Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ugyan az mint a Titanfall.
Egy kiváló SP és egy egy kiváló MP játék született .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) .LnB válasza AS (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kotaku - Yes
Ritka mint a fehér holló :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) gianni85


gianni85
veterán

ááá, már az előző része is marhára vonzott, de ismerem magamat... nem akarok kontrollert törni, vagy idő előtt megőszülni/megkopaszodni :D:D:D

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nem meglepő, fantasztikus játék lesz.

(#5) mentoloshypo válasza gianni85 (#3) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ha adsz egy kis esélyt arra, hogy megismerd a játék mechanikát akkor rájössz, hogy annyira nem is nehéz.
Az előző rész első végigjátszásánál én is vért pisáltam sokszor (sőt pár hónapra fel is függesztettem mert úgy felkúrta az agyam) utána már szinte meg se haltam az első komolyabb boss-okig (Four Kings, Ornstein&Smaug)
Speciel nekem a Dragon's Dogma (persze nem easy módban) sokkal nehezebb RPG volt.
Persze a nehézség oly sok minden más mellett mindig erősen szubjektív! :D

(#6) gianni85 válasza mentoloshypo (#5) üzenetére


gianni85
veterán

olvastam, hogy ha az ember kiismeri az ellenfeleket akkor nem annyira nehéz már a játék, de a figyelmed nem lankadhat nagyon. Én meg inkább a könnyedebb szórakozás híve vagyok. Ha lenne benne valami noob easy mód akkor belecsapnék... igaz ezzel meg is ölnénk magát a Dark Souls "élményt" :)

(#7) HosCincer


HosCincer
csendes tag

Remélem tényleg lesz olyan jó mint az első (két) rész volt. A pénteket már nagyon várom!

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#8) HosCincer válasza gianni85 (#6) üzenetére


HosCincer
csendes tag

az (részben) igaz, de mire kiismered őket (főleg a bossokat) addigra elég sokszor meg fogsz halni

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#9) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Az első rész pontszámait sem ismertem de a játék gond nélkül elkapott. jó látni hogy elismerik hogy ez egy jó játék lett de én az eddig látottak alapján is gondolkodás nélkül megvenném!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) mcwolf79 válasza AS (#1) üzenetére


mcwolf79
veterán

A Titanfall-ról mi alapján nyilatkozol, mikor még meg sem jelent.
Amúgy sztem a PC-s béta alapján elég gyenge eresztés lett a Titanfall. Legalábbis amekkora a hype körülötte ahhoz képest nem nyűgözött le a béta.

Viszont a DS2 ha csak annyira lesz jó mint az elődei,akkor kira lesz. Be is van már zsebelve pre-order a PC verzió.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Pre-order pc nálam is megtörtént az imén, nem szabad nekem itt ilyen híreket olvasni mert igen hamar használatba veszem a bankkártyát :DDD

(#12) djculture válasza Th1sN04ll (#11) üzenetére


djculture
félisten

remélem sokat nem adtál érte, 7100 körül meglehet venni:

[ Szerkesztve ]

(#13) Th1sN04ll válasza djculture (#12) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ennél többet vontak le, 9800 ft körül, hát így jártam :D

(#14) Nameste


Nameste
tag

Collectors editiont PC-hez valahol láttátok hogy már elő lehet rendelni? Epedezek egyért!

(#15) Sonja válasza Nameste (#14) üzenetére


Sonja
veterán

Több helyen is elő lehet rendelni. :K Konzolok szervíze, GameShop, stb. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16) mentoloshypo válasza gianni85 (#6) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Pedig hidd el ennyi az egész.
Az ellenfelek/minibossok/bossok annyira sablonon módon viselkednek, hogy 1-2 végigjátszás alatt ha figyelsz kitanulsz mindent és szinte már nevetségessé válik a játék. Ez igaz a Demon's és Dark Souls-ra egyaránt.
Tulajdonképpen egy gyakorlott (fanokról nem is beszélve) játékosnak egyedül a PvP jelent kihívást, de az meg nem kötelező szerencsére.
Meg hát ott van a co-op, nem kötelező egyedül "végigszenvedned", sőt így még élvezetesebb! :K
Én mindenképpen arra biztatlak, hogy adj neki esélyt, hidd el olyan szintű élményt kapsz hogy maga a nehézség fel se fog tűnni, ezt garantálom! :DD

(#17) gianni85 válasza mentoloshypo (#16) üzenetére


gianni85
veterán

konzolon már nem fogom tolni, de amint beújítok vga-t a gépbe, majd PC-n bepótolom az első résszel együtt. Vagyis először beszerzem valami pofátlan akcióban az első részt, aztán meglátjuk beszippant-e :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.