Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Mindig van lejjebb minőségben...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Veszek egy ilyennel felszerelt telót, és onnantól nem mosok kezet, csak ezt simogatom...

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Tegye mindenki a kezét a szívére és úgy mondja hogy ő legalább hetente egyszer fertőtlenítő kendővel áttörli a telefonját? Szerintem nagyon kevesen csinálják ezt, köztük én sem. Így teljesen jó egy ilyen felület. Az más kérdés hogy én is jobban örülnék végre ha a törhetetlenség felé haladnánk. :)

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Bilux


Bilux
veterán

bacireszelő :D

Gondolom kínos lett volna újra egy még vékonyabb még erősebb GG4-et bemutatni. :C ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5) Bilux válasza Mr President (#3) üzenetére


Bilux
veterán

Elég baj lenne ha azzal törölgetnéd, mert a baciölőfolyadékokban javarészt alkoho van ami meg kikezdi a felületre vitt különböző védelmeket.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#6) Zoz


Zoz
őstag

Olyat találjanak ki, amin az ujjlenyomatok nem látszanak meg...
Mondjuk kis nanorobotok szaladgálnak és takarítanak folyamatosan :)

(#7) MeGabee


MeGabee
senior tag

Ha a meglévő minőséget ötvözték az antibaci képességgel,akkor ez pozitív.Ha a karcállóság rovására,akkor negatív.

Nem létezik törhetetlen üveg :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#8) Mr President válasza Bilux (#5) üzenetére


Mr President
senior tag

Sok alkohol mentes tisztító kendő van.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#9) Bilux válasza MeGabee (#7) üzenetére


Bilux
veterán

Ami mindenre jó semmire sem jó. Van ez a régi mondás....

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#10) eventus


eventus
veterán

És a burkolat? :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#11) FET-MEN válasza Mr President (#3) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én naponta :)

De egy jó ötlet. Jól kell megvalósítani. Hasznos dolog.

Iphone 7

(#12) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Eddig sem a tiszta üvegen kezdtek el szaporodni a mikroorganizmusok hanem az üvegen felgyülemlett anyagokon. Lehet bármilyen a felülete, a zsír és a szennyeződések ugyanúgy összegyűlhetnek rajta, akkor meg ugyanott tartnuk mint a mostaniaknál vagy nem?

(#13) dsr


dsr
senior tag

tetszik ez a fejlesztés :)

(#14) sutszi válasza Mr President (#3) üzenetére


sutszi
veterán

Naponta takarítom a telefont és a gépet is. nedves törlőkendő, majd 70%-os gyógyszertári alkohol. Végül mikroszálas törlőkendővel szárazra. Évek óta. Nem kezdett még ki egyetlen felületet sem, sehol.

Jó fejlesztésnek tartom a sok károgó ellenére, szerintem ők azok akik pont tojnak rá, mikor volt utoljára takarítva a készülékük...gusztustalan ami össze tud gyűlni. Attól, hogy nem látjuk még ott van.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15) fugu válasza Zoz (#6) üzenetére


fugu
tag

Azért az ujjlenyomat gyűjtésben már elég nagyot fejlődtek.

A One-on vettem észre, hogy lassan egy éve megvan és soha nem zavart hogy zsíros a kijelzője. Aztán a kezembe vettem egy galaxy ace 2-t és mintha 2 cm vastag zsírréteg lett volna rajta, átláthatatlan okádék borzalom.

Ehhez képest a drágább telefonon észre sem veszed.
Szóval erre létezik elég jó megoldás csak használni kéne...

(#16) velizare válasza sutszi (#14) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, gusztustalan, de valamibe meg kő' majd dögleni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) ZeGa01


ZeGa01
tag

Erre is most jöttek rá? Amíg billentyűs telefonok voltak gondolom addig a bacik is szabadságon voltak és csak most kezdtek munkába. Vicc!

(#18) CharlieDrop válasza Bilux (#5) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem tudom 3 és fél éve törölgetem a Galaxy S-t Clinnel, semmi baja...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#19) tothmaxy182 válasza velizare (#16) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Abba döglünk meg lassan, hogy minden ötször fertőtlenítve van naponta, és a szervezetnek nem alakul ki a természetes védekezőképessége, mert nem találkozik vírusokkal és bacikkal. Utána meg már attól tüdőgyulladást kapunk, ha valaki tüsszent egyet az utca túlsó végén.

