Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Csuty94 válasza dízelracer (#50) üzenetére


Csuty94
csendes tag

ez sajnos igaz..

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#53) Eastman válasza Csemike (#47) üzenetére


Eastman
őstag

Ne is haragudj, de felháborító a hsz-ed!

Magdi anyus. ...meghalt.

:D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#57) ABE


ABE
őstag

Lehet, hogy 26 evesen mar maradinak szamitok, de anno epp csak ismerkedtem az internettel, a szeretheto pimaszsagtol eltekintve megadtam az elvarhato tiszteletet, es most neha csodalkozom. Talan az ido mindent megszepit, talan rosszul emlekszem, de anno nem botrankoztunk meg a lanyokon. Oregszem, asszem...

(#58) ZCoyote válasza Eastman (#53) üzenetére


ZCoyote
őstag

:DDD

Én is megettem már a kenyerem javát mint Eastman :D de mindig is így volt. A csajok a menő, lóvés palikra buktak. Mondjuk ahogy olvasom ezeket a hozzászólásokat lehet, hogy régebben azért nem volt ilyen gáz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#61) Csemike válasza Eastman (#53) üzenetére


Csemike
csendes tag

Affranc... pedig meggyőződésem volt, hogy nálam jobban senki se ismeri ezt a végtelenített sz*rt... [link]

#63: SP: South Park vagy az az ugribugri kisgyerek a Vivából. :D

[ Szerkesztve ]

(#62) Ptech válasza ABE (#57) üzenetére


Ptech
őstag

És is 24 vagyok, és azért voltak hasonló dolgok régebben is, már ha észrevette őket az ember, de nem voltak ennyire durván láthatók. Az viszont tény, hogy akkor nem volt az, hogy már a 20as emberkék is csak tátott szájjal néznek, hogy ezek a mai fiatalok :)

(#63) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Tudom, hogy öreg vagyok de mi az az SP?

Romani ite domum.

(#64) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

mexicanraven: +1 :DDD

Keldor papa,ZCoyote: Ne akarjátok tudni!. :D

[ Szerkesztve ]

(#65) keIdor válasza ZCoyote (#63) üzenetére


keIdor
titán

Erre én is kíváncsi vagyok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#67) ZCoyote válasza Kalandor (#66) üzenetére


ZCoyote
őstag

Rosszabbak is :D

Romani ite domum.

(#68) Zsom! válasza keIdor (#65) üzenetére


Zsom!
tag

ITT egy király oldal róla. ;):P

#70: Pontosan. :DDD Ő csinálta az egészet. :U az eredeti neve az oldalnak SooPle.com lett volna, csak már foglalt volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#69) Ptech válasza Csemike (#47) üzenetére


Ptech
őstag

Hát nekik nincs szerencséjük, mert ha mindenhonnan ez veszi őket körül, akkor nehéz meglátni, hogy ez így nem mehet. Értelmi szinthez kellene kötni a gyermekvállalást is meg a szavazati jogot is ;]

(#70) keIdor válasza Zsom! (#68) üzenetére


keIdor
titán

Szóval SP = Gugli? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#71) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Na megnéztem ezt az SP-t. Hááát, azt a jó%!+/()"mindenit!
Ahogy a jó öreg Bundy mondaná: Úúúristen, megvakultaaam!! :)

Keldor papa: SP Óvatosan, káros az egészségre!

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#72) Csuty94 válasza keIdor (#70) üzenetére


Csuty94
csendes tag

SP=Speedy(jól írom :F ) egy kis nyomorék tizenéves gyökér aki legutoljára Harkányban lépett fel és 21 millát kapott!!!!! az mi? a Tankcsapda nem kap annyit!

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#73) FRENK1988 válasza CséZé (#17) üzenetére


FRENK1988
veterán

TH-t nem ismerek csak HT-t ;]
A témához: Még jó hogy már lassan kikopok a Discoból (már csak a kedvenc lemezlovasoméra járok rendszeresen ha itt van a közelben) mert nem látom ezeket a metrosexuálisokat rendszeresen a gazdag apuci kicsi fija stílusú palikat akik villognak a BMW kulccsal. Na de épp ennek a mellőzésével sikerült megismerkednem az életem párjával.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#74) keIdor válasza ZCoyote (#71) üzenetére


keIdor
titán

Jézusom...

Csuty94: Úgy látszik erre van igény. :U Egyébként még jó, hogy nem ismerem ezeket. Úgy látszik jól teszem, hogy a netet csak PH(lapcsaládra), enkórra meg multiplayerre használom. Minden káros anyagtól (iwiw, féjszbúk meg májviájpítől meg espétől) távol tartom magam. :U Na meg a TV, évek óta nem léptem kereskedelmi csatornára.:D

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#75) CséZé válasza Kalandor (#66) üzenetére


CséZé
őstag

nekem már ez is sok. ettől rosszabb mi lehet?
komolyan kérdezem, topless ruhákba fognak járni vagy mi? :)) a fiúk meg lánynak öltöznek?

