Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Jónak tűnik, bár elég hülyén nézett ki ahogy a katapultok egyszerre lőtték, meg az épületek nekem aránytalannak tűntek, az egységekhez képest. De várjuk, majd biztos kipróbálom.:K

(#2) nrgia válasza teeem (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Jahh...nekem is az tünt fel rögtön, hogy egy csomó figura tök egyszerre mozog...ez így elég gagyi hatást keltett bennem, de lehet , hogy még csiszolnak rajta mert ez így ebben a formában nagyon nem okés... :(

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Csabee. válasza nrgia (#2) üzenetére


Csabee.
nagyúr

lehet szinkronba nyomják , nagy az összhang náluk mint a szinkronúszóknál!
Grafikailag jónak ígérkezik

Üdv: Csabee.

(#4) nrgia válasza Csabee. (#3) üzenetére


nrgia
őstag

Hmmm érdekes megközelítés :U :D

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) Nunder válasza teeem (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Az egységek tényleg eléggé nagyok, a városban lévő kis házikók tetejéig érnek. A katapultok nem is mozognak annyira egyszerre, nem úgy a katonák és az íjászok. Azokat mintha zsinóron rángatnák. Ez egy MMO-tól tűrhető teljesítmény, de biztos csiszolnak még rajta.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Ez mind szép és jó, de engem inkább a megvalósítás érdekel. MMO-nál csak egy darabig számít a látvány, a csillivillit megszokja az ember,de ha a játékmenet nem jó, akkor jön az uninstall. ^^

Érdekesen hangzik,h "építs egy város/birodalmat", de mi van akkor,ha nem vagyok online? Addig nem támadható a városom? Vagy vmi bot veszi át a védelmet? Mindenesetre van benne fantázia.

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#7) Nunder válasza Rexdemon (#6) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor egyszerűen nem lesz ott a városod. Lerombolódik, és neked a következő belépéskor újra kell építened, amit eddig felépítettél. Így akarják elérni, hogy éjjel nappal csak ezzel játssz majd :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) nrgia válasza Nunder (#7) üzenetére


nrgia
őstag

Uhh ez még viccnek is dúrva.... :Y

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) Nunder válasza nrgia (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Lehet, hogy egyszer megcsinálják, hogy még nagyobb kockulásra kötelezzék a játékosokat. És akkor éjjel nappal menni fog a gép, meg jobban fognak fogyni a szünetmentes tápok :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

EZ így nice, mondjatopk már jelenleg is létező JÓ mmorts-t plz.

(#11) Ősember


Ősember
őstag

varjuk sok szeretettel :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#12) N3ST1C


N3ST1C
tag

Jól néz ki, csak legyen ilyen jó a játékélmény is :DDD

(#13) ígyvanferi válasza D1Rect (#10) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nincs. Úgyhogy jöhet.

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elkezdtem nézni a videót - először úgy olvastam a címet, hogy "Új MMO" -, azután megláttam, hogy építkezni kell benne, és egyből fikázni akartam. :W

Utána láttam, hogy MMORTS. :B ;]

Akkor így már rendben van, innentől nem érdekel a téma.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) D1Rect válasza Vistaboy (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Benézted mi? Elsőre én is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.