Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) warn!ng


warn!ng
tag

Nálam is egy DNS325 van lassan két éve és ez a 327 tényleg csak egy külsőre faceliftelt eszköznek tűnik.
a gyári software szerintem egy forintot nem ér és ez szól a synology mellett, hogy ott viszont pöpec az sw, igazából ezt fizeti meg aki azt veszi.

hálistennek lelkes amatőrök csináltak egy fun_plug nevű add-on-t, amivel linux console szinten el lehet érni az eszközt, van rá értelmes torrent kliens, mert a gyári a max 10 torrenttel képes csak dolgozni - kiábrándító és egy basic app repo is. dlna engem nem izgat, mert a wdtvlive látja a samba share-t. 2x1GB RAID0-ban fut notebook diksekkel, hiszen nálam nem a sajtó fotó 2014-es képeket tárolja, csak veszhető dolgokat. 280+ napos uptime is volt már. Szóval ha vkiben van affinitás a linuxhoz akkor a 325 egy nagyon jól okosítható dolog és így már nem olyan kiábrándító, mert a gyári felületet 1 éve nem láttam. Ha ezt nem találom meg akkor valószínüleg egy FreeNAS-os miniPC-t csináltam volna, de így energy hero vagyok, mert ilyen kiépítésben 80torrentet seedelve 7x24-ben: 8W a fogyasztás, fél évig mértem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.