Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) gbors


gbors
nagyúr

katt: az a nagy különbség, hogy Te az ideális beállítást keresed, én meg az optimálisat. szerintem mindkettő OK (amíg lehet tudni, melyikről van szó), de az eredmények akár jó messze is lehetnek egymástól.
a 3% memória-órajel-emelés akár hozhat 3% gyorsulást is - attól függ, hogy az adott tesztet mi limitálta. én azt javasolnám, hogy a 3.7-os tesztet futtasd meg 3.6-ban, 9x400MHz-en, és az összevethető lesz a 3.0-val (btw. az 7.5x400? ilyet is tudnak az E8-asok?).

zlin: amit leírtál, az alapján vagy CPU, vagy memória-limitáció kell legyen. 8x333 és 9x333 beállításokkal nézd meg, ha marad a különbség, akkor CPU.

proof: a kétmagos VS négymagos Phenom teszt nekem gyanús egy kicsit, mert a kétmagos verzió lényegesen az X2 alatt teljesít. szerintem a "softmodos kétmagosítás" nem pont azt csinálja, amire számítanánk tőle.

TomBoy: köszi az update-et, igyekszem frissíteni. azt mondjuk már most látom, hogy a Doom3-as CPU tesztben 4 fps különbség lett, a fear-ben 1, a crysis-es képet meg nem is kell újra csinálnom - annyira nem hülyeség ez a becslés :)

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.