Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) krizmo_ válasza Dany007 (#2) üzenetére


krizmo_
addikt

Azért gondoltam azt, hogy az akciókkal megtévesztenek, mert sokszor jártunk úgy, hogy nem volt valami, amit meghirdettek.
Írok egy példát: Tescóban meghirdettek egy mosóport, pénteken kezdődött egy akció, mi péntek kora reggel elmentünk érte, de nem volt, kifogyott, jöjjünk vissza holnap....visszamentünk szombaton.....nem volt...vasárnap nem volt.... Jártunk már így mással is, amit itt hirdettek meg akciósan....csak ezért a mosóporért mentünk a legtöbbször.... Ha a Tescoban van valami akció, akkor nem is alapozunk rá.
Mondjuk ez a mosópor, még így sem volt olcsó....mármint volt ennél olcsóbb is, de ezt szoktuk használni.....

Azt nem tudtam, hogy ezekre az akciókra van ilyen szabályozás, de még szerencse, hogy van, így legalább nem vezetik meg az embereket.

Amúgy, tényleg sokat lehet spórolni a wc papíron is akár, azt is Lidlbe/Aldiba vesszük, és nem hogy olcsóbb, de jobb is mint a Zewa pl. A 3 rétegűre gondolok.

Mondjuk, szerintem az is érdekes, hogy az emberek, amikor spórolni akarnak, valójába nem spórolnak, csak kevesebb költenek valamire, amiből dupla annyi kell venni, és ezáltal sokkal többe kerül, mintha eleve a kicsit drágább, de jobb minőségű cuccot vették volna meg.
Tehát spórolni is úgy érdemes, ha jó alaposan megvizsgáljuk a terméket, amit veszünk, hogy az jó minőségű legyen.
Most már sok mindennek utána lehet nézni neten is, ha valami újat próbálunk ki, mindig megnézzük mit írnak róla. A háztartási cuccokra gondolok.

Mi hetente járunk vásárolni általában, de vízért vagy tejért van, hogy beugrunk, gyalog járunk mindenhova, így sok lenne egyszerre elhozni.... Szombaton reggel meg mindig megyünk piacra, meg valamikor húsboltba, ha kell.
Elég szervezetten éljük az életünket....így mindenre jut idő, legalábbis igyekszünk, bár így is tolunk magunk előtt dolgokat.....de, hát ez van, a váratlan tényezőkkel nem lehet kalkulálni....és sokszor közbe jön ez az....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.