updatek.

(#30) scope2007 válasza Fred23 (#7) üzenetére


scope2007
addikt

így van, ki is próbáltam és királyul működik :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#31) erer1000


erer1000
őstag

le a kalappal hogy w95ön is elmegy :)

remélem ez megmarad a jövőben is :R

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#32) paprobert


paprobert
senior tag

Amikor a nagyobb külföldi jutyuberek az AIDA64-et használják stabilitástesztre / benchmarkra, mindig egy kis büszkeséget érzek, tudva hogy magyarok fejlesztik. :)

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#33) Speed® válasza Mrpingvan (#25) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A TUL csoport tagja (Powerxolor/VTX3D), rendes VGAkat gyártanak, nem vackot. Minőség más kérdés, de van köztük korrekt kivitel.

(#34) Fiery válasza nakos1212 (#29) üzenetére


Fiery
veterán

Lehet, hogy valamelyik update hianyzik, de igy latatlanban nehez megmondani. Mondjuk nalunk elvileg update-ek nelkul vannak telepitve a Win9x rendszerek, szoval nagyon furcsa, hogy nalad nem mukodik.

(#35) Malák válasza qdak (#9) üzenetére


Malák
aktív tag

Sok esetben csomó másik terméket is adnak el, amikkel nincsen baj. Vagy sokaknak visszautalják a pénzt, amire 5*-ot adnak (hiszen nem lettek megkárosítva), van, aki elengedi a dolgot.
De én is úgy gondolom, hogy egyszerűbb lenne nem szart árusítani, de valószínűleg így is megéri nekik a pár madár miatt (simán lehet, hogy ha minden 50. ember elengedi, akkor már nyereséges nekik, ha 1-2$-os vackot szórnak ki, aztán 49 embernek visszautalnak. Esetleg addig húzzák a refundot, amíg le nem telik a hivatalos paypal védési idő...)

Szerencsére nem tudom, hogy hogy megy ez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.