Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Jónak ígérkezik. Az E3 trailer nagyon jóra sikerült. valahogy jobban várom ezt, mint a Dying Light-ot

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Next-gen L4D, hell yeah! :C
Beizzítom a régi zombiaprító társulatot és zúzhatunk is. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

ődd ki a zombik lábát, hogy lelassítsd őket, miközben társad a sörétessel utat nyit a többieknek, akik baltákkal és boztvágó késekkel felfegyverezve vágják miszlikbe az élőholtakat, majd a végén elő a pörölyt és lapítsd ki a még megmaradt pár torzó fejét, hogy többé ne legyen velük gond. Hogy melyik módszert szereted a legjobban, az csak rajtad áll, te beteg állat...:)

Ez valami idézet volt? Mert valahogy nem illett a szövegkörnyezetbe.

A játékról részemről annyit, hogy az első végigjátszása után ez tuti nem érdekel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Dead Island nagyon bejött, a Riptide már nem tudott megfogni. Remélem ez visszahozza az első hangulatát. :K

(#5) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Egy kis marketing gyanánt benyomhatnák az első részt ingyenesre egy napig Steamen, nem haragudnék meg :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Remélem nem cseszik el a folytatást,mert a Dead Island a kedvenceim között van.

(#7) Cathulhu válasza Norb€€€ (#5) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mindjart kezd a Summer Sales, ha nem is ingyen, lehet lesz potom penzert, ki tudja

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#8) Ellia


Ellia
addikt

Öhhhm az eredeti:Amon Amarth Sabaton csak feldolgozta...

Kötözködés off :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) caprine


caprine
aktív tag

Valahogy nem jött be egyik Dead Island rész sem, talán majd ez. Reménykedjünk benne, hogy nem rontják el valami idegesítő aprósággal.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#10) Vistaboy válasza TazLeacher (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez saját szerzemény, csak elfelejtettem kitenni a Copyright jelet. :DDD

(#8) Ellia: Tudom, de nekem a Sabaton stílusa jobban bejön, gondolok olyan címekre, mint a Primo Victoria, Back in Control, vagy a Screaming Eagles... :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) djculture


djculture
félisten

Kuka lesz az egész... Köztudottan az első jó játék volt utána a techland már immel ámmal csinált egy köztes részt végül eladta a nevet mert kellett a pénz a dying lightra. Amit nem engedett a kiadó úgy kiadni mert túl brutálisnak igérkezett. Most ilyen pistike studió kókányol egy új részt mert a kiadónak kell a lé.
Ennek a yagger nevü izének egy értelmes játéka van a Spec Ops: The Line
Dying light lesz az igazi dead island 2 ezt meg elkell felejteni.

[ Szerkesztve ]

(#12) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az az E3 trailer szerintem 1:1 olyan, mintha a DreamWorks készítette volna. A látványvilágról egyből a Madagaszkár és társai jutottak eszembe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) Bad Pritt válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem véletlen szerintem. :D

djculture: Személy szerint szívesebben játszom újoncok kezéből kikerülő játékkal, mint olyannal, amit tudvalevően ratyi fejlesztők készítenek. Tipikus példám a Rocksteady meg a Batman esete. Mindenki fikázta előre, aztán koppant az álluk az Arkham Asylumtól.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Spancho


Spancho
őstag

Nagyon várom ,de elég messze van még a tavasz :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#15) prolad


prolad
őstag

Spec Ops: the line, mint az utóbbi idők egyik legjobb háborús játéka? Ennél, középszerűbb, felejthetőbb játékkal rég játszottam, ennyire alacsony lenne a konkurencia színvonala?

Várom a játékot, zombikat aprítani mindig jó móka.

(#16) section9 válasza djculture (#11) üzenetére


section9
őstag

Nem értem minek fikázod már előre, ha még egy percet sem játszottál a játékkal. :F Még simán lehet jó, attól függetlenül, hogy új fejlesztők csinálják.

(#17) Benito94 válasza prolad (#15) üzenetére


Benito94
tag

Azért az nem volt olyan rossz játék, még mindig többre értékelem mint a mostani WD-t vagy BF-eket.. Legalább volt egy jó története.

(#18) sultansmith


sultansmith
senior tag

Csak tudnám hogy mire fel ennyi zombis játék... Nem igazán értem.
Én az elsők között vettem meg a L4D-ket, de már én is unom a témát, pedig szerettem nagyon.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#19) CJ4567


CJ4567
veterán

Az E3 trailer csak nekem tünt nagyon műanyagnak?

No Sana No Life

(#20) Garada válasza gianni85 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Trailer az előző rész esetében is sokatmondó volt csak nem sikerült a beígért hatás a játék megléte után.

(#21) gianni85 válasza Garada (#20) üzenetére


gianni85
veterán

a Riptide halva született már :D ha rá gondolsz

(#22) m0h0senator


m0h0senator
őstag

COOP-ban mind a két rész jó volt bár pici monotonitás érezhető volt már. De ezt nagyon várjuk. :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#23) Hunzoza


Hunzoza
csendes tag

Hangulatos a trailer, és reméljük a játék is az lesz:). Külön plusz pont a Sabaton-ért! :DD

(#24) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon remélem hogy a zombi az egyetlen pont amiben hasonlít majd a L4D-re :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Diopapa


Diopapa
addikt

"A Techland helyett immár a Yager készíti a folytatást, és ez meg is fog látszódni rajta: erős kooperatív támogatással érkezik a zombi-hent újabb felvonása."

