Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ez a könyv megvan digitális formában is? Szerintem érted hogy miért kérdezem...! ;]

Mentalita'

(#2) csƵ válasza nincsisbéla (#1) üzenetére


csƵ
őstag

Szerinted én járok könyvtárba? ;]

(#3) EczkE


EczkE
addikt

[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#4) csƵ válasza EczkE (#3) üzenetére


csƵ
őstag

Fasza, törölhető ez a topik is. :DDD

(#5) nincsisbéla válasza csƵ (#2) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ki tudja? ;]
Nem akarsz dobni egy PÜ-t a paprikás krumpli receptjével? ;)

Mentalita'

(#6) Psychonaut válasza nincsisbéla (#5) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kiss Adam tudja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) nincsisbéla válasza Psychonaut (#6) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Jaja, egyik legnagyobb, azért is írtam ezt! :K

Mentalita'

(#8) xlife11


xlife11
senior tag

Én járok edzeni, de soha nem költenék ilyen Mass20, Jumbo, meg hasonló szerekre.Helyette inkább próbálok helyesen étkezni, és lehet nem növök meg 1 hónap alatt, de nekem így többet ér az egész, elvégre nem méretre, hanem inkább szálkásságra játszok.

(#9) Gery15


Gery15
addikt

Szeretnéd a gyúrós topik nagyágyúit? :U

pro70: Rendben, de csak azért, mert te kérted. ;) ;]

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#10) pro70 válasza Gery15 (#9) üzenetére


pro70
tag

Igen szeretné, ha ízekre szednétek..szeretné ha végérvényesen elmenne a kedve, az ilyen és ehhez hasonló semmitmondó bejegyzésektől :W

;]

(#12)

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) csƵ válasza Gery15 (#9) üzenetére


csƵ
őstag

Csak nem tennéd meg, hogy szólsz nekik? :U

(#12) Gery15 válasza csƵ (#11) üzenetére


Gery15
addikt

:K

Pedig ebben semmiféle hátsó szándék, vagy rossz indulat nem volt. :N

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#13) csƵ válasza Gery15 (#12) üzenetére


csƵ
őstag

Na, most beszartam a gatyámba.

(#14) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Börtönbe meg azok kerülnek akik elszabták az életüket elég csúnyán.
A nem súlyzós edzés is jó, legalábbis jobb mintha a tv-t bambulnád agyhalottan. A súlyzós edzés meg még jobb, csak azok szerint nem, akiknek fogalmuk sincs az egészről, főleg az emberi testről.

De az egyik legjobb "sport" a harcművészet, jó erőnlétben lesz tőle az ember, edz is keményen, továbbá fegyelemre tanít.

Te ezek közül melyeket űzöd?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) csƵ válasza Apollyon (#14) üzenetére


csƵ
őstag

Egyiket se. :DD

(#16) Gery15


Gery15
addikt

A gyúrós topik üzenete a következő: Annyira szánalmasnak tartjuk a témát, hogy még csak hozzá se kívánunk szólni. Továbbá: Örülnek, hogy megszabadultak tőled.

;]

HyperX

(#17) csƵ válasza Gery15 (#16) üzenetére


csƵ
őstag

És te vagy itt a postagalamb?

(#18) pro70


pro70
tag

(#19) Gery15 válasza csƵ (#17) üzenetére


Gery15
addikt

Szia.

pro70: Like. :D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#20) dnelb


dnelb
veterán

Amugy az ne is zavarjon hogy a börtönökbe 1000 szemes szteroid kúrákat tolnak.. :D( a normális 200 helyett ) Ez meg szart sem ér, de bohóckodásnak meg hogy hülyének nézzenek megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#21) csƵ válasza dnelb (#20) üzenetére


csƵ
őstag

Jó, akkor elég a hülyeségből.

A könyv nem a börtönedzésről szól, hanem a saját súlyoddal való edzésről. Vagyis a calisthenic-ről.
A gyúrós részre kitérve viszont meg kell jegyeznem, hogy nem veszek egy kalap alá mindenkit. Én a szteroidos, különböző szerekkel élő gorillákra gondoltam a posztomban. Rengeteg ismerősöm jár terembe, szerek nélkül edzeni. Őket nincs jogom hozzájuk hasonlítani.

