Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ekkora semmitmondó megjelenést. Seggbe kellene billenteni a dizájnert.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) rankesz


rankesz
veterán

Szerintem az ár a többi POW termékhez hasonló lesz, tehát nem az átlag magyar háztartásba való.

(#3) stevve


stevve
nagyúr

Azért jó látni, hogy az Intel végre értelmes GMA-t készített és azt értelmes célokra fel is lehet használni. :D

(#4) tome.jr


tome.jr
addikt

Egykoron a Point of View a grafikus kártyák piacán kereste a kenyerüket

Kenyerét szerintem.

Ez az 530-as proci igazi slágertermék lehet. Rohadt olcsó, nagyon jól tuningolgató és játékok alatt szinte semmivel sem gyengébb mint egy i7-es cucc. És szinte alig fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#5) .mf válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


.mf
veterán

;]

Vártam már, hogy ki lövi le, de akkor kénytelen leszek én.
Ez a ház már régóta elérhető Spire Powercube néven is -- de az Albatron, a Qwerty meg még biztos sokan mások is építettek ebből gépet. Teljesen ugyanez, még a ferde Compact Disc felirat is stimmel ;]
Ezek után azon sem lepődnék meg, ha mondjuk az intel H57-es mITX alaplapja lenne benne :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) szuper-t válasza .mf (#5) üzenetére


szuper-t
senior tag

uh de gáz:D

(#7) FRENK1988 válasza szuper-t (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

miért? Nekem amúgy bejövős :D Belső izmos külső szolid:D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) szuper-t válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


szuper-t
senior tag

:D ahogy be lett mutatva és a tény:D
"Ez a ház már régóta elérhető Spire Powercube néven is -- de az Albatron, a Qwerty meg még biztos sokan mások is építettek ebből gépet. Teljesen ugyanez, még a ferde Compact Disc felirat is stimmel ;]
Ezek után azon sem lepődnék meg, ha mondjuk az intel H57-es mITX alaplapja lenne benne :DDD"

(#9) FRENK1988 válasza szuper-t (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jah így már tényleg ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) szuper-t válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


szuper-t
senior tag

Bár nagyon jó megoldásnak látszik i3 at beletenni 1 HTpc-be .... bár még nem láttam igazából normálisan összerakott Htpc-tigy a teljesítménnyel nem vagyok tisztában

(#11) atike


atike
nagyúr

Nekem bejön.

(#12) Celtic válasza szuper-t (#6) üzenetére


Celtic
tag

Na és akkor vajon ki az eredeti gyártó? A Qwerty? Nem...
Az Albatron? Lehetne, de mégsem.
Az OEM gyártók előbb az OEM partnereknek adják oda a cuccot, csak később jönnek elő saját márkanév alatt azzal, HA előjönnek. Calmo, amici.

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#13) bartucc válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem se tetszik, kerekített is, kocka is, jellegtelen teljesen. Viszont a hardver az tetszik, könnyen bővíthető, átlagfelhasználónak bőven elég masina.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) Ste válasza .mf (#5) üzenetére


Ste
addikt

Pontosan, valójában csak a lap az ami extra benne. Vajon konzumer piac számára mikor lesz csak a lap elérhető?

bartucc: a könnyű bővíthetőség a kis táp illetve a limitált belső miatt van "csak" limitálva. Amúgy tényleg elég lehet sok embernek, ha emberi áron lesz, amit kétlek, lévén új cuccos

[ Szerkesztve ]

(#15) zola0601


zola0601
tag

Nem sok fantázia van benne!

Üdv: Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.