(#76) Zsom! válasza CséZé (#75) üzenetére


Zsom!
tag

a fiúk meg lánynak öltöznek? már van ilyen. :(:(:( Remélem nem fog terjedni, hogy minden 2. "fiú" lánynak lesz öltözve.

(#77) Alexios válasza Csuty94 (#37) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem te jársz rossz helyre, ha csak ilyennekkel találkozol

(#79) Ice!? válasza Kalandor (#78) üzenetére


Ice!?
őstag

az utolsó bekezdésednél a pont.:R

[ Szerkesztve ]

(#80) CséZé válasza Kalandor (#78) üzenetére


CséZé
őstag

nyilván nem szabad általánosítani. de az kicsit felháborító és elszomorító h a média arra íztatja a lányokat h olyanok legyenek, mint a diszkók és a plázák közössége.

(#81) Csuty94 válasza Kalandor (#78) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Nem általánosítottam korosztályra...csak én nap mint nap közöttük járok és kb 60% ban ők vannak jelen..persze van aki plázacicának öltözik és jó barátom és nagyon jó fej de ez elenyésző...

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#82) N€T0X|N válasza Csuty94 (#44) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Olyan csajok, akiknek nem minden második szavuk végződik "csi"-re... ;]
A többségük szemüveges (nemtom, vki említette fentebb), de én pl. kifejezetten rajongok a szemüveges csajokért.
Jó, van pár nemnormális(nak kinéző) könyvmoly is, de akkor is... ki merem jelenteni, hogy az egy négyzetméterre eső jó nők száma (és ugye tudjuk, hogy a jó nő nem attól jó nő, hogy jól néz ki) egy könyvtárban esélyesen jóval magasabb, mint szinte bárhol máshol. :D

Sent from my keyBoard

(#83) Fecogame válasza Zsom! (#3) üzenetére


Fecogame
veterán

Ki vagy mi az SP meg JB? Jöhet püben is :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#84) mexicanraven válasza Csuty94 (#72) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A Tankcsapdában meg idült alkeszek vannak, nah bumm. :U
Ha téged ez alapján ítélnének meg, ahogyan te őt, mit szólnál?
Csuty94? Aha tuti 94-es születésű, "tizenéves gyökér". Beszéltél már valaha SP-vel? Ismered őt? Ő nem ember?
De komolyan? Mi generál irigységre?? (mert ha le is tagadod az van benned) Nem buknak rád a nők? Nem tudod szúrogatni az általad említett és utált korosztályt? Váltsál acélbetkósról Lacoste-ra, törődj magaddal és majd jönnek, mint húsra a döglegyek! Jah de ők büdös k*vák! Akkor öcsém szerezzél be vmi MILF-et, az amjd önmagadért szeret tutira.( :DDD )
Ellentmondasz magadnak, gondolkodj el kicsit, mert ez így nagyon gyerekes! :K

[mod]: Mindenkitől kérdezem. Mit kell törődni ezekkel a szaros picsákkal? Tud róla mindenki, hogy mi folyik a világban, ez már lerágott csont. Azért, mert vkinek nincs bnője meg nem kell a plázabiccsekre fogni, hogy miattuk van ez. Nem értelek titeket. Egy normális gondolkodású csajt tuti nem a Fácánban fogtok megtalálni abban az állapotában, hogy a kommersz vodkától már nem lát és nem bír járni. :U

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#85) Csuty94 válasza N€T0X|N (#82) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Hát igen... de a világon 2 hely(na jó 3 hely van ahova nem mennék csajozni: Disco,cigánytelep és csernobil:Dnem igazán járok könyvtárba(nem azért mert tarbaromállat vagyok:D) hanem a szükséges infót megszerzem a netről:)) és nem vagyok kocka csak teknikaimádó:) én igazából a nők kérdésével úgy vagyok hogyha találtam is egy jó nőt(mindenkinek mást jelent) akkor vagy ő nem szeret engem vagy vagy már van pasija..de ez változni fog ;] :DDD

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#86) Csuty94 válasza mexicanraven (#84) üzenetére


Csuty94
csendes tag

először matek.. ha 94-ben születtem és most 2010 van akkor a különbség 16 bármily meglepő de annyi!:)) a másik igen beszéltem vele és nem jó arc..hiába gondolod először infót szerzek valakiről aztán nyilvánítok véleményt. ha Tankcsapdáról ítélnek meg rosszul teszik mert 2 számuk van amit hallgatok őket teljesen példának hoztam fel. Nem hordok acélbetétest elszigetelődöm a szélsőségek effajta képviselésétől. lecoste cuccokat nem birom Nike jobb;) engem nem apuci pénzel én melózok..nem is kell hogy bukjanak rám a csajok elég az az 1 aki most van amúgy pedig köszönöm a véleményed ez is egy szempont:)

