Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) DeFranco válasza Speccymaster (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az első bekezdésből a megfelelő fizikai ismeretek híján sajnos egy szót sem értek :) De a többi tiszta.

Kábelből kerestem jót annak idején, akadt egy vagy két ember, aki szivességből odaadta volna a nála tutijó kábelét, de azzal sem lettem volna bentebb, csak ha tartósan tudom tesztelni. A gépben mindenképp maradt volna "hiba" max. a penge másik élén táncolok.

@Blindmouse: itt az elv a lényeg, amit itt a jelenlegi koncepcióval ellentétesen fogalmaztak meg. Mivel cáfolni a megfelelő ismeretek híján nem tudom, ezért kérdezek.

@Huma és proof88: köszönöm a csalánkezelést, a koitusz már megvolt, innentől a b) kérdés szimpla elméleti (már az sem) az a) van soron még valamennyire

@lapa: 1xUSB 3-ról nem próbáltam, mert az elméletben is csak 900 mA, és mivel a 2x500 nem volt neki elég, gondoltam egyből duplán penetrálom

A kétségeidet illetően megint csak liksoftra tudok hivatkozni, ő is azon a véleményen van (és nagyon remélem, hogy nem értettem félre) hogy az 1 USB-s tápellátás (2.0) igencsak kevés, de a 2 csatornás is eléggé a határon van. Mellesleg a HDD-re is rated +5V és 0,85A van írva, Sentinel 1A-t mond rá. Ezért nem tettem csak egy 3.0-s csatornára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.