Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) talmida


talmida
Közösségépítő

Vladi, Kalandor, Crystalheart +1 :)

Attól függetlenül, hogy tényleg senkinek semmi köze nincs hozzá:P , hogy ki hogyan éli az életét, persze, hogy lehet beszélni ilyesmiről is, de szerintem még, ha valamelyik, vagy egyik fél bele is halna, akkor sincs jogunk beleszólni mások életébe. :B

Ha egyesek büntetlenül kedvük szerint cigizhetnek, italozhatnak, éjszakázhatnak, akkor ők miért nem vállalhatbnak egy új élet?? Ki az, aki a legtöbbet kockáztat? Természetesen az anya. De, ha ő boldogan és félelem nélkül bele mer vágni, akkor hogy merészel bárki is bármit szólni ?? Ráadásul a férj orvos, a nő meg fiatalosan, jól néz ki.
ÉN A LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM NEKIK ÉS GRATULÁLOK A KISBABÁHOZ! :R

Az USAban a reggeli híradóban MINDEN NAP minimum 5-6 embert bemutatnak, akik épp aznap töltötték be a 100 vaqy 100 valahányadik életévüket. Nem ritka a 111 és afölötti év sem. :R A társadalmi elfogadottságon kell változtatni. :P

(OFF)Tudom, hogy vannak felelőtlen emberek is, pl itt a feketék némelyike, akik gombamód szülik a gyerekeket, mert minden gyerek után segélyt kapnak. Na, azokat a gyerekeket tényleg sajnálni lehet. Hiába fiatal az anyjuk, nem sokra mennek vele.(/OFF) :(((

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.