Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Solten


Solten
addikt

...gyártó azóta sem dobott piacra vonzó érintőkijelzős mobilt, miközben a Samsung és LG szinte havonta rukkol elő újabbnál újabb, ráadásul lényegesen olcsóbb ajánlatokkal.

Itt a magyarázat.

Saor Alba

(#2) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az ok egyszerű : LG és Samsung.Ennyi.

(#3) fateless


fateless
veterán

A SE eredménye meglepő :Y

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Ebben tényleg nincs semmi meglepő. Nokia kb 2004 2005-ben volt jó, mikor a 2600, 2650, 7610,6131 stb telefonokat gyártotta, amik a legtöbb korosztály számára megfelelő volt. Mostanában viszont szinte csak felnőtteknek gyárt telókat( 6os,7es sorozat+E és N sorozat). Elvétve fordul elő csak 2xxx sorozat(pl 2680, 2630 stb). A legtöbb telót pedig gyerekek veszik.. az 5800 valóban remek telefon, de egy teenagernek nincs rá pénze.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5) evone válasza iNfAntRy (#4) üzenetére


evone
őstag

Hát, pont most jó a Nokia, mikor több a fémbol keszult telefon ( E szeria ). Most vannak normalis telefonjaik, amik tudnak is valamit.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#6) AS


AS
félisten

Érintős fronton elvannak maradva, nem veszik fel a piaccal a versenyt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) sputnick


sputnick
tag

teljesen érthető ez.
kissé belassultak mostanság.
nem azt árulják, amit a legnagyobb réteg keres.
nincs olcsó, mégsem gagyi érintőkijelzős cuccuk.
bár valószínűsítem, hogy ők is ismerik a számokat és idővel lépni fognak, na akkor lesz harc a többiekkel...

Think.

(#8) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Ha most sem lépnek, még az első helyük is veszélybe kerülhet.

valami

(#9) Geller72


Geller72
veterán

A Nokia egy fos lett. És itt nem csak a "táccsszkrín" hiánya miatt, hanem úgy alles. 1999 óta foglalkozom GSM-el, és itt, ha lehet, mindent belevehettek, nyugodtan :D. Minőségileg és főleg ár/tudás szinten a legtöbb típusuk felül van árazva. Nem egy készülékük a közép-felső kategóriából szarul megtervezett, összerakott, anyagaiban gagyi.
(lsd az első "csúszkás" telójuk.)

Az SE népszerűségén abszolut nem vagyok meglepve, csupán a piaci részesedésén. Szvsz, Mo-n az SE nagyon megy.

(#10) fricz19


fricz19
őstag

a nokia már elég rég nyújtott újat
5800 meglepően rossz
mikor találkoztam vele azt hittem valami kinai telo
de nem

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#11) Digital válasza evone (#5) üzenetére


Digital
addikt

Az E széria üzleti mobil, az N multimédiára kihegyezett telefont jelent.
Egy fiatal igényeit nem elégíti ki az E sorozat, az N (talán az összes nokia) pedig picit túlárazott. Inkább az alsó szegmensben kellene valami újat kihozniuk.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az LG telefonok képtelenek megfogni. Volt már több is a kezemben, de egyik sem keltette fel az érzést, hogy ez nekem most kell, mert jó telefon. Ugye van a nagyon szép kijelző és utána, passz. Nincs meg az érzés, hogy egy mobiltelefon lenne a kezemben. Érthetetlen.
A Samsung termékei érdekelnek, de addig nem veszek Samsungot, amíg a JAVA telepítése nem lesz olyan egyszerű mint a Sony Ericsson vagy Nokia mobiloknál. Az a móka a kódokkal... :W

A Nokia pedig egy gyártó gigász. Elkényelmesedett és lassan mozdul, de aztán rendesen fog tarolni a piacon. Csöppet sem féltem. A jelenlegi szériái közül egyedül az E széria érdekel. Ha kell majd okostelefon, onnan választok magamnak.

A Sony Ericsson tényleg peches. Remélem, az új modelljei kisegítik a hullámvölgyből!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) AS válasza Algieba (#12) üzenetére


AS
félisten

Akkor vegyél Symbis vagy Windows Samsungot ott lehet könnyen telepíteni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Digital válasza Algieba (#12) üzenetére


Digital
addikt

Valahogy az én számomra is a telefon Nokiát, esetleg SE-t jelent.
Samsung, LG nem bejövős, mintha útálnám őket :F Itthon is minden Panasonic, Sony :K

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#15) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Egyáltalán nem csodálkozom. Osztom Geller_1972 véleményét!

