Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem hogy miért lehet venni, miért lehet gyártan?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Brutális. De ebben több a vegyszer, mint az ivóvíz :D A feléről sajnos azt se tudom mit jelent. Gusztustalan.
Az meg, hogy külön felhívják a figyelmet a veszélyre és ennek ellenére is gyártanak ilyen elképesztő. Ilyenkor hol van a fogy. védelem? Vagy elég ha ráírom, hogy káros és már árulhatom is?

(#3) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Azért amiért műanyga flakonos feles hajós italt....
De bezzeg a spangli az tíltott.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) Samus


Samus
addikt

A "Denis" márkájú szörpökön is rajt van. Az ízük pedig...borzalmas.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) CPT.Pirk válasza Dany007 (#2) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Őszintén szólva a fiatalokra a kóla is ilyen hatást fejt ki, csak arra nem írják rá. ;]

Winner_hun: cigarettát is gyártanak, pedig azokat a gyárakat legalább annyira lehet halálgyárnak hívni, mint a lőszergyárakat.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Kb. ugyan az mint a flakonja csak folyékony.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Kolondrum válasza Winner_hun (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Erről régóta tudok, szoktam szörpöt venni alkalmanként melóba, sokáig elég, de a drága (~500ft) szörpön is ez a felirat szerepel. Mondjuk úgy, hogy 10-ből 4-en. Valaki behozott egyszer valami nagymama szörpjét, azon is szerepelt és aznap kb a fél liter felét elszörpöztem, nap végére komolyan mondom szétestem, elhagytam a szerszámaimat, a kulcsom... És ezt észrevettem magamon! :W

(#8) ArchElf válasza Dany007 (#2) üzenetére


ArchElf
addikt

Attól még, hogy nem tudod a feléről, hogy mit jelent, még nem gusztustalan... ;]

Amúgy a cucc tényleg durva, lehetne rajta egy 18-as karika, hogy csak felnőttek fogyaszthatják :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Miért van benne tartósítószer, mit tartósít? :F

Egyetlen egy szörpöt veszek évek óta, egy bolthálózat saját márkás termékét, aminek a tartalma: cukor, málnalé (33% m/m sűrítményből), víz, étkezési sav: citromsav, aroma, tartósítószer: kálium-szorbát, színezékek: azorubin, brilliant fekete BN.

Az íze alapján nyomokban tényleg tartalmaz málnát. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) ArchElf válasza Algieba (#9) üzenetére


ArchElf
addikt

Tartósítószer azért van benne, hgy ne buggyanjon meg: az összetevők lebomlását lassítja és a víz-cukor/édesítő-keverékben akadályozza a baktériumok mikroorganizmusok szaporodását.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11) Winner_hun válasza Kolondrum (#7) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mondjuk engem különösebben nem érint, nem élek ilyenekkel. Víz (mikor kútból, mikor hálózatról), néha tea, japán kristálygomba, házi bor (ha van), tej (szintén házi, bolti higított izé nem kell) (+kakaó). Nagyjából ennyi amit inni szoktam. A többi max nagyon ritkán. Ezek az édesített truttyok, üdítőnek nevezett izék nem vonzanak. Drága és legalább egészségtelen is. Gyümölcslé szintén nem érdekel, van zöldség megy gyümölcs, lehet azt enni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#11) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nagyjából én is így vagyok ezzel. Többnyire vizet iszom egész nap (főleg, mióta volt vesekövem), vagy rendes teát cukor meg egyéb baromságok nélkül (azok megölik az ízét). Van pár normális bolti tej, de a "bocis autós" tejet is szeretem.
Alkoholból rendes bort, ugyanezt fröccsnek, meg pár iható sörfélét mint Heinken, vagy a barna és búza sörök. Világos sörök úgy ált. nem valami finomak, sőt...

Ezek az üdítők, stb. sose hatottak meg, a kolának meg különösen ocsmány íze van.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hmmm, fincsinek ígérkezik! ;] [szerencsére nem találkoztam még ilyennel. :) ]

Mentalita'

(#14) Mr.Csizmás válasza ArchElf (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerinted ebben az izében megélne bármilyen organikus létforma? :o

nem ellened szól, utálom az ilyen palackozott színezett vizeket...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) 8th


8th
addikt

Engem nem érint, én sörözök. :DDD

(#16) gabor85 válasza 8th (#15) üzenetére


gabor85
őstag

Igyál ilyet ;]

Hogy on is legyek, én a múlt héten dobtam ki egy (cikkben szereplő) flakont, eléggé felhúztam magam rajta hogy megvették...

[ Szerkesztve ]

(#17) 8th válasza gabor85 (#16) üzenetére


8th
addikt

Maradok a fosnál. :DDD

szerk:

fos = Fosters

[ Szerkesztve ]

(#18) ArchElf válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem, ha az emberek nagy része nem döglik meg tőle, más organikos létfomákra sem rögtön halálos ;)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19) gabor85 válasza 8th (#17) üzenetére


gabor85
őstag

na az se semmi :D

valami ausztrál cucc lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#20) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Ez a sunset yellow eleg sok sebbol verzik (wikipedia), pl a karcinogen alapanyag. Gondolom kis mennyisegben nehez kimutatni, hogy kinyir, hogy valaszoljak a kerdesre :) .

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#21) moha21


moha21
addikt

Megkívántam. ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.