Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tamcsu10


tamcsu10
tag

Nemtom hogy de nálam érdekes az akku ídő... a gyári töltéssek kis netezéssel repülő módban 1 nap 6 órát ment. Full töltés után toltam 1 battery calibrationt 4óra filmezés pendriveról + kis netezéssel jelenleg 80%on van (11órája megy). Kiváncsi vagyok meddig bírja...

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#702) hdman válasza tomej (#700) üzenetére


hdman
őstag

köszi

Sopron city :)

(#703) bostone


bostone
addikt

Durvább játékokkal próbálta valaki megizzasztani?

(#704) Sanzaa válasza bostone (#703) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Én csak Temple Run-t, Wormst, Paper Carst és Heroes 2-t játszottam. Meg a Fruit Ninját, mert azzal lehet mókusvakítani :-) Ezekkel nem volt gond.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#705) salapp válasza tamcsu10 (#701) üzenetére


salapp
addikt

Rohadt sokáig. Állat.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#706) hdman


hdman
őstag

opera mobile-ban kb. hány megnyitott tab után kezd el akadozni a gép? Perverzióm a 10+ :)

Gs2 kb. hasonló teljesítményű, 15-20 db meg se kottyan neki...

Sopron city :)

(#707) aag


aag
őstag

Jó lenne kipróbálni két dolgot. Egyrészt a bet.hu görbéire kattintva mi történik, másrészt a Skype videó-telefonálást. Lécci próbáljátok ki ezt is! Előre is köszönöm! :R

(#708) bigdady válasza aag (#707) üzenetére


bigdady
nagyúr

szerintem ne hezitálj tovább vegyél egy ipadet és kész :)

(#709) aag válasza bigdady (#708) üzenetére


aag
őstag

Nem szánok rá annyi pénzt. :(

(#710) delbarta válasza aag (#707) üzenetére


delbarta
senior tag

Nem megy a grafikon megjelenítés. Ezt az üzenetet dobja fel:

---
(#706) hdman: Gs2 kb. hasonló teljesítményű...

Ja, szeretném, ha hasonló teljesítményű lenne. Ég és föld a kettő. :)

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#711) hdman válasza delbarta (#710) üzenetére


hdman
őstag

igaz, h más proci, de a mhz ua, 1g ram mindkettő, mali400 mindkettő, igaz itt csak mali-1, nem 4 :)

gyakorlatban nem tudom mennyivel gyengébb...

Sopron city :)

(#712) aag válasza delbarta (#710) üzenetére


aag
őstag

Asztali gépen ezt látnom helyette:

A Skype videó-telefonálás megy? Milyen a készülék által küldött kép és a hang minősége?

[ Szerkesztve ]

(#713) Mandarinn válasza aag (#712) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Használd a stooq.com -ot. Az szerintem bejön mindenen és ha jól tudom real time. Bár a BUX adatok lehet, hogy nem. Nagyon jó oldal.

(#714) aag válasza Mandarinn (#713) üzenetére


aag
őstag

Nem erről van szó, hanem arról, hogy minden oldalt, annak minden dolgát képes-e helyesen megjeleníteni.

(#715) koncsik válasza aag (#707) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bet.hu
beépített böngésző kicsiben mutatja
dolphin, opera mobile: java futtató környezet (JRE) nem megfelelő, de rá lehet zoomolni - én nem merek java-t telepíteni androidra, vagy lehet?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#716) aag válasza koncsik (#715) üzenetére


aag
őstag

Fogalmam sincsen. Én csak kérdezek. Nincsen tabletem. Főleg ilyenek miatt...

(#717) koncsik válasza aag (#716) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Viszont Skype teljesen jól működik. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#718) aag válasza koncsik (#717) üzenetére


aag
őstag

Hiszem ha látom és hallom. Amiket kipróbáltam eddig, még egyik sem közelítette meg az asztali gépek minőségét. Főleg a képminőség az, ami érthetetlen módon vacakos. :(

(#719) gipsztigris válasza aag (#716) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor neked nem is lesz soha! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#720) aag válasza gipsztigris (#719) üzenetére


aag
őstag

Még az is előfordulhat. Amíg nem lsz kedvmrevaló, addig úgysem veszek. De mi a problémád ezzel? Vagy aki idejön a topikba, annak kötelező záros határidőn belül vásárolnia? :N

(#721) weinmaker válasza aag (#720) üzenetére


weinmaker
őstag

Persze, nem vetted még észre. Ő a nagy megmondó ember, aki mindenkinél mindent jobban tud, és belelát az emberek fejébe. Legutóbb emberére akadt, de nem mindenki olyan vehemens, mint aki kiosztotta. Valószínűleg élvezi, hogy mindenkinek beszól, mert rajta kívül más nem tesz ilyet. :W

