Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) Chaser válasza Eastman (#68) üzenetére


Chaser
titán

nevetni fogsz, már bő 10 éve ilyen átvillnt a kis agyacskámon ( : _ha_ bunkókötsög' lennék és csilliárdos, akkor a legjobb hely közepén vennék egy házat, aztán legalja bandának kiadnám, fizetni se kellene nekik, csak éljenek úgy ahogy szoktak ((( : aztán a menekülőktől megvenném a lakást, és oda is hasonló brancs menne, aztán már apróért tudnék vásárolni aztán csoda családok hussss, és kaszálnék, szóval el tudom képzelni, hogy bunkókotsogok' valóban meg is lépik
esetünkben arról van szó, adott egy 19 lakásos társasház, aminek a felében bérlők laknak, másikban tulajok, a tulajok nagy része viszont idős, van aki több mint 30 éve él ott, kb senki nem foglalkozik semmivel
ott vettem egy lakást 2017-ben, rendkívül elhanyagolt volt a házhoz tartozó kert, őserdő a kert helyén, szemét, egyik értelmes és fiatal szomszéd sráccal pár hónap alatt csináltunk egy mini arborétumot amit leokéztak a lakók, mivel meg tudtam győzni őket h ez nem jó
tavaly eladtam a lakást ami még kész sem volt, jött egy lehetőség amihez kellett pénz, leggyorsabban abból tudtam megoldani, most utólag duplán jól döntöttem, egyrészt már brancsok nélkül is kevesebbet érne, másrészt brancsok is vannak ( :
ismerem mindkét tulajt, az egyiknek pénze mint a szemét, de idős, "nagy ember", az igazi fillérb@szó fajta, mosolyogva ecsetelte családi házban él, hangosak voltak szomszédoknál kutyák, megvette a környező házakat is, most már tőle bérli más, akiket beszabályoz ( : de mint kiderült többi emberre nagy ívből tojik
másik emberkéről vagy jót vagy semmit, szóval inkább semmit
szóval semmi fentebbi sztori nincs, mindkettő tisztában van vele, hogy az idős emberek nem fognak velük szembe szállni, többi lakásban meg bérlők vannak, ahova a tuajok nagyon ritkán mennek
a legszomorúbb, h vmilyen szinten mindkettő értelmes, hát ennyire futotta tőlük, akartam venni ott egy helyiséget amiből lakást csinálok, abból megoldódott volna a háznak a közös villanyhálózata amit már veszélyesnek minősítettek hivatalosan, mivel elég bürokráciás vagy el tudják adni másnak, vagy lakásonként lehet csengetni 3-400e ft-ot, amiben az a vicc, hogy az ott élő idős emberek egyből fizettek volna, a tulajok nem akik csak kiadni vették a lakást ( :
szóval van ilyen is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.