Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirály69


sirály69
őstag

És mi lenne az ára...?

Szerver Hosting Debrecenben

(#2) littlelion21


littlelion21
addikt

Single-SIM-es Desire V: [link]

(#3) AS


AS
félisten

100 biztos lesz úgy meg nem éri meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) embe


embe
nagyúr

~2 évvel ezelőtt ilyen paraméterekkel még felső kategóriás mobilnak számított az én LG OB telóm. Így változik a világ.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Lenne az a penz amiert johetne, de nem annyi lesz, a htc-t ismerve. Amugy ehhez a procihoz es kijelzohoz az akksi egesz jo. (Talan mar combosabb gepekben is lattam 1650est.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Remélem nem egy felskálázott MSM7227A-t pakolnak bele...

<< Heimdal >>

(#7) DS39


DS39
nagyúr

40k-ért beállhat a sorba a G300 és a Blade 3 mellé. ha drágább lesz, felejtős.

(#8) McSpy


McSpy
őstag

Szerintem 40-50k között lesz függetlenül

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#9) raub


raub
tag

Remek kis telo...
Olyan 50 körül tetszene...:)

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Ezzel is ugyanaz a probléma mint a legtöbb HTC modellel.
Adott egy normális külső ami mögé egy gyenge (vagy kevésbé szalonképesebben sz@r) belsőt pakolnak, az ára viszont nem ezt tükrözi.

Az kimaradt a hírből, hogy a HTC ezt a modellt a tajvani piacra szánja, szóval nagyon nagy valószínűséggel hivatalosan nem fogunk vele találkozni.

(#6) Retekegér

Talált, süllyedt.

(#11) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nah ez hiánypótló a HTC-nél meg a piacon is, mert inkább egy HTC, mint egy Blade3 vagy G300.. csak akkor nem értem a Desire C minek kellett.. drága is sz*r is :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#12) gzbotii


gzbotii
veterán

Abbol a 4GB hagyatak volna el 3at es lett volna benne 1GB RAM...mindenki jobban jart volna :(((
..foleg igy, hogy Sense van rajta

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) D@niel


D@niel
addikt

egy egyszeru kerdesem lenne :)

minek?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#14) nightshadow


nightshadow
veterán

Gyakorlatilag megegyezik a hardvere az Xperia J-vel[link], aminek a hivatalos ára 65k körül van, így nem hiszem, hogy ez olcsóbb lenne annál.

[ Szerkesztve ]

(#15) lmisi


lmisi
senior tag

35-ért még menne is. esetleg hívhatnák HTC Sword 3 -nak ;]
Tekintve ugyanaz mint a blade3 csak a doboz más ja és megverte egy bloatsense is ;]

(#16) Izzé válasza Retekegér (#6) üzenetére


Izzé
őstag

Nem értem miért hanyagolják az MSM8255-t, alapból az is 1GHz-es, de legalább Adrena 205 dolgozik benne. Mindig csak ez a 7227A... :F

(#17) Hennet válasza Wa2x_ (#11) üzenetére


Hennet
aktív tag

Igen, en is inkabb erre szavaznek, ha mar "olcso" androd, de valahogy keptelennek tartom a <60k kezdoarat, arra meg +5k a fentebb emlitett Sony, h alig haznalt telefonokrol ne is beszeljek. :U

Am nagyon tetszik a kulcsiny, a belbecsnek meg szamomra csak az akadasmentesseget kell szolgaltatnia.. :)) :))

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#18) hunter84


hunter84
aktív tag

HTC One V tulajként senkinek (értsd: SENKINEK!) nem ajánlom, hogy Sense-zel szerelt mobilt vegyen 512 MB RAM-mal.

Olyan, hogy multitasking gyakorlatilag nincs, pl. ha böngészés közben hívnak, akkor bezárja a böngészőt, ésatöbbi...

(#19) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Olyan alsóház lesz mint a Desire C?
Mert akkor karót a HTCnek....

All→M8

(#20) Daczy


Daczy
aktív tag

Vajon ezek a betűk rendelkeznek mögöttes tartalommal? Akár a Sonynál akár itt.

(#21) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A hardvert elnézve lehet hogy alsó kategóriás a készülék, de az ára biztosan nem fogja ezt tükrözni. Én legalábbis nagyon csodálkoznék, mert a ZTE-n kívül még semelyik gyártó nem pakolt 480x800-as kijelzőt olcsó mobilba.

(#22) |AP|


|AP|
veterán

oké, van alsóház, meg van felsőház, de legyen már normális középkategória is :U

(#23) rep3at válasza DS39 (#7) üzenetére


rep3at
őstag

Szép álom :U

Forward thinking. كرر

(#24) helixP válasza hunter84 (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Esetleg valamelyik butított sense lesz benne...?

(#25) Balint1986


Balint1986
csendes tag

HTC meg olcsóság... jó vicc :((( Egyébként nagyon szép ez a telefon, de pl. a Blade 3 ugyanezekkel a paraméterekkel a Tnor-nál 30-38.000 Ft kártyás csomagban, és azzal nemigen tudja felvenni a versenyt.

(#26) danikollar


danikollar
őstag

Nem csúcsparaméterek, de akkor is megjelenhetne Jelly Beannel, ha már 2013-as készülék!

[ Szerkesztve ]

(#27) bobace


bobace
őstag

Kíváncsi leszel az árára.. A hasonló tudású Desire 30 körül van. 40-nél nem lenne illő drágábban adni, de vagy 50-60 tuti lesz szerintem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#28) callmeakos válasza bobace (#27) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

55k kezdőárra rámerem tenni a péháaddikt rangomat :D

All→M8

(#29) nightshadow válasza callmeakos (#28) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintem 60k fölött lesz, elég megnézni a Sony-t.

