Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fekeandras


fekeandras
őstag

Pff.Annak idején sokat játszottam a 3.részével PS1-en.Jópofa bugyuta semmiről sem szóló vicces játék volt a kor szintjén nézve remek grafikával.Jó kikapcsolódás volt.De a legkirályabb a Crash Team Racing volt :R , nemtudom emlékszik-e még rá valaki.Még a végén újra veszek egy PS-t (már csak nosztalgiából is). ;]
Kár, hogy pc-re nem jön ki. :O

[ Szerkesztve ]

(#2) Gomez86 válasza fekeandras (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát igen! én is így vagyok ezzel, volt hogy egész hétvégén CTR volt :))
De nem vagyok benne biztos hogy ez is hozni fogja azt az élmény szintet, pedig nagyon várom...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) szpal17


szpal17
őstag

A régi crash bandicootokkal nagyon sokat játszottam ps1-en...és a team racing pedig fantasztikus volt :D ... Az újak viszont már sajnos nem tudnak lekötni...

(#4) west


west
őstag

Nah ezt is jol elqurtak szerintem... mar ez sem a regi. :(

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5) west válasza fekeandras (#1) üzenetére


west
őstag

epsxe ;)
ma is nyomhatod ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#6) WD40


WD40
aktív tag

Ennek már nem sok köze van A Crash Bandicoot-hoz, maximum a címe. A Nitro Kart is elég gyenge utánzása volt a CTR-nek szerintem, azóta meg a színvonal csökkent.

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#7) panczelka


panczelka
csendes tag

Segítség!
Elakadtam! Jeges részen vagyok egy két lábon járó szemgolyóval :B ,Van egy jégszobor mutáns,az egyik kezével mutogat,el lehet forgatni. Kicsit föntebb van egy ajtó,ami nem nyílik ki. Mit kell csinálni? S.O.S.

(#8) panczelka


panczelka
csendes tag

Segítség!
Elakadtam! Jeges részen vagyok egy két lábon járó szemgolyóval :B ,Van egy jégszobor mutáns,az egyik kezével mutogat,el lehet forgatni. Kicsit föntebb van egy ajtó,ami nem nyílik ki. Mit kell csinálni? S.O.S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.