Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) lezso6 válasza d@vee (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, mindenki olyat vesz amelyik tetszik neki. Vagy amit megengedhet magának. :D Aztán legfeljebb cserél.

Az MTB kapcsán nekem az a bajom, hogy sokan még mindig ezt tartják a bringának, pedig a legtöbb embernek nem erre lenne szüksége. Az állatkodásra való - s ezt most nem pejoratívan mondom. Ha meg kényelem kell, akkor ott a trekking, az pont erre való. Van egy kis teló ami tökéletes az úthibák ellen, meg esetleg egy nyeregcsőteleszkóp, hogy a seggednek is jó legyen. Bár utóbbi egy elég hülye találmány, én ellenzem. De inkább az, mint egy összeteleszkópos bringa, mivel abból olcsón csak ipari hulladékot kapsz.

Az utóbbi kb 6-7 évben országútim volt. Ez egy kicsit kompromisszumos megoldás, mivel figyelni kell az úton. Bár én sokszor mentem vele könnyebb terepen is (murva, földút), de ehhez komolyabb defektvédelemmel ellátott külső kell. És figyelni kell guminyomásra. Az elején jópárszor defektet kaptam, mert 5-6 bár az nagyon kevés ezekez. 7-8 kell inkább, csak ugye ezt kézzel nehéz belenyomni, a benzinkutak meg általában csak 6-ot tudnak. De ha megszokod az országúti hátrányait, akkor nagyon jó, balatonkört ezzel nyomtam. :) Persze mára már herótom lett tőle, kicsit állatkodni is akartam ezért váltottam cross trekkingre, ami egy elég jó kompromisszum az állatkodás vs sebesség téren.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.