Ha széles felhasználótábort akarnak, adjanak ki olyan telefont, amit elég két hetente egyszer tölteni, és a telefonálás / SMS funkciókon kívül nem tolja a többi fícsört erőszakosan a pofánkba. Ha emellett még a gombjai sem miniatűrök, akkor igazi klasszist faraghatnak belőle. Visszasírom én még máig a 3210-et! Akkuval egy hét. Dupla vastag akkuval két hét!

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#16) mate0217


mate0217
aktív tag

Nálam a Sony Ericsoon visz mindent :DD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#17) Vtwo válasza mate0217 (#16) üzenetére


Vtwo
senior tag

Mostanság főleg a részvényesek pénzét viszi... :DDD
Nálam a T68i volt a nyerő annó...

[ Szerkesztve ]

(#18) evone válasza Digital (#11) üzenetére


evone
őstag

Ha nem elegiti ki a fiatalokat az E szeria tudasa, akkor mit kezdenek egy also kategorias Symbian nelkuli nokiaval? :U

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#19) evone válasza 04ahgy (#15) üzenetére


evone
őstag

Nekem a 6230i is 1 het, pedig mar sok éves. :) De te azert sirjal nyugodtan. :) Vagy ugye itt van a Nokia E52 is, a csekely 672 oras keszenleti idovel. :)

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#20) twollah


twollah
nagyúr

Nokia forever!

(#21) jooker82 válasza Digital (#14) üzenetére


jooker82
nagyúr

Őszintén,jártál te mostanába egy mediába,v akár egy cora,tescoba,tele vannak samsung lg cuccokkal.Hasonlits össze egy pl lg - sony házimozit.Mind dizájnban,mind árban.Igaz,hogy a sony a világ legnagyobb elektronikai cége,de nemsokáig.Amig a sonynál 8-10 ezer fős elbocsájtások vannak,addig az lg-nél elszántság és bővülés,még a válság idején is.Ha jól tudom a nokiánál is voltak leépitések.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#22) #16820480 válasza evone (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért azt tedd hozzá, hogy papíron annyi az a készenléti idő az e52 esetében. az SE-k esetében is elég jó készenléti, de főleg beszélgetési idők vannak. de most a többségnek nem az kell, úgy tűnik.

(#23) Z-o-t-y válasza Vtwo (#17) üzenetére


Z-o-t-y
tag

:DDD Sajnos ha a Samsung így halad tovább, hisz minden fronton nagyon durván nyomulnak,és ha a nokia is így halad tovább, kényelmesen, néha lépve valamit de az is kevés, akkor ez a tendencia fog folytatódni.

Vagyis nem is sajnos, igazából azért jó hogy a nokia az első, mert a kis koreaiak mindent megtesznek az első helyért, és ez nekünk jó :)

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#24) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Számomra a mobil a Nokiánál kezdődik és végződik, volt más telefonom is ideiglenesen, de nem tetszik egyik márka sem. Hozzáteszem nincsenek nagy igényeim volt 3310, 3410, 3510i, 6020, és most egy 5310.est nyüstölök, amivel igencsak meg vagyok elégedve! Ennyi. A Nokia amúgy jó telókat gyárt, de tényleg vannak gyengébb telói, alaposan utána kell nézni a fórumokon, tesztoldalakon és akkor nem ér csalódás, én mindig így választok legyen szó tv-ről, mobilról vagy bármi egyébről és még sosem csalódtam! :))

(#25) nobika1


nobika1
tag

Gondolom a SonyEricssont veszi mindenki...szar walkman mobilokat az Xpress music pl. simán leszólja. Vagy akár nézhetnénk az N, vagy az E-szériás készülékeit.

06-70-419-1638

(#26) erdoke válasza jooker82 (#21) üzenetére


erdoke
titán

Csak idézzük fel, mi történt a televíziók piacán. A világelső Sony a Samsunggal közös vállalatot alapított LCD TV-k gyártására, ahol ő adta a pénzt, a Samsung pedig a technológiát... Röviddel utána a Samsung lett a világ legnagyobb TV-gyártója, majd a részleg vezetőjét (hasonló célkitűzéssel) átültették a mobiltelefon üzletág élére. Amellett, hogy cégen belül előállítják a készülék felét, folyamatosan javulnak, az elkényelmesedéstől nagyon messze vannak. A "házi" versenytárs LG hasonló stílusban próbálja követni a bratyót. Pár év, és keményen szorongatják majd a Nokiát, ráadásul a nagyobb profitot hozó szegmensekben már most is azt teszik.