Régen mindig azt mondták, hogy egy gyereknek egy évben egy kiló koszt meg kell ennie... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#20) HawerKing


HawerKing
őstag

Jot tesz majd a marketingben :DDD "nekem az S6 on Gorilla glas 4 van antibaktrialis uveggel ;] "

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#21) Mate


Mate
nagyúr

Na végre jobban fogom látni a kijelzőt. *ököm televolt már, hogy 2 nap alatt tele lett algával a kijelző....

(#22) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kicsit erőltetett, de nem lehet mindig a "még erősebb, még ellenállóbb" koncepcióra alapozni. Lesz majd komolyabb fícsör is a jövőben.

<< Heimdal >>

(#23) jimmy399 válasza Mate (#21) üzenetére


jimmy399
senior tag

meg penésszel...

--- N/A ---

(#24) Phvhun válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


Phvhun
őstag

Amióta rá vagyok szokva tél kezdete óta az edzés + hidegzuhany kombóra, és még csak tüsszentenem sem kellett, miközben körülöttem mindenféle emberek fáztak meg a semmittevésben, meg vagyok győződve róla, hogy sok nyavalyát tényleg csak a negatív gondolkodásmód, és az alvás hiánya okozza.

(#25) sutszi


sutszi
veterán

(#16) cain69 & (#19) tothmaxy182
Úgy látom némi zavar van a fejekben. Felőlem mindenki azt csinál amit akar, de 6 éve voltam utoljára beteg...és nem gumiruhába meg szkafanderben ugrálok az utcán...csak odafigyelek dolgokra.

Az alapvető higiéniáról pedig annyit, hogy 1 napot szánjatok rá és nézzétek meg miután és mielőtt fogdossátok a telefont meg a gép billentyűzetét...
Ja és olykor azután kell megfognod valamit, hogy más a sz@ros kezével nyúlt hozzá( csak nem tudsz róla ) mert képtelen az egyszerű kézmosás nevű műveletet végrehajtani azért én még nem kéne minden fertőzést elkapni....De persze biztos igazatok van...kell a kilo kosz...meg egy jó kis bakteirális fertőzés mert a bevásárolós kocsi után megfogtad a telefont, aztán elmész enni valamit, otthon meg tovább fogdosod...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#26) vjozsef válasza tothmaxy182 (#19) üzenetére


vjozsef
senior tag

2 kilot koszt....jóvan? :D

(#27) madgie


madgie
titán

Ezek közül valamelyik fejlesztő szemüveges? Mert ott aztán annyi dzsuva van közvetlenül a szemed előtt ,amihez képest disznyóganéba forgathatod a telefont, hogy kábé hasonló legyen.

A billentyűzetekben viszont tényleg istenes mennyiségű mocsok szokott összegyűlni.

(#28) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...én nem aggódom a zsír, a kosz, a baci meg a penész miatt a mobilomon.
Amikor koszosnak vélem, vagy csak simán megérett rá, fogom őket és megmosom.

Ha valaki retteg a baciktól, az vegyen vízálló telefont, és amikor kezet mos, vigye a mobilját is...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) velizare válasza sutszi (#25) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#30) tothmaxy182 válasza sutszi (#25) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én étkezés előtt mindig kezet mosok, természetesen szappannal. Sőt, ha mondjuk hazaérek a munkából/bevásárlásról/stb, akkor is szoktam kezet mosni, illetve a boltban vásárolt élelmiszereket is megmosom. De pl arra magasról sz.rok, hogy a telefonom, meg a klaviatúrám alkohollal naponta meg legyen mosva. Ha már nagyon ujjlenyomatos a kijelző, megtörlöm a nadrágomba, és kész. Élek és virulok, sosem szoktam megbetegedni, vagy ha mégis, akkor 1 nap alatt kialszom. Patt helyzet, Te úgy, én így... Mégsem érzem, hogy zavar lenne a fejemben...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#31) vjozsef válasza tothmaxy182 (#30) üzenetére


vjozsef
senior tag

Szerintem ez a normalis amit te mondasz, de azert havonta egyszer bill-t nem art letakaritani!

