Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár

Hozzászólások

(#342) aaa3 válasza Damage401 (#299) üzenetére


aaa3
csendes tag

egyszerre több hszre válaszoltam, a határontúliakat nem te írtad hanem vki korábban.

igen, velük én sem értek egyet, 30.000 ftból sztem sem lehet megélni, bőven nem, különösen, h ők hárman voltak, viszont az én hsz-eim lényege pont ez volt, hogy pl 60-70ezerrel egyedül élő ne érezze már egy lapon magát az ilyen 30-40ezresekkel, mert szvsz ez utóbbiak azok, akik "éhen halásra is kevés" kategóriában vannak. ilyen utóbbiról szerencsére nekünk nem volt még tapasztalatunk

(csak h megpróbáljam megvédeni a kijelentésemet, ha napi 1kg leárazott kenyeret veszek este másnapra, az legyen 150, heti egy doboz vaj 250: 4500+1000=5500. 1 szappan elég napi 1 zuhanyra sztem (pedig jó alaposan használom), ha nem lenne pénzünk mosóporra akkor a gépbe is bereszelnék 2-őt-3-at, és sampon helyett is jó. (ha nekem kéne ezt intéznem valszleg ezzel is mosogatnék). max 600 havonta. legyen 2 wcpapír és 1csomag zsepi +500. össz 6600eddig, vegyük ezt éhennemhalás+tisztavagyok szintnek. 20e-ből net 4k levon= 16, maradt 9-10e ft, az vagy naponta 300 bármire, finomság-változatosság-főttkaja-stb, vagy egyben elszórom ha valami közbejön, vagy új ez-az kell. -- ez a számítgatás ugyan nem tapasztalatból jön, viszont az h kb 70e már nem a "nyomor", az igen. amúgy van egy ismerősöm aki 95öt keres és sír h nincs kajája. sztem ő hülye)

@319 "mi itthon vagyunk, és nem mások elől esszük el a kegyelemkenyeret, nem mások elől szívjuk el a levegőt névtelen, rangtalan bevándorlóként" - sokan nem elszívják a levegőt, hanem igenis szükségük van rájuk az adott ország gazdaságának. ha nem menne oda senki, nem lenne megcsinálva az adott meló. általában a vándormunkaerő dolog közel sem kegyelemkenyérről szól. ott nem az van mint itt, hogy nincs munka, hanem, hogy nincs munkaerő

[ Szerkesztve ]

[off]eladott gépem: http://hardverapro.hu/apro/9850_black_edition_felkonfig_-_3gb_hd4550[/off]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.