A legjobb aláírás a héten

(#27) Digital válasza evone (#18) üzenetére


Digital
addikt

--> az alsó kategóriában is symbian-t (ha egyáltalán szükség van ott rá), + a tinik számára használható dolgokat! Más kell egy üzletembernek, más egy tinédzsernek.
Talán egy globális közvéleménykutatás sikerülne tisztábban látni a Nokiának :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#28) Digital válasza jooker82 (#21) üzenetére


Digital
addikt

MM-ba szoktam járni, a Corába, Tesoba csak kajáért megyünk!
Engem nem érdekelnek a fúziók, elbocsájtások, nem ezek figyelembevételével veszek műszaki cikket!
A Sony/Panasonic formái, képe, hangja nekem sokkal jobban bejön mint az LG/Samsungé.
Hiába olcsóbb valami ha nem lelem örömöm benne!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29) jooker82 válasza Digital (#28) üzenetére


jooker82
nagyúr

"Itthon is minden Panasonic, Sony :K"
Bocs,én amugy ezt félreértettem,az itthont azt a magyarországi üzletekre hittem h irod,de most jöttem rá h a lakásodra gondoltál.
Nekem meg nagyrészt lg... nade kinek mi.
Am az olcsóbb nem feltétlen rosszabb.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) littlelion21


littlelion21
addikt

Qrva drága - ennyi.
De a koreaiak jönnek fel mint a talajvíz.

A Motorolát még csak meg sem említik...? :(

[ Szerkesztve ]

(#31) Ricardo válasza Digital (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Első körben minőség kellene jó áron. Az E szériát leszámítva (+ egy két készüléket), a minőség csapnivaló, az ár az egekben (N széria). A tudással amit a telefonba pakolnak nincs gond, de amíg a konkurencia ontja a jó cuccokat "fele" áron, addig nincs miröl beszélni.
Az SE-t meg a megbízhatósága miatt szeretik.

(#32) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Nokia ott is hibázott, hogy az alsó kategóriát elhanyagolta. Sőt, kihozta a borzalmas Supernova szériát, ami finoman szólva nem felel meg a bombasztikus nevének.
Idegesítő volt, hogy évekig gyenge kijelzőket pakolt az alsó készülékeibe. Tegnap egy idős néni kért meg, hogy olvassam fel neki az sms-eket 2310-eséről. 64x96-os cSTN, borzalom a kijelzője. 2006-os modell.
A Sharp 2005-ben TFT, 120x160-as kijelzővel adta ki a GX-17-est. Azért egy felhasználó értékeli a jó kijelzőket.
A Nokia lassan lép. Megérdemli, hogy egyre nagyobb részeket visz el a mobil piacból az LG és a Samsung.

Bár továbbra sem értem, hogy miért nem tekintem mobilnak az LG termékeit. :F Ma direkt LG napot fogok tartani. ;)

A Sony Ericsson pedig térjen vissza, mert 4 év alatt felváltva SE és Nokia telefonokat használtam. Az első telefonom Ericsson volt. Egy picit még mindig szívem csücske a gyártó. A héten egy K800-at választottam a mobilomnak és nem bántam meg. Gond nélkül beállítottam, telepítettem mindent és kiválóan működik. Sőt, nekem még a zenei része is untig elég. A walkman széria pedig így is úgy is a mobil történelem része már, és mekkora siker sztori volt!

Szerk.: A fiatalok kapcsán. A hugi 14 éves. Nagy kedvence a Nokia 6131-ese. Ennél alább nem is adná a mobil igényét! Meglátta a K800-ast és megjegyezte: gyakrabban vehetnék ilyen jó mobilokat. :)) Neki nem kell Symbian, csak egy minőségi, jó kijelzős, bővíthető memóriás modell. Ennyi csak a vágya. Azért a fiatalok is tudják, hogy mi a minőség.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#33) iknight


iknight
senior tag

Szerintem az a gond, hogy elhanyagolja a zenét, ottvan a sonynak a walkman sorozata, ami szerintem a fiatalok körében sikeres, a samsungoknak az olcsó jó minőségű csúszkái, amik megint jól szólnak. a Nokiával az a baj, hogy viszonylag drága, és unalmas a designja, 20 ezer forintig kategóriában biztos nem vennék nokiát én sem mert ocsmányak, 20-40 ezer forint között, is inkább egy walkman telót, vagy pl az lg kp500 amim volt is és nagyon jó kis teló ennyiért, a Nokia igazán jó ajánlata jelenleg csak az 5800 szerintem, illetve a felső kategóriás telók, de mostanában ott is egyre több konkurenciája lesz, az i8910 HD, ha megjelenik a sony 12mpx-s érintős symbianos cuccosa, akkor igen csak felkötheti a gagyát ebben a szegmensben is, főleg ha még az lg is előrukkol valamievl.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#34) iknight válasza littlelion21 (#30) üzenetére


iknight
senior tag

Van olyan motorola teló amit te most megvennél a konkurencia ajánlatai mellett, :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#35) David75