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#87) CséZé válasza mexicanraven (#84) üzenetére


CséZé
őstag

Fácánban... te sem vagy debreceni :D

(#88) CséZé válasza mexicanraven (#84) üzenetére


CséZé
őstag

dupla :W

[ Szerkesztve ]

(#89) mexicanraven válasza Csuty94 (#86) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szerinted nem sejtettem, hogy 16? :U
"nem jó arc"--->Igazi vélemény, le a kalappal! :U
Fura amit mondasz, mert ha elég lenne ez az egy, akkor nem elégedetlenkednél.
Végül is, vagy marad a csőlátásod, esetleg az idővel majd változol, ha az élet is úgy akarja.

when the sun shines, we'll shine together

(#90) Csuty94 válasza mexicanraven (#89) üzenetére


Csuty94
csendes tag

nem vagyok elégedetlen.
amúgy te sem ismersz engem te hogy nyílvánítsz véleményt?

kedvedért módosítva
szerintem SP: nyálgép zenét játszik szar a szövege ráadásul (saját fülemmel hallottam mielőtt belekötsz) playback-ről küldi..nem a személyiségel van nekem bajom hanem a zenéjével...és hogy ezt tömegek imádják..

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#91) mexicanraven válasza Csuty94 (#90) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Amikről beszélsz: paradoxon. Nem rólad alkotok véleményt, hanem arról amit ás ahogy írsz.

Hallottad már valamelyik hip-hop zenéjét?
Mielőtt belekötsz, nem egy emberrel hallottuk nem playbackelni (Debrecen->Fórum). Illetve zenei körökben is tudva levő, hogy nem playbackel.
De erre a "nyálgépre" ott a fenti levegőben lévő kérdésem. Miért baj, hogy mások szeretik? Te nem szereted a zenéjét, akkor az is baj, ha a szemszögedből nézzük.
Nem mindenki hallgathat hardcore-t, trash vagy akár nu metált netán popot. Ilyen is van és van célközönsége, ez teljesen természetes. Az már viszont nem az, hogy valakit emiatt minősítesz.

when the sun shines, we'll shine together

(#92) Csuty94 válasza mexicanraven (#91) üzenetére


Csuty94
csendes tag

én elhiszem hogy te szereted én nem...én hallottam playback.ről énekelni...rendben valakinek ez tetszik igazad van ebbe ne kössünk bele..de attól függetlenül kicsit lehetne másabb a zene csak egy picivel..én lehet hogy metál párti vagyok de minden ismétlem MINDEN zenét meghallgatok egyszer aztán döntöm el h tetszik e vagy sem.

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#93) ferensz válasza 14adam (#6) üzenetére


ferensz
senior tag

dupla lett véletlenül

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#94) ferensz válasza 14adam (#6) üzenetére


ferensz
senior tag

Kikérem magamnak a selypítők táborát erősítvén, van aki sajna így született, és nem tud mit tenni ellene. (mellékesen a többi nem igaz rám, alulról nyaldosom a 90 kilót :DDD)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#95) Alg


Alg
veterán

Who the f*ck is SP? ;] :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#96) mexicanraven válasza Csuty94 (#92) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Én is meghallgatok mindent, ezért is ajánlom, hogy a régebbi dalaihoz nyúlj hozzá, ha a mostani szövegeit nyálasnak tartod. :K

when the sun shines, we'll shine together

(#97) mexicanraven válasza CséZé (#87) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ááá dehogy :DDD

De már téged is láttalak felbukkanni a debreceni adok-veszek topicban! ;] :D

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#98) Csuty94 válasza Alg (#95) üzenetére


Csuty94
csendes tag

olvass kicsit vissza:D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#99) Alg válasza Csuty94 (#98) üzenetére


Alg
veterán

Jah, látom nem vagyok egyedül vele :D
Életemben nem hallottam róla, de nem sajnálom :D

Azt hiszem maradok a jó kis Guns n Roses, Offspring, Nickelback, Red Hot Chilli és társainál :K

Szerk: hajnalban mentünk horgászni, pont mikor a helyi nagydisco zárt... hááát, srácok, eddig se jártam oda, de ezután pláne nem fogok, igaz jóóó sok miniszoknyát lehetett látni az utcán hajnalban a 13 fokban ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#100) Sonec válasza #97544192 (#33) üzenetére


Sonec
tag

Neked hány éves a csajod :F

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.