(#32) sutszi válasza tothmaxy182 (#30) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, bocs én kezet fogok emberekkel...kilincset fogok...stb...amit sokan mások is. A saját laptopom hozom- viszem, így kapcsolatba kerül ezekkel a dolgokkal. Szóval NEM az otthoni asztali gépemről beszéltem...amihez senki nem nyúl....

A zavar ott van, hogy a régi mondás miszerint az 1 kilo kosz mindenkinek kell, az max a kertedben termett almára igaz. Nálad meg más gombás fertőzése is belefér...Részemről ennyi.
Jó egészséget!

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#33) tothmaxy182 válasza sutszi (#32) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ne is mondd, imádom a gombát! Főleg rántva! :R

És köszönöm a jókívánságot! Akkor mostantól ne nyalogassam az egeremet a munkahelyemen? :U

#34: nah jó, igazából hülyeségen veszekszünk. Téma lezárva, remélem nincs harag! Písz!

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#34) sutszi válasza tothmaxy182 (#33) üzenetére


sutszi
veterán

Látom egy igazé Gourmé-val futottam össze. Ahogy érzed...látom tudod mitől döglik a légy. ;]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35) MeGabee válasza tothmaxy182 (#33) üzenetére


MeGabee
senior tag

"Akkor mostantól ne nyalogassam az egeremet a munkahelyemen?"

Sírok b*zmeg,sírok!!!! :DDD

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#36) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Végre valakinek eszébe jutott ez is :C
Épp a minap gondoltam rá, hogy miért nem gyártanak antibakteriális telefonokat.

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#37) razzorr


razzorr
őstag

A jó öreg babapopsi törlő kell ide, nem csak hogy pihe-puha lesz a telefonunk, még illatos is :D

(#38) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ekkora rizsát. Az ott elszaporodó baktériumok ránk pont veszélytelenek, hacsak nem sz@ros kézzel Agry Birds-özöl, majd nekiállsz nyalogatni a kijelzőt.
Inkább az zsír- és olajlepergetést, illetve a tapadásmentességet valósítanák meg, azzal két legyet ütnének egy csapásra.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#39) velizare válasza razzorr (#37) üzenetére


velizare
nagyúr

asszonynak eszméletlenül durván ekcémás lett tőle a keze. :((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#40) vjozsef válasza razzorr (#37) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nemjo az, mivel illoolaj van benne, es olajos lesz.

(#41) Griff55 válasza Mr President (#3) üzenetére


Griff55
senior tag

meg a teljes zsírtaszítás felé... a fekete S3-am mindig totál maszatos

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#42) Mr.Silkó válasza Mate (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:D

(#43) Sn00k válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


Sn00k
veterán

Hehe, ez jó volt :DDD :DDD

3njoy the Lif3

(#44) xmaas


xmaas
őstag

Hasznosnak hasznos de csak akkor ha a meglevo gorilla glass nak lesz egy plusz tulajdonsaga minosegromlas nelkul

(#45) mrhitoshi válasza Rickazoid (#38) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szóval felszállsz a buszra és megfogod azt a kapaszkodó csövet, amit előtted leköhögtek, majd megfogod a telefonodat, és nyomkodod, majd hazamész megmosod a kezed és véletlenül valami miatt hozzányúlsz a telefonodhoz, majd bekapsz gyorsan valamit, és helyben is leszel. ;)
Nem poén. Lehet, hogy az esetek 80%-ban nem jön be, de ha benne vagy a 20%-ban, akkor majd szitkozódsz, mikor fújod az orrod.

PS4

(#46) velizare válasza sutszi (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor ez a videó nem neked való. xD

/písz brozef

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#47) halkow


halkow
őstag

Életünk során 2 vagonnyi koszt eszünk meg :C :C :C

Alcatel onetouch idol2s the king

(#48) vittorio7


vittorio7
őstag

Hogy mi mindent, ki nem találnak. :D
A simogató, meg becézgető üveg mikor érkezik?

(#49) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eddig erre még nem is gondoltam, nagyon jó ötlet ügyes kivitelezéssel! :)

Finn the human

(#50) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Érdekes lehet ez az atomokból megalkotott kémiai anyag designerkedés. "józsikám, alakítsá már át nekem egy kis üveg ötvözetet, hogy holnaptól lehessen a mobilommal sört nyitni károsodás nélkül"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.