David75
őstag

szeretném tudni hogy mitől jobb egy NOKIA n96 egy SAMSUNG innovi-nál vagy (kb ugyan azért az árért) vagy az n97 miben ad többet az "omnia hd"-nál amit már nem így hívnak.
Erre válaszollhatna valami nagy nokiás akinek csak az jelenti a telefont,mert míg csak nokiában volt symbian addig értettem picit de így egy nagyon kicsit sem.Nem 5 betűért szokás telefont venni.Vagy akkor irják oda a specifikációba key feature-ként hogy rá van írva hogy nokia.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36) Karma válasza David75 (#35) üzenetére


Karma
félisten

Az N96-ban van DVB-T tuner :))

Egyébként a magyarázatra én is kíváncsi lennék, milyen elmebeteg agyszüleménye volt egy FP2-es telefont órajelileg is gyenge ARMv5-ös CPU-val szerelni (minden FP1-es és más FP2-es telefon ARMv6!), egy zászlóshajót még az előző flagshipnél is gyengébb műanyagból összeépíteni (nyikorgás alapból még hagyján, de az az előlap...), kihagyni belőle az FPU-t és 3D gyorsítást... Nomeg persze a kihajtható tartó se egy józan emberből pattant ki.

Az N97-tel kapcsolatban meg szkeptikus vagyok.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#37) Geller72 válasza nobika1 (#25) üzenetére


Geller72
veterán

Várom, hogy eme kijelentésed tényekkel is alátámaszd.:D. És felsorolhatnád, hogy hány walkman kateg készüléke van a Nokiának és mennyi az SE-nek? Szeretném azt is tudni, hogy milyen fülesekkel hallgattad azokat a "szar" Se walkman mobilokat.

(#38) Vtwo válasza David75 (#35) üzenetére


Vtwo
senior tag

'Nem 5 betűért szokás telefont venni" Mást se...

(#39) copin válasza Karma (#36) üzenetére


copin
őstag

Inkább DVB-H. ;)

(#40) Algieba válasza Algieba (#32) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ahogy elterveztem, sikerült beszereznem egy LG modellt. Az első sikeres modellt kértem kölcsön vizsgálatra, a KG800-ast.

Szerk.: Egy jó pont a kis csokinak, a PC egyből felismerte külső meghajtóként. Sajnos, a témákat nem kezeli. Ez viszont fél pont levonás.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#41) Karma válasza copin (#39) üzenetére


Karma
félisten

Ahh. Bocsesz, ezt elnéztem.
Ez megmagyarázza, miért fogok más adókat a tuneremmel, mint N96-tal :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#42) Quasi_modo válasza Geller72 (#37) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

És felsorolhatnád, hogy hány walkman kateg készüléke van a Nokiának és mennyi az SE-nek?
Nem azért de akármilyen sok walkman készüléke van a SE-nak, csak egy részükre lehet ráfogni, hogy igazán jól szól. ( Azok viszont nagyon jól).
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

valami

(#43) evone válasza Algieba (#32) üzenetére


evone
őstag

Semmikeppen se lehet Symbian? Onnantol mar semmikeppens kellene? Egyebkent a 6131 az egyik legagyibb Nokia amit valaha lattam. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#44) Algieba válasza evone (#43) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Öt okostelefonom volt. Egy ideig nem kívánok még én sem ilyen készüléket venni. Bőven elég egy átlagos mobil a hétköznapi funkciókra mint telefonálás, sms, néhány java alkalmazás stb.
Egy okostelefont ki is kell használni, és gyakran az embernek nincs szüksége ama szolgáltatás arzenálra, amire képesek eme mobilok.
Ízlések és pofonok. Neked gagyi a Nokia 6131, más pedig évek óta használja és kedveli.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45) Geller72 válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor azért nem adtam még el a W850i-m még?:DDD. (6280-am kettő is volt, de rá kellett jönnöm, hogy alapból szarok)

(#46) m@xsys


m@xsys
senior tag

Minden hozzászólás elolvasva :) és ezen felbuzdulva vettem a fáradságot és össze számoltam hány mobilom volt ezidáig.