Nem értem miért lenne ez a Yager érdeme, az előzőekben is teljesen rendben volt a coop, sőt megkockáztatom úgy volt igazán élvezetes.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#26) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Milyen filmből vannak a jelenetek a zenés videóban?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#27) Cathulhu válasza $p@rr0w (#26) üzenetére


Cathulhu
addikt

Vikings, sorozat

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#28) adi mester


adi mester
tag

Úgy tűnik, meg van a tavaszi program jövőre :))

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#29) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Erős kóperatív támogatással, nahát ki hitte volna.
Hogy lehet mégerősebb mint az előző részekben? Már egyáltalán nem lehet egyedül játszani? :DDD

Egyébként elnézve az előrendelői cuccokat mintha kezdenének elmenni a Dead Rising felé.

(#30) ch003067


ch003067
addikt

Kíváncsi leszek. Bár valszeg ez is ugyan olyan unalmas leesz, mint a többi.

Számomra az egész az XP-s, skilles rendszeren vérzik el... Ha az nem lenne benne, akkor nagyon jó lenne. Bár ez csak az én véleményem.

(#31) szupermacs


szupermacs
veterán

Inkább nem nézem meg a trailert. Sok játéknál a videók a megjelenés előtt ütnek, a játék meg nemhogy a színvonalat, de még a hangulatot sem hozza... A koncepció egyébként nagyon klassz! Az első résszel nem játszottam, pedig érdekelt (viszont nem éreztem úgy, hogy megérné az árát). Viszont ezt mindenképp kipróbálom majd.

Egyébként egy karácsonyi ajándékként megkaptam Steamen a L4D2-t, ha már nagy zombi-fan vagyok, viszont annyira gyenge a játék, hogy alig 2 órám van benne. :( Sajnos a Dead Rising:OTR is kb. erre a sorsra jutott nálam.

(#32) Cathulhu válasza szupermacs (#31) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem ingame trailer, koze nincs a jatekhoz, nyugodtan nezd meg. Vicces

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Yopofa... :)

A.

(#34) energy4ever


energy4ever
addikt

Video alapjan nem rossz. Kerdes milyen lesz jatek kozben. Graffikara viszont elege odaraktak magukat, igy elso ranezesre.

(#35) Silenzio


Silenzio
addikt

Bármelyik skandináv populármetál kerülhetett volna a cikk aljára, 12 egy tucat.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) kona005


kona005
senior tag

Az E3 trailer még mindig üt... Zseniális :C

(#37) kengyel


kengyel
nagyúr

Kicsit még messze van a megjelenés, de várom :)

kengyel

(#38) Teréz Atya válasza prolad (#15) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A Spec Ops the Line lényegében a modern shooterek görbetükre. Ha nem nagyon értesz angolul akkor érthető, hogy nem tetszett. Nekem végig borsódzott a hátam. Egy katona bukása aki hős akart lenni.

De aki mások fejbe lövésétől várja az üdvözülést az játszon Duty Calls -al:

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#39) Killer01 válasza Ellia (#8) üzenetére


Killer01
őstag

A zene zsíír, a játék meg nem érdekel :DDD

(#40) laceszgamer


laceszgamer
addikt

L4D3 kéne inkább. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41) Teréz Atya válasza laceszgamer (#40) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az majd a HL3 után jön. :P

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#42) laceszgamer válasza Teréz Atya (#41) üzenetére


laceszgamer
addikt

Már veszem is elő a bankkártyát a fiókból, készenlétbe állok, hogy rögtön megvegyem a HL3-al együtt. :D Tuti percek kérdése lesz... :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#43) Silentfrog válasza laceszgamer (#42) üzenetére


Silentfrog
veterán

Inkább kösd le a pénzt 5 évre kamatadó mentesen,és utána majd megveszed ha kijön 10 év múlva! :)

(#44) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

de kircsi lesz :) bár azért azt bánom,hogy a left 4 dead 3 nincs még láthatáron .. :(

(#45) Dilikutya válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kötözködés, de zombiaprításhoz csak a death metal jöhet szóba.

Ilyesmire gondolok (videóval együtt üt). :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#46) Dilikutya válasza sultansmith (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sorold fel az utóbbi pár év összes AAA zombis játékát!
Utána sorold fel az utóbbi pár év összes AAA játékát!
Számold meg őket, az első értéket oszd el a másodikkal, szorozd meg százzal, majd írd le ide a kapott értéket, és tegyél utána egy "%" jelet!

Indie címekkel is megcsinálhatod, csak győzzed összeszámolni az összes játékot...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) Attila_26


Attila_26
aktív tag

alig várom hogy kenhessem vele :P

(#48) Attila_26 válasza Dilikutya (#45) üzenetére


Attila_26
aktív tag

22éve láttam a Hullajót. Hatalmas élmény volt anno. ;]

(#49) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Topic: [Újra] Halott sziget 2: on wakes of egy Távozott halott

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.