Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ennyire nem izgat senkit a játék? én kíváncsian várom és szerintem jó szórakozást fog nyújtani az év második felében (előrendelés szerintem kizárt, de ha jóárasodik és a kritikusok sem húzzák le 0-ig, tuti vevő leszek)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) wikings2 válasza mephi666 (#1) üzenetére


wikings2
őstag

Elég szégyen, pedig jó lesz ez :)
jó árasítva akármikor :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) Apika válasza mephi666 (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De! Mivel a cikk mellé nem tettek most fel egy-két képet, illetve videót, ezért kevesebb a kommentelő...

(#4) Mikiller


Mikiller
aktív tag

The Darkness II-nél csak jobb lehet:)

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ez a megjelenési dátum pc-re vagy konzolokra vonatkozik?
Az első rész kb fél év múlva jött pc-re. Ezzel mi a helyzet? .Ez is előbb konzolokra jön?

(#6) wikings2 válasza Mikiller (#4) üzenetére


wikings2
őstag

No, nem szarozni! Sztem jólett :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) Findzs


Findzs
addikt

Alig várom :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#8) Klemice


Klemice
senior tag

Remélem lesz valami faja dlc unlocker :D

(#9) rinbanbo


rinbanbo
tag

Jobban várom mint a messiást.....gyere már gyere gyere....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#10) mephi666 válasza rinbanbo (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

messiás helyett halál-t kapunk :DDD ...de jó lesz az széjjelkaszálni az ellent (első rész nálam a multiplatform hack n slash top3-ban ott van a castlevania és dante's inferno mellett :K )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) rinbanbo válasza mephi666 (#10) üzenetére


rinbanbo
tag

Mintha magam írtam vola a komid második felét...szerintem is ez a három az ász.....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.