Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dugesz77 válasza dugesz77 (#50) üzenetére


dugesz77
őstag

Most kiírta végre mi a baja: "The device is for China Mainland user only, please contact the reseller for international version"
Köszi. Azt ügye nem gondolják komolyan,hogy most ezek után veszek majd egy nemzetközi verziót is :F
Pedig Gearbest-ről vettem sehol sincs említve,hogy ez China only. És eddig működött is..

(#52) Criminal017 válasza dugesz77 (#51) üzenetére


Criminal017
őstag

Melyik programmal akarod használni?

(#53) dugesz77 válasza Criminal017 (#52) üzenetére


dugesz77
őstag

Flower Care-el ment eddig is. Ugyan ez megvolt ios-ra is most az ki sem dobja rákeresve.
Ez a hiba üzenet amúgy:

[ Szerkesztve ]

(#54) Criminal017 válasza dugesz77 (#53) üzenetére


Criminal017
őstag

Mi Home-al próbáltad már? Igaz kínai ez a virágos része, de azzal szerintem menni fog.

(#55) dugesz77 válasza Criminal017 (#54) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos az sem vált be. A négy alap adatot kiolvassa,de például növényt nem enged hozzáadni. Ez így használhatatlan számomra. Írok a GB-nek hátha kitalálnak valami okosat.

(#56) adriankoooo válasza dugesz77 (#55) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Az appban beallitottad az orszagodat mainland chinara?

Mi Home:

Profile - Settings -> Permissions alatt a kinai menupontban.

[ Szerkesztve ]

(#57) dugesz77 válasza adriankoooo (#56) üzenetére


dugesz77
őstag

Tegnap próbáltam amerikainak és kínainak is ugyan úgy nem csatlakozott. Viszont ma rálestem ,mert nem tudtam már min hagytam (kínain egyébként) volt frissítés. Letöltöttem és minden megy rendesen, felismerte a flower care is. De ahogy nézem a play áruházban a véleményeket,nem csak én futottam bele ebbe:

Köszi azért a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#58) alexh


alexh
újonc

Sziasztok, én is rendeltem egy ilyen kütyüt. Természetesen kínai a kínai verziót kaptam. Pár óra keresgélés után ezt a leírást találtam, nekem működött, remélem másnak is hasznos lesz.

From forum 4PDA.ru:
1. Download the (Flower Plant) application, set, log in with Google account;
2. Switch to the mode of the aircraft (so that the location of the cellular communication does not work), includes Wi-Fi, bluetooth;
3. Switch to the mode of determining the location only by GPS satellites;
4.Install from the market FakeGPS, according to instructions in the developer mode, specify FakeGPS as an application that has the right to substitute coordinates;
5. Put the coordinates of China, run FakeGPS;
6. Install from the market FlyVPN, choose China, free Shanghai server, any of the list, run VPN;
7. Go to Flower Care and start the search for a new device, find, connect, select a plant, update it on the offer to update the firmware;
8. Take another device (if there is one) and repeat step 7;
9. Deinstall FlyVPN (delete) and Fake GPS.

[ Szerkesztve ]

(#59) greggorius válasza alexh (#58) üzenetére


greggorius
tag

alaxh:

én is egy "China only"-verziót kaptam és rengeteg oldalt átnéztem, de ez volt az egyetlen használható és működő leírás!

Köszi! AtomKiráy vagy!

(#60) greggorius


greggorius
tag

Kicsivel több, mint 1 hét után azt vettem észre, hogy sajnos nem minden funkciója működik makulátlanul vagy én nem használom jól? 8 db virágot vettem fel a FlowerCare-be, de csak 3-ról kapok rendszeresen adatokat.
Szerintetek mi lehet ennek az oka?

(#61) IG55 válasza greggorius (#60) üzenetére


IG55
senior tag

8 db rudad van?
Én csak egyet használok, de annál is ha azt akarom, hogy frissüljenek az adatok, mindig vissza kell mennem oda, ahol kiválasztom a virágot (vagy magát az eszközt?). Vagy újraindítom az egész appot.

(#62) IG55


IG55
senior tag

Nem tudja valaki, van arra mód, hogy exportáljam a mért adatokat? Mondjuk xls formátumban.

(#63) k.mark87


k.mark87
tag

Hello!

Részletes teszt várható ? :)

Amúgy a kezdeti kínai verziós baki után mindenkinek bevált ?

(#64) wiggen123 válasza alexh (#58) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Köszi. Előkeresem a fiók mélyéről és teszek bele elemet :)

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#65) sbazsi


sbazsi
veterán

A cikk elején említett részletes teszt mikorra várható?

A cikk írása óta készült magyar/angol verzió a Mi Home alkalmazásban?

A hozzászolásokban tavaly azt írtatok, hogy nem tud jelezni, ha öntözni kell a virágot.
Azóta van benne ilyen funkció?
Vagy tudtok olyan eszközt, ami ezt tudja?

(#66) Torin42


Torin42
csendes tag

Sziasztok!

Én is szenvedtem egy sort a kínai verzióval (The device is for China Mainland user only, please contact the reseller for international version), aztán írtam egy Androidos app-ot, ami kínai proxy-n át beregisztrálja az eszközt és utána már lehet használni a hivatalos Flower Care app-pal.

Az app elérhető itt: https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.szabo_simon.mark.flowercareregister

Itt pedig egy videó az app működéséről: https://www.youtube.com/watch?v=gxoFK2lBaR0

Minden visszajelzésnek, fejlesztési javaslatnak, kommentnek örülök :)

Üdv,
Márk

(#67) bach66 válasza Torin42 (#66) üzenetére


bach66
tag

Szia!
Szuper vagy!
Ezek szerint nyugodtan vegyem meg a kínai verziót, ugyanúgy tudom használni, mint a nemzetközi verziót?

(#68) BullZeye válasza Torin42 (#66) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt nem szeretnét kiterjeszteni Air purifierhez és egyéb Xiaomi termékekhez? Mostanában jó nagy szívás amit Xiaomi művel.

Air purifiernél más wifi hotspotot használ a kínai és a global verzió, így hiába látja nem akarja látni egyik a másikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.