(#22) dnelb válasza csƵ (#21) üzenetére


dnelb
veterán

A könyv egy nagy átbaszás amúgy, attól hogy saját súllyal dolgozol tudsz fejlődni 1 szintig, de izmos sose leszel tőle, egyszerűen túl kevés inger éri az izmokat. Arra jó hogy néha mozogj de sokan azt hiszik hogy ettől lesznek gorillák, aki meg terembe jár + normálisan kajál az 1 barom.
A postodra kitérve, aki meg normálisan koxol az nem fog összefonnyadni mint 1 mazsola, ismerőseid biztos beszedték azt kész, útókúra meg ilyenek nem voltak.. Nem kell sajnálni őket, hormonháztartásuknak annyi 1 ideig..

[ Szerkesztve ]

(#23) D1Rect válasza dnelb (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem aki akárhogy koxol az hülye.

hint: igen, az élsportolók is. Igen mind, nem csak a testépítők.

(#24) Jojo5


Jojo5
őstag

Hali

Sok szerencsét az edzéshez, de ahogy látom:
"mindenféle szerrel és odafigyelt táplálkozással meg pláne baromság az egész. "
"Vizezd fel magad egy darabig, aztán ha abbahagyod, úgy nézel ki, mint egy mazsola. "

több közöd nem is lesz az edzésekhez... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#25) csƵ válasza Jojo5 (#24) üzenetére


csƵ
őstag

Ez szubjektív vélemény. Biztos nem táplálkoznék úgy, amit a testépítés megkövetel. Túl rövid ahhoz az élet, hogy ilyen apróságok miatt ne egyek azt, amit megkívánok.
Ráadásul sosem vágytam óriási izmokra. Már csak azért sem, mert nem tetszik. Egyszerű ember vagyok, nekem elég egy egyszerű testfelépítés is.

(#26) Jojo5 válasza csƵ (#25) üzenetére


Jojo5
őstag

ez nem szubjektív, ez egyszerű ténymegállapítás azokból amiket eddig írtál, ne aggódj sohase leszel "izomagy", sőt még nagyon izmos se, ettől ne félj, de majd rájössz ha elkezdesz edzeni... :U

ja, és ha már itt írogatunk, akkor mutass már pár embert akik a börtönbe bementek 50 kilós kis csenevészként és kijöttek 100 kg-os IFBB PRO-ként vagy hasonló szinten ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#27) csƵ válasza Jojo5 (#26) üzenetére


csƵ
őstag

Nem mindenki akar izompacsirta lenni. Mi ezzel a gond?

Miért mutassak? Hol állítottam én ilyet? A könyv írója 68 kilósan ment be. Azt nem tudom, hogy mennyit szedett fel, de tuti nem volt 100 kiló sem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Jojo5 válasza csƵ (#27) üzenetére


Jojo5
őstag

nem gond, csak nem kéne úgy beállítani a kicsit is komolyabban edzőket, hogy hülye áll@tok mert odafigyelnek az étrendjükre és próbálják a hizlaló haszontalan kajákat kiirtani az étrendjükből... ;)

68kg az aztán versenysúly... de ne a könyv írójával gyere hanem más emberekkel is, mert az alap sztori, hogy "Márpedig a börtönben nincs csirkehús rizzsel minden nap" :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#29) csƵ válasza Jojo5 (#28) üzenetére


csƵ
őstag

Most komolyan nem értem a problémádat. Nyilván magadra vetted a gorilla szót.
Nem nézem le azokat, akik odafigyelnek az étrendjükre, hanem én személy szerint marhaságnak tartom. Tehát nem is élnék így. Persze a chips-kóla kombótól jobb, azt elismerem.

(#30) Jojo5 válasza csƵ (#29) üzenetére


Jojo5
őstag

Nem vettem magamra, csak nagyon általánosítasz és olyan dolgokat sorakoztattál fel példaként a bejegyzésedben amik egyértelműen a dolgokhoz való hozzá nemértésed bizonyítják. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én "csalódtam" a könyvben*. A testsúllyal való edzés jó, nagyon jó, de aki a könyvet írta, az egy címeres balfasz. Akár csak a gyúrósok egy jó része.

