Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Topik tárulj tüstént.

(#2) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Jó duma volt, jó esti olvasmány. A telóhoz grat. Nekem holnap érkezik meg a fólia a wave-re. Amúgy majdnem ilyet vettem.. :DDD

(#3) -B-


-B-
senior tag

Az a fólia egész szépen fel lett rakva.
Látnád az enyémet. (Mondjuk az csak ilyen gagyi univerzális puha fólia.)

(#4) DeFranco válasza -B- (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kösz :) de nekem csak a buborékmentes fólia ad erőt és mindent lebíró akaratot. :))

[ Szerkesztve ]

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Vicces, majdnem ilyet rendeltem a barátnőm Galaxy 3-jára. Még nem tettem fel neki, már előre készülök rá, hogy nem lesz egyszerű (azaz buborékmentes) menet :)

(#6) roti86


roti86
őstag

Nem tudom, nekem nem jó tapasztalataim vannak az olcsóbb fóliákkal. Nem könnyű felrakni, hiába tisztítottam meg a felületet csont fényesre és pormentesre így is sikerült jó pár bubit összeszedni a felrakás során.
A használat során pedig zsebben (pénz- és kulcsmentes zsebben) is összekarcolódott.

Ezek után ruháztam be egy brando fóliára. Mondanom sem kell ég és föld a különbség. A felrakás nagyon könnyen ment, szinte rásimult a kijelzőre, persze mindezt buborék nélkül. Eddig nem is karcolódott össze, a kijelző pedig jó látható maradt. Egyszóval 2000Ft-ot simán megért nekem. Próbáljátok ki, ha nem jön be legfeljebb legközelebb nem ilyet vesztek.

Akinek drágább telefonja van, annak nem nehéz kiadni 2K-t egy fóliára nemde? :)

Én egy S5230-asra vettem a brando ultra clear típust.

A teszt maga jó, részletes, képekkel illusztrálva. Grat.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

DeFranco, a fólia ua. mint amit a tokához adtak. Nem is rendeltem külön. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) kosarob8


kosarob8
aktív tag

A tok tetszik, majd mondom az asszonynak, hátha kell neki a telójára :)
viszont fóliában én is a jobb minőség híve vok. Nekem egy Nokia 5800am van, és most már másfél éve van rajta egy Invisible Shield (IVS - www.zagg.com) fólia. Felrakás után nekem is maradtak benne picike buborékok, de ahogy a leírásában is volt ez 2-3 napon belül eltűnt alóla és azóta tökéletes a fólia - hozzáteszem egyetlen karcolás sincs rajta azóta sem. Asszonynak is rendeltem a G3-ra... neten találtam rá coupon kódot így 15$ helyett csak 7,5$ volt a fólia, plusz 3$ a szállítás, szóval 2200 HUF körül jött ki. Szerintem jobban megéri mint a noname fóliák :) Nézettek róla videókat - engem azok meggyőztek, üdv és köszönjük a bemutatót :)

(#9) DeFranco válasza ^Clown (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem por mehetett valahogy alá. Csak nem tudom hogyan...

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egyébként ha egy ilyen fólia úgy dönt, hogy ideje megválni a telefonomtól, akkor hagy maga után valami nyomot? Mire készüljek? Kell ragasztót vakarni az érintőképernyőről?

(#11) simonzé válasza DeFranco (#10) üzenetére


simonzé
addikt

Dehogy kell, ezek nyom nélkül szedhetőek le, még a leggagyibbak is. Nem válik le magától, akarnod kell. Szerintem sztatikusan is tapad. Szinte rácuppan a kijelzőre.
Egyébként én összesen jóval olcsóbban vettem a Galaxy3-amra 3 db fóliát. Tökéletesen buborékmentesen sikerült feltenni elsőre. Szerintem a titok az, hogy a gyári fóliával használtam egészen az új fóliák megérkezéséig. Leszedtem a gyárit, 5mp-cel később már fent volt az új. Észrevehetetlen, csak kicsit ügyeskedni kell a felrakásnál. Fontos, hogy alaposan simogasd rá az újat bentről kifelé, akkor nem maradhat boríték. Csak ezután vedd le a 2-es számmal jelölt réteget.

A tok pont úton van felém, 2,6 USD-ért sikerült egyet bevadásznom ingyen postával Szingapurból. :) Ugyanez a típus, meg szín, remélem nekem is tetszeni fog.

Sosem láttam még tesztet a fóliákról, meg tokokról, egész eredeti volt, Gratula DeFranco!

I don't fit in. I fit out.

(#12) DeFranco válasza simonzé (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mennyi volt az a jóval olcsóbb? :Y

(#13) cooldongo


cooldongo
tag

hello
a tokra van valami vám , és mennyi a posta Kínából?

(#14) DeFranco válasza cooldongo (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hello
25 euró felett vamkotelesek a tételek, de mivel tok angliából jött, arra alapból nem is lett volna egyáltalán. (EU)
A posta benne volt az árban amit írtam, ha a termék linkjet megnézed, ott pontosan le van írva, hogy mennyi.

(#15) huh87


huh87
tag

Köszi a tapasztalat megosztást! :) Bőr, szíjra fűzhető tokban nem gondolkodtál még? :D Arról is szívesen olvasnék. :DD

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#16) DeFranco válasza huh87 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gondolkodtam, kb. 5 percig. :)

1: Sokat tömegközlekedem, és félteném, hogy valami ügyes kezű zsebes kirántja.
2: Jobban ki van téve az ütődéseknek, ami ilyen tepsi kijelzővel nem egészséges.

