Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Crystalheart válasza lapa (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az egész lepénytoronyról sehogy sem tudnék, mert jó része elfogy útközben. Egy-egy lepény úgy kb. 300-400 grammos (persze lehetne kisebbeket is, csak így hamarabb készen van, én meg lutsa vagyok), és sütés közben meg szoktam enni 3 körülit, kistesóim 2-3-at elvisznek fejenként (aztán lehet hogy a hűtőben köt ki egy része joghurttal bekeverve), meg most visszaköltözött nagyobbik öcsém is. Tehát kb. a fele el is tűnik azonnal.

De majd egyszer megkísérlek akkor csinálni, amikor tesóim suliban vannak, én meg majd türtőztetem magam a demonstrálás kedvéért. :)

(Régebbi fotók vannak... Húgom talán nem veszi zokon, ha rajta van a képen ő is, eleget mutogatja magát manapság; vagy ami valószínűbb, hogy nem szerez róla tudomást... Szóval a fél tucat +1 eb, here you are, bár ma már csak 3 skót juhász és 2 máltai selyempincsi van, ami a kutyákat illeti. Egy régi kép a sajthűtőről emitt, egyenként 1,5-2,5 kilós gombóc-sajtokkal - 1 kiló sajt kb. 10-12 liter tejből lesz -, bár ez sincs már így, ma már lényegesen kevesebb tej van és többször készítek inkább joghurtot vagy krémtúrót. Döglött kecskét meg nem fotózok. :N )

daenerys: Férfias? :D Mi benne a férfias? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.