Persze aki teljesen nulláról kezdi, és nem zavarja a brutálisan túltengő egó és teremfikázás, annak jó lehet, de nem arról van szó, hogy az emberünk szarta a spanyolviaszt. Az izmokra/külsőre is jó hatással van, de inkább funkcionális izomerőt kaphatsz tőle, mintsem edzőtermi alkatot(persze a normálisabb fajtából, nem az ocsmány izomhegyre gondolok).

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) Domxc válasza hoffman_ (#31) üzenetére


Domxc
senior tag

Ezt nem kellett volna pont egy hasonló, veled párhuzamos vita közepén mondanod. :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33) hoffman_ válasza Domxc (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Parancsolsz? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) csƵ válasza Jojo5 (#30) üzenetére


csƵ
őstag

Ha elolvastad az összes hsz-t akkor láthatnád, hogy kiegészítettem a erről a véleményemet. Abból ki is derült, hogy nem veszem egy kalap alá a gorillákat és a natúr gyúrósokat.
Hogy nem értek hozzá? Abban van valami, talán azért, mert nem is érdekel.

(#35) Jojo5 válasza csƵ (#34) üzenetére


Jojo5
őstag

a bejegyzésre reagáltam, de ha már beleolvasok "különböző szerekkel élő gorillákra gondoltam a posztomban. " a szer mit takar nálad ? talán azt a csúnya fehérjét ? :F :D

az nem gond ha nem érdekel, de azt utálom, hogy ha az átlagos megszokott maszlagot nyomatja valaki mint ahogy te is írtad a bejegyzésedben ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#36) Kassadin


Kassadin
addikt

Most már ez a divat a fiatalok körében? Hihetetlen. :DDD

(#37) hoffman_ válasza Kassadin (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát figyelj.

1. Olcsó.

2. Egyelőre nincs róla feljegyzés, hogy szétbaszná a mentalitást :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#38) Kassadin válasza hoffman_ (#37) üzenetére


Kassadin
addikt

"Egyelőre nincs róla feljegyzés, hogy szétbaszná a mentalitást"

Ezt meg hogy kell érteni? Este van, lassan fog már az agyam.

(#39) hoffman_ válasza Kassadin (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ne vedd magadra :DDD De arra értettem, hogy a sok gyúrás közben az agy is elkezd izmosodni, és természetesen a fehér illetve szürkeállomány rovására, ami a szociális(és akár egyéb) készségeket durván csökkenti. Próbáltam szolidan :DDD

No persze ez nem törvényszerű, plusz egy fegyencedző is lehet tajparaszt, egy edző fegyenc mag szinte biztos, hogy az :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) Kassadin válasza hoffman_ (#39) üzenetére


Kassadin
addikt

"Ne vedd magadra De arra értettem, hogy a sok gyúrás közben az agy is elkezd izmosodni, és természetesen a fehér illetve szürkeállomány rovására, ami a szociális(és akár egyéb) készségeket durván csökkenti. Próbáltam szolidan."

Ezt miből sikerült kikövetkeztetni? Mármint van bunkó tajparaszt testépítő ismerősöd vagy pedig inzultáltak a teremben? Másra nem tudok gondolni.

Aki küzdősportot űz, az biztos egy agresszív állat. Természetesen ugyanolyan bullshit, mint amit fentebb te írtál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) hoffman_ válasza Kassadin (#40) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Abból, hogy a bajtársaid a másik topicban csípőből lebuziznak mindenkit, akit nem ismernek, és kérdezni mernek bármit is :DDD Amúgy ismerek is gyúrósokat. Teremben nem inzultáltak, mert nem járok, de abból nem lenne problémám amúgy sem(=/= úgyis szétkapnám őket, hanem = úgyse kapnám fel a vizet).