(#17) huh87 válasza DeFranco (#16) üzenetére


huh87
tag

Jó érvek. :K Találtam kompatibilis, nem eredeti Samsung kellék bőr tokokat, viszont szinte mindegyik mágneses kapcsos, ami szerintem nem tesz jót a mágneses szenzornak.
Még két kérdésem lenne: 1. Mennyire egyszerű levenni a szilikon tokot pl. sim vagy sd kártya csere esetén? 2. Nyúlhat, fáradhat ilyenkor?
(Anno még 2000-ben az első telefonom egy motorola v2288 volt, ahhoz adtak 3 gumi előlap szerűséget, azok normál használat mellett sem bírtak fél évnél többet.)

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#18) Mr.Csizmás válasza huh87 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a szilikon tok eléggé rugalmas, meg nyúlós, de szerintem tartja az alakját. (ua. tokom van mint Franconak) a lebányászás könnyű, a vékony felén (tetején) kell kezdeni a sarkainál, utána szinte leugrik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) #85552128 válasza roti86 (#6) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem mondom, hogy könnyű felrakni, de szerintem átlagosnak mondható, aki rakott már fel fóliát annak gyerekjáték lesz.
Karcolódni sem karcolódik, inkább az ujjlenyomatok idegesítenek.
Ebay-en néztem, van "Anti-fingerprint" fólia, valakinek volt már ilyennel tapasztalata?

A tok egyébként nagyon szép én még akkor rendeltem az enyémet, mikor elég szegényes volt a kínálat, de nem bírtam ki és én is rendeltem egy ilyet, de szürkébe.
Várom is a borítékot :D

(#20) huh87


huh87
tag

Sikeresen és gyorsan megérkezett. Feketét rendeltem ugyanattól az eladótól. Teljesen jól passzol bele a telefon. A "sorja" tényleg jó arra megállapítani, mennyire fogod stabilan a telefont. Megpucoltam szemüvegtörlőkendővel, lehúztam a fólia before oldalát, feltettem, elcsúszott, ferde lett,levegő mindenhol, felszedtem, aztán újra sikerült egy buborékot a kijelző közepére feltennem, megint felszedtem, majd harmadszorra sikerült. Lehúztam az after fóliát, s olyan mintha nem is lenne rajta. :)) Semmi hibát nem látni.
Nem annyira érzékeny most, mint előzőleg volt, olyan mint a cápa bőre, de nekem pont most lett ezzel jó. Még egyszer kösz a cikket! :R

"Az ételt nem szeretni kell, hanem megenni. Egymást kell szeretni, és nem megenni."

(#21) gtamate2


gtamate2
veterán

Nekem is ugyan ilyenem van csak kék színű, nagyon tetszik a tok, bár nekem csak 1.40 dolcsi volt ingyen postával, a fólia pedig mivel nagyon drága a i5800-ra (2-3dolcsi) vettem i5801-hez 3-at 1 dolcsiért szintén, bár az még nem jött meg.

*Sn0w

(#22) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jó kis reklámot csináltál a két eladónak:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23) DeFranco válasza Winner_hun (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, ha egyszer megérdemlik, akkor egészségükre. :)

(#24) littlelion21


littlelion21
addikt

Nekem bezzeg csak a tok volt a csomagban, semmi extra...

(#25) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap lettem gazdája egy Galaxy 3-nak, folyamatosan tanulmányozom, már csak azért is, mert ez az első Androidos telefonom.
A tokkal kapcsolatosan: a link, amit adtál a blogbejegyzésben, nem működik sajnos. Meg tudnád adni privátban, hol vetted, nagyon szeretnék én is egyet vásárolni!!
Ami pedig a fóliát illeti: levettem ugyebár a feliratos díszfóliát a képernyőről, s egyszerűen nem tudom megállapítani most, hogy van rajta gyárilag fólia vagy nincs! Van??? V :U agy lüke a kérdés és a kérdező? :U

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#26) DeFranco válasza tarnagy (#25) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szia!

Megnéztem, nekem működnek a linkek. Ha esetleg valamiért még sem menne, akkor keresünk megoldást. :)

Ha a feliratos fóliát leszedted, akkor ott már nincs több, ne bontsd tovább, mert baj lesz :)

(#27) tarnagy válasza DeFranco (#26) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Köszi a választ! Meglep, hogy fóliátlan gyárilag, nemigen gondolhatták, hogy a dísz- ill. reklámfóliával fogja használni valaki :N
Ami az ebay-linket illeti, ez jön be, amikor rákattintok:

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#28) EnglishWorld


EnglishWorld
újonc

Kedves DeFranco! Érdeklődnék, hogy hol rendelted meg a tokot, mivel én is szeretnék rendelni egyet a fiamnak. Rákattintottam a tok kiemelésre, de egy angol honlapot adott be, mivel én kevésbé tudok angolul :((( , szeretném tudni, hogy nincs-e magyar webb ahonnan tudnék én is rendelni! Előre is köszike a választ!

(#29) DeFranco válasza EnglishWorld (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szia! Úgy látszik valami miatt ez a konkrét szállító már nem szállít Magyarországra. Én mindenképpen az ebay-t ajánlom a vásárlásra, mert az a tapasztalatom, hogy még szállítással együtt is lényegesen olcsóbb így.

Az ebay most már elérhető magyarul is, Ft-ban számított árakkal. [link] Nekem ahogy a cikkben is említettem Winner_hun segített a rendelésben, de egy egyszerű paypal regisztráció után saját kezűleg is könnyű intézni.

Ha bármilyen segítség kellene szivesen segítek, illetve a telefon topicjában is vannak segítőkész emberek.

(#30) EnglishWorld


EnglishWorld
újonc

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Igazán rendicsek vagy!! Már rendelem is!!! További szép napot!!!

(#31) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Csatlakozom a klubhoz egy kék tokkal :)
Fóliát is kéne vennem, már egy ideje nélküle használom, meg is karcolódott egy csöppet :(((

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.