Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

:)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2) ericssonfan2 válasza CsiguszMaxim (#1) üzenetére


ericssonfan2
tag

Én azért a helyedben rendbetetetném a dolgot. Bármibe beleköthetnek, az amcsi vámosok nem vacakolnak.

Első utamnál ízekre szedtek, második utamnál egy évvel később alig néztek valamit.
Szóval nem lehet tudni, de ne ezen múljon...

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#3) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Első útnak, jó messzi célt választottál :D

Szerintem is inkább járt utána a dolognak, mert ha már kint vagy akkor sokkal nagyobb gond lehet belőle ...

(#4) Hieronymus válasza ericssonfan2 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azok nem vámosok. Illetve nem a vámosok fogják visszafordítani, ha visszafordítják.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Köszi mindenkinek. Holnap rájukcsörgök, hogy mivan. Gyanítom pénzbe fog fájni :(

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#6) sonar válasza ericssonfan2 (#2) üzenetére


sonar
addikt

Hát én mikor kint voltam San Francisco-ba én is rá készültem nagy ellenőrzésre... de semmi. Lazábbak voltak, mint a Frankfurti németek.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7) Blindmouse válasza ericssonfan2 (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Attól függ, ha ESTA-val utazol akkor kevesebbet kérdeznek előre, ha vízummal akkor többet. Mindenesetre kevés akkora igazolványos seggfejt láttam mint amerikai határőrt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) CsiguszMaxim válasza Blindmouse (#7) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

ESTA-val megyek. Az már elvileg rendben is van.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9) Blindmouse válasza CsiguszMaxim (#8) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem akalak paráztatni, de az ESTA-val még visszafordíthatnak a határon ha úgy gondolják. Az KB semmit sem ér, ugyanazokat megkérdezik a repülőgépen. Mondjuk még a vízummal is megfordíthatnak.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) CsiguszMaxim válasza Blindmouse (#9) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Igen tudom, ezt írták, hogy ha nem tetszik a pofaszakállam akkor szevasz és mehetek vissza. Ez persze eléggé mellbe vágna, de igazából szerintem nem sokat tudok tenni az ügy érdekében, azon túl, hogy természetesen viselkedem és semmi kirívót nem csinálok.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#11) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Na felhívtam őket azt mondták ez így rendben van, nem lesz belőle probléma. Hát ámen.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

Ezt mindenképp olvasd el sok hasznos tipp van benne. [link]

(#13) CsiguszMaxim válasza kmisi99 (#12) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

óóóó, köszi! Ez hasznos. A vicces az a dologban, hogy pont júli 4-én érkezem majd meg. Remélem emiatt nem lesz semmi extra dolog.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#14) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Szerintem kicsit túl van parázva ez az amerikai beutazós dolog, amikor mi mentünk (igaz Toronto-ból repültünk tovább LA-be) simán elvették a gyerek (épp 14 hónapos volt) tök életlen legó evőkészletéből a kést, meg néhány paprikamagot.
Csak meg kell mutatni mindent ami esetleg érdekli őket, inkább fölöslegesen nézzenek meg mindent minthogy aztán bukjon ki a kézigránát a táskából :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15) gaborbol


gaborbol
őstag

Nekem nagyon pozitiv tapasztalatom van a beerkezessel kapcsolatban. Amikor eloszor jottem be bevandorlo vizummal akkor beraktak a kisszobaba ahol a "valami okbol" kiszurt turista vizumosok is voltak.

Annyira normalisk voltak a Border Partolok/Imm. Officerek,hogy le a kalappal. Biztos van extreme ellenpelda is, mert hat emberek ok is, de nem ez a jellemzo.

Ha el tudod mondani, hogy minek jottel, mennyi idore, hol van a szallasod lefoglalva, mit akarsz megnzeni, nem lesz gond. Egyedul jossz vagy csoportba?

(#16) Lauda


Lauda
félisten

Azt a nevet ird oda, ami az utleveledben van. Semmi gaz nem lesz a repteren, kerdeznek par dolgot, valaszolj gondolkodas nelkul es hatarozottan. Lefotoznak szepen, leveszik a 10 ujjadrol a nyomatot es mehetsz is.

A lenyeg, hogy nem fogsz dolgozni, van otthon munkahelyed stb stb. Ilyen maradok amig kedvem van szoveggel ne akarj fesziteni. :DDD

Az hogy ki vagy es hogy nezel ki senkit se erdekel. Ha eloszor mesz es van visszajegyed, meg tudod mondani miert mesz, mennyi penz van nalad, van-e rokonod az usaban, voltal-e mar, fogsz-e dolgozni, kerdesekre valaszolsz normalisan es nem hulyeseget, 2 perc mulva mehetsz a csomagodert. Teljesen mindegy o mit lat a gepben es mennyire hulyeseg amit kerdez, te valaszolj ra mosolyogva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) CsiguszMaxim válasza gaborbol (#15) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Egyedül megyek. Barátnőm van kint utazáson és az utolsó hetet együtt töltjük. Aztán jövünk haza.
Köszi az infot mindenkinek :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.