51 db :Y ezek közül volt pár céges is, de azt is én használtam

Volt itt Alcatel, Qtek, Sharp, SE, sok Nokia, sok SE, drágább Motok, Samuk, 1 LG, Siemens, Ericsson, Xelibri, Sony J6, 2 BlackBerry, iPhone

Szóval volt minden, de amire szívesen máig visszaemlékszem az a Nokia 5110, 6310i, 8910i (imádtam), 6510 (ma is van egy Svájcból és szinte új!), E50, Moto V50 (egy fizuba került!), V3 (még akkor nagyon drágán) , Sony J6, Ericsson T68i, SE K750, Sharp GX-20, iPhone

Pár szóban: Nem minden Nokia hozta azt a minőség érzetet amit vártam, az ár soha nem volt reális a tudáshoz, volt olyan is 2x amit eredeti dobozból szedtem ki én és helyre kellett tenni a gombjait, előlapját (hol ilyenkor a minőség biztosítás???)
Sok SonyEriccson minden tekintetbe megfelelt és olcsóbb volt a Nokiánál, de mai telefonjaik nagyon nem tetszenek külsőleg, de megkockáztatom, hogy logikusabb menü van bennük úgy általában.Nagyon erőltette a csatlakozóit és MemoryStick-et a SE, na most itt van. SE most nagyon elcseszte, reméljük helyreállnak. Kár lenne értük.
Motorola nekem mindig tetszett, de annak volt ára, igaz a menüje az átlagon aluli volt úgy általában, viszont javultak (V8, U9)
Siemens-ből nem sok volt, de nagyon nem jött be, mégis megvettem a következőt...
Samsung mindig is ontotta magából a telefonokat és szerintem nincs olyan ember aki nem találna magának valamit náluk. Kisebb gyerekbetegségeket kinövik, akku időben is javultak, szerencsére.
Le fogják még tolni a trónról a Nokiát!
LG-nek bejött a Chocolate, Secret, Viewty és egyre jobb lesz.
iPhone -tól meg lehet félni bőven a Nokiának is, mert sok Nokiás áttért rá és még ugye itt van a Palm is ami szerintem nagyon jó lesz. Piacvesztés!
Megjegyezném volt 3 napig egy kék parasztvakótó Vertu is nálam használatban kölcsőn, de kb. ez a pár nap elég is volt. Vigyázni kellett rá, mint az aranyórára :)
300e már nekem dobták volna az 1,3 M vett 1 éves telót (szükség nagy úr - de nem kellett főleg ennyiért, ajánlottam gyors kölcsönt :)))

még 3 mobilt el is felejtettem, de az is SE volt.

Ebből 2 romlott el : Nokia 5310 (3x szervizelve), Moto V525

Egyik gyártó sem különb, csak másképpen adja el az érzést.

DE úgy jó, ha többszereplős a mobilpiac! :R Mindenki azt vesz amire van pénze és amit szeret, kár vitatkozni ezen.

[ Szerkesztve ]

(#47) AMD Power válasza Ricardo (#31) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a hsz-el mindent elmondtál.

Remélem Q3-Q4-ben újra. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48) kisbandima válasza m@xsys (#46) üzenetére


kisbandima
tag

Amikor 3. alkalommal vitted vissza az 5310-esed akkor kicserélték? Ezt azért kérdezem, mert én is 3. alkalommal fogom visszavinni az enyémet a vizsgaidőszak után és jó lenne, ha kicserélnék, ha már megjavítani nem tudják. Az enyém valamiért egy idő után nem tudja megmutatni, hogy mennyire van feltöltve az akksi, össze-vissza mutatja és persze ha telefonálok előszeretettel kikapcsol. Ha most is ugyanazt fogják csinálni a szervizben és 4. alkalommal is elromlik a fogyasztóvédelemhez fogok fordulni. Bár ettől függetlenül nyáron le akarom cserélni Samsungra. Azokkal nem volt még problémája senkinek a baráti körömben/családban.

(#49) paramedic


paramedic
aktív tag

NOKIA, IP57 szabványnak megfelelő, valóban csepp-, por- és ütésálló, telefont AKAROK, kb. Nokia 6233-nak megfelelő tudással, nagy teljesítményű akkuval!
Olyan világtól elrugaszkodott elvárások ezek?

Hátha olvassa a fórumot egy Nokia piackutató is... :U

(#50) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Nagyon jön fel a Samsung és az LG! Főleg a Samsung dobálja most nagyon a jobbnál jobb telókat!

Migiri, migiri, úgy ám! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.