Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) bambano válasza Feketelaszlo (#16) üzenetére


bambano
titán

volt itt olyan márkaszerviz, amelyik nem kezdett hozzá az autóhoz addig, amíg a tulaj ki nem ment.
bevitte az asszony az astrát, majd negyedóráig nézték egymást, mint noé meg a harmadik teve.
utána eljött. hosszú idő után egyszer beleültem az autóba, kiderült, hogy a meló zömét nem végezték el, csak a számlázóban.

én nagyon hamar le szoktam nevelni a szervizeket arról, hogy beleszóljanak abba, hogy bemegyek-e vagy sem. amikor kérik a kulcsot, megmondom, hogy van benne nem gyári védelem. erre mindig jön az okoskodás, hogy ők értenek hozzá, adjam a kulcsot. hát vigyed. majd 2 perc múlva hallatszik az udvarról, ahogy üvölt a riasztó, és jön be vörös fejjel a szaki, hogy nem tudja beindítani az autót. mondtam, hogy van benne cucc, nem akartál meghallgatni. utána már sosem szólnak, ha ott vagyok az autóval.

az előző szervizemmel azért szakítottam, mert két hétig dekkolt az autó vezérléscserére várva, mire kiderült, hogy azért, mert a munkafelvevő behazudott mindent, de mégsem volt meg hozzá a szükséges speciális szerszám. ha elrakták volna a vezérlést és ezzel jól látható összegű kárt okoztak volna, abból hirig lett volna.

de ott leszek, mert látni akarom, ahogy kifolyik belőle az olaj, és rendeset öntenek bele. meg azt is, ahogy frissen kibontott légszűrőt rak a kiporszívózott szűrőházba.

stb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.