Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) katt777 válasza gbors (#120) üzenetére


katt777
félisten

Akkor most mondok egy érdekeset, csak mert én olyan kretén vagyok, hogy szeretem maximumon is megnézni a rendszer tudását, ha már egyszer mindenféle extrákat ajánlgatnak nekünk a gyártók. A lényeg:
Default Vantage beállításokkal látszik, hogy 3.0 GHz-es C2D kihajtja a 3870-et (meg 88GT-t, hasonlovakat), felbontástól függetlenül.
Aztán felteszi az ember Extreme Quality-re, és mit lát? Hogy egy 3,6GHz-en járó C2D keményen megdobja a 3D eredményeket a 3.0-val szemben, már 1280x1024-ben, és ez csak 1680x1050-ben redukálódik nullára, ráadásul VGA tuninggal! Hangsúlyozom, minden beállítást az anyja tökéig felmaxolva. :Y Akkor most milyen proci is kell DX10 alá? :F
Tesztoldalamon jobbára még csak adatok vannak (azokból azért számolhatsz, és megköszönöm az észrevételeidet, ha lesznek), de éjszakába nyúlóan dolgozom a grafikonokon a jobb áttekinthetőség érdekében. Ja, és megvan a játszható felbontás, ha a DX10 minden nyalánkságát ki akarjuk használni (igaz, az állíthatóakat Entry szintre minimalizálva): 800x600. Hát, ez király kép lesz minden nagy felbontású kijelzőn.
Gyorsgraf:

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.