Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Dany007 válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Mint írtam az alaplap integrált lan-ja beszart... :) Amúgy jó újra látni, izgultam érted! ;)

sagesz93: na igen, gondolkodtam én is egy vistán, bár akkor már inkább 7... de egyik se volt kéznél. Az xp meg igen : )
Nagyon jó volt nézni azt az örömöt, amit pl a FF megnyitásakkor láttam rajta :D
A régi gép + a régi xp már annyira tönkre volt, hogy rákatt a FireFox ikonra és szabályosan 2-3 perc volt mire megnyitotta a kezdőlapot (ami google), és lehetett csinálni bármit is.
Most meg úgy működik ahogy kell, rákatt és még el se engedted a gombot, de már ott figyel a google... Szóval neki ez most hatalmas előrelépés! :)

Amúgy ezt a Floppys dolgot én bunkóságnak találom. Mármint, ennyi erővel adhatnák 5,25-ös nagyfloppy lemezen is, vagy lyukkártyán nem? :D Ma már szinte egyik gépben sincs ilyen meghajtó.
Sőt, mondok jobbat, én a DvD meghajtót is jó ha 2 havonta 1x használom...
Idegesít is, amikor bent van egy lemez, és mondjuk PS-ben elmentek valamit... Egyből felpörgeti a DvD-t, mintha bármi köze is lenne hozzá... Az pedig várakozási idő.
De mondok jobbat, amikor RAR-ból tömörítek ki, és kérdezi hova akarom tenni, na akkor is első dolga felpörgetni a DvD-t holott nem is a Sajátgép nyílik meg, hanem a 116. almappa, tehát tényleg köze sincs a DvD-hez mégis mindig felpörgeti... Ilyenkor legszivesebben kikötném a picsbe... fenébe, aztán ha véletlenül kell, 2 katt és megint van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.