A kontrád viszont jogos :) Erre meg én is csak azt tudom mondani, hogy az edzőtársaim döntő többsége jámborabb, mint az átlagember. Aztán aki meg nem, az meg nagyon nem. Én személy szerint nem keresem a bajt, de ha beüt a krach, akkor nem tartozom a jámbor fajtába. Illetve nyilván az enyéimből senki sem, de sajnos tipikusan az a fajta vagyok, aki hagyja magát inzultálni. (legyenek akár c***nyok, vagy kocsmatöltelékek)

Megint más kérdés, hogy az agresszivitás nem minden, mert ha helyes életszemlélettel van párosítva, akkor az ilyenek lesznek azok, akik nem hagyják futni az autótolvajt, és a lelket is kiverik a pedofilból, true story.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42) hoffman_ válasza Kassadin (#40) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link] Na ja :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) xlife11 válasza hoffman_ (#41) üzenetére


xlife11
senior tag

Egyszer jártam a gyúrós topikban, el lettem a küldve a picsába, hogy már pedigg szerek nélkül nincs fejlődés stb. Jót nevettem és inkább elmentem futni.:)

(#44) hoffman_ válasza xlife11 (#43) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én múltkor szarrá-huggyá lettem oltva a semmiért, de azt pont nem mondták, hogy szerek nélkül nincs fejlődés :N Nem idióták ám(kivétel erősíti...), de elvannak a világukban. Egy részről érthető, hogy miért kapja az osztást a sok újonnan odatéved user, de ez nem mentség arra, hogy sok esetben tahó legyen valaki.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45) xlife11 válasza hoffman_ (#44) üzenetére


xlife11
senior tag

Legalább leszűrtem hogy nekem nincs szükségem a tahók tanácsára.Hál' istennek azóta jobban boldogulok. :K

(#46) Jojo5 válasza hoffman_ (#42) üzenetére


Jojo5
őstag

ez máshonnan van kimásolva, és van bőven alapja annak, hogy pár embert így küldenek el a 'csába...

xlife11: azért annyira durván nem lettél elküldve, de nem is tudom mit vársz úgy, hogy odajössz egy topikba semmi olvasottság nélkül pedig ki van hangsúlyozva, hogy alapelveket elolvasni és inkább bedobsz egy ilyet > [link]
mielőtt megkérdezni, igen azért küldik el a 'csába az emberek 90%-át mert cseszik bármit is elolvasni és jön a "hülye" kérdéssel :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47) csƵ válasza Jojo5 (#46) üzenetére


csƵ
őstag

Miért hülye kérdés? Ennyi erővel nincs szükség topikokra. Olvasson utána az ember, ha érdekli.
Csomó topik átment segítségnyújtásból beszélgetésbe. Aki meg megy kérdezni, az le van ordítva vagy el van küldve a picsába.

(#48) Jojo5 válasza csƵ (#47) üzenetére


Jojo5
őstag

azért hülye kérdés, mert ha beírja a keresőbe amit írt vagy 1-2 kulcsszavát, vagy veszi a fáradtságot és elolvassa az "alapelveket" akkor az ő kérdésében megvilágosodott volna...

Simán lehet kérdezni, nincs evvel gond, de olyan kategóriájú kérdést amit az "alapelvek" megválaszolnak azoknak nincs sok értelmük... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#49) hoffman_ válasza Jojo5 (#46) üzenetére


hoffman_
nagyúr

1. Tudom, ez poén volt, tiszta sor, azt is tudom honnan van :)

2. Ezzel a kérdéssel valóban semmi baj nincs. Aki nagyon respektálandó, az nekiáll keresni, de lehet, hogy nincs rá ideje, vagy épp pusztán nem akar. Ettől még lehet neki segíteni...

VAGY

Ha ennyire gyökér kérdések ezek számotokra(mert nem azok, csak naponta 10x vannak feltéve), akkor talán dobjatok össze egy fasza kis 1. hsz-t, problem solved.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50) Jojo5 válasza hoffman_ (#49) üzenetére


Jojo5
őstag

Az első hsz-ünk a célnak tökéletesen megfelel, ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa, amúgy először ha nincs elküldve az illető melegebb éghajlatra, akkor általában az első hsz elolvasását javasoljuk és, hogy utána tegyen fel kérdést, de érdekes módon olyan még nem volt, hogy valaki magától elolvasta volna az első hsz-t... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.