(#30) callmeakos válasza nightshadow (#29) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Annyira azért nem elborult a HTC sem.
Kiindulva a Sonyból? Azért lehet mondani sokat a Sonyra, de azért amit ők az alsóházba terveznek (lásd mondjuk Tipo), azt akkor oda is teszik. (nem ér a J-vel előjönni, azt én sem tudom hová tenni :D )

(#31) Wa2x_
Azért írtam hogy azt nem ér előhozni ;) :U
Amúgy egyébként nem feltétlen baj az ha csak 512MBramot tesznek bele, ebben az esetben érdemesebb lenne, ha a HTC egy herélt Sense-t tenne bele ami nem zabálja a RAMot, mint a normál.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#31) Wa2x_ válasza callmeakos (#30) üzenetére


Wa2x_
veterán

J az egy sz*r.. már sorry, ez talán vmivel jobb lehetne, de a Sense miatt, lehet nagyon kevés lesz a RAM és bukott az egész projekt..

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#32) #97004288


#97004288
törölt tag

Szerintem ezt a telefont már lényegében megcsinálták még Desire X néven.

(#33) Wa2x_ válasza #97004288 (#32) üzenetére


Wa2x_
veterán

A HTC is kezd ilyen Samsung vonalba elmenni, hogy szórja a telefonokat, nüansznyi különbségekkel, de minek :F

btw: legalább szépek :D

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#34) nightshadow válasza callmeakos (#30) üzenetére


nightshadow
veterán

nem ér a J-vel előjönni, azt én sem tudom hová tenni

Pedig egyszerű, a nevet fizeted meg (a Tipo talán a kivétel), ezért hoztam elő a J-t, mert hardverileg szinte megegyeznek, s ismerve a HTC árképzését, ez se lesz messze tőle. De felhozhatnám a Mirót is, szerintem az is túl van árazva a hardverhez képest.

(#35) youngboy válasza |AP| (#22) üzenetére


youngboy
senior tag

Én is nagyon várok egy HTC-t, ami 4" (esetleg 4,3"), qHD (esetleg HD), kétmagos S4-s SoC, microSD foglalat, előlapi kamera, 1GB RAM.

(#36) daniel909


daniel909
addikt

nekem nagyon bejön a hátulja, szerintem egyedi. tuti ilyet vennék ha nem érdekelne a téma, és beérném ezzel a hw-al

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#37) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Egy Xperia Sola köröket ver erre, és 55 ezer körül kapható függetlenül, állítom ez drágább lesz nála...

:U

(#38) #97004288 válasza youngboy (#35) üzenetére


#97004288
törölt tag

Erre én is vevő lennék :) .

(#39) |AP| válasza youngboy (#35) üzenetére


|AP|
veterán

pontosan... kiegészítve annyival, hogy normális anyagminőséggel, összeszereléssel ( a Desire X "behorpadós" kijelzőjétől én frászt kapok) és combos akksival....

...ja, ilyen sosem lesz, különben mindenki ezt venné :)

(#40) gzbotii válasza bobace (#27) üzenetére


gzbotii
veterán

A HTC-nel nem jartak illemtan orara. Ertsd: pofatlanul araznak :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41) youngboy válasza |AP| (#39) üzenetére


youngboy
senior tag

Hát igen, az akku. Inkább legyen nagy. Nem kell a papírvékony telefon. Bár erről már végképp lemondtam, mert nem igazán lehet rá számítani.

(#42) hunter84 válasza callmeakos (#30) üzenetére


hunter84
aktív tag

A vicc az, hogy a One V-n is butított Sense van, mégis kevés a RAM.

(#43) etsmark válasza youngboy (#35) üzenetére


etsmark
tag

htc one s ...

(#44) Wa2x_ válasza etsmark (#43) üzenetére


Wa2x_
veterán

Kihagyta, hogy 80k alatt.. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#45) _IceBird_


_IceBird_
tag

Többen írtátok a One V-vel kapcsolatban, hogy nem megy a multitask és h kevés a RAM. Nemtom ti milyen ONE V-t használtok, de nekem sosem volt ilyen gondom. Tökélestesen megy rajta minden, jól van optimalizálva. Hozzáteszem, hogy én kártyafüggetlenbe vettem és több frissítést is töltöttem rá, amit javított elég sok mindent. Sztem nem kellene leszólni a ONE V-t, mert abszolút megbízható. Akinek meg nem kell a Sense az meg ne vegyen HTC-t. Idáig még butítva is a legjobb UI.

(#46) kaciokos válasza etsmark (#43) üzenetére


kaciokos
őstag

No és a microSD? Szerintem fontos eleme a felsorolásnak... :)

(#47) youngboy válasza etsmark (#43) üzenetére


youngboy
senior tag

Az majdnem, de itthon nem igen kapni S4-s Soc-val. Max. csak bolti garival. Az meg nálom nem opció.
:((
És nem is bővíthető.
Az One SL lehetett volna a nyerő, ha nem szúrják el a kijelzőt.

(#48) Roxbury


Roxbury
őstag

Nem értem, hogy mért nem JB-vel jönnek az új telefonok. Ez egy vicc!

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#49) Mpi válasza #97004288 (#32) üzenetére


Mpi
tag

Ez gyakorlatilag egy DesireX egymagos procival és kevesebb rammal. Tetszik a kompakt kialakítás. Az minimális elvárás lenne, hogy akadásmentesen működjön, de az ember néha a nagyoknál is csalódhat. Egyébként a Blade III is 40 fölé kúszott.

[ Szerkesztve ]

(#50) |AP| válasza Roxbury (#48) üzenetére


|AP|
veterán

"512 MB RAM" ... ezért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.