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#722) gipsztigris válasza aag (#720) üzenetére


gipsztigris
addikt

Dehogyis! Csak viccelni próbáltam........de legközelebb majd nem teszem, mert Weinmaker "barátom" mindjárt megmondja, hogy mit gondolok! Kár, hogy nincs olyan smiley amit most mutatnék neki! :DD

(#721) weinmaker

Azért mert nem olvastad a privát levelezést az illetővel, azért még nem kéne megint okostojásnak lenned! Ami mondanivalóm volt neki, azt leírtam PM-ben! Ha gondolod, neked is leírom! :W

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#723) aag válasza gipsztigris (#722) üzenetére


aag
őstag

Nem sértődtem meg. Én is viccnek vettem. ;)

(#724) weinmaker


weinmaker
őstag

Hurrá! Akkor inkább azt mondja meg valaki, hogy mikor várható teszt a gépről? A PH ugye egy korábbi változatot tesztelt, nem lesz náluk újabb teszt, esetleg más oldalon?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#725) gipsztigris válasza aag (#723) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egyébként bővebben kifejtve azért írtam, mert azt gondolom, hogy mindig lesz még jobb és még újabb gép. És aki arra vár, hogy egyszer csak felbukkan majd álmai ideális gépezete, az sajnos mindig vacilálni fog és nem fog vásárolni gépet.
Ez nem csupán a tabletekre vonatkozik hanem bármilyen műszaki kütyüre. Egy kollégám vagy négy éve készül venni PNA-t. Szerintem közép-Magyarországon nincs nála naprakészebb ember a kül. készülékekből. fejből tudja az összes techn. paramétert, bújja a fórumokat, de akárhányszor menni akar valahová, mindig az én PNA-mat kéri kölcsön. :) Azóta nekem kb. a huszadik készülék van a birtokomban.
Ha valamelyik megtetszik, szerintem ne habozz, és vegyél egyet! Akár ilyet, akár a Wayteq gépét. Ha nem tetszik akkor majd eladod és veszel másikat. Legalább lesz hasonlítási alapod.......szerintem.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#726) aag válasza gipsztigris (#725) üzenetére


aag
őstag

Jó-jó, de jelenleg sem tetszik egyik sem. Az alapot az asztali gépem adja. Például egy tablet meg sem közelíti a Skype videó-telefonálásban. Pedig az asztalimban is csak közönséges 200 forintos mikrofon és jó-régen elavultnak tekinthatő 640X480-as felbontású webkamera van. És mégsem. Messze nem. A tableten reszelős a hang, a képminőség meg olyan, hogy egy bábú tátog rajta valami iszonyú időeltolódásban a valósághoz képest. Én ezt használhatatlan kategóriának ítélem. Megtehetem. Én vagyok én. Ha nekem ez használhatatlan, akkor ugyan miért tetszene? És ha nem tetszik, ugyan miért venném meg?
Az indokolatlan vastag gyászkeret is visszatart a vásárlástól. Majd ha rájönnek, hogy a videó-kamerákon található tépőzáras kézbujtató itt is használható és akkor nem kell gyászkeret, majd akkor. Meg ez a rootolás. Nemá-hogy a saját jogtisztán az én tulajdonomban lévő gépet nekem magamnak kelljen feltörni, ha fontos dolgokat szeretnék állítgatni! Milyen dolog ez má'? És még sorolhatnám hosszan azokat az okokat amik visszatartanak attól, hogy tetszen nekem egy mai tablet. De ki fogják nőni ezeket a gyerekbetegségeket. Addig olvasok, figyelek és nyomonkövetem a fejlődést. Nincsen semmiféle kényszerem a vásárlásra. Csak lelkes érdeklődő vagyok. Érted ezeket a dolgokat fórumtárs? Csak lelkes érdeklődő, semmi több. ;)

(#727) weinmaker válasza gipsztigris (#725) üzenetére


weinmaker
őstag

Amikor jobb volt a gazdasági helyzet nem vacilláltam, és megvettem kapcsiból amit szerettem volna. Most sajnos meg kell gondolnom, hogy mire adom ki a zsetont, mert ha eladod, csak nagyon nagy buktával tudod, és jelenleg ezt nem akarom bevállalni.

A Concorde-ot majdnem megvettem, csak az elején voltak félreértésre okot adó infók, ami miatt megijedtem, és lemondtam. Most várom, hogy legyen valami "hiteles" teszt.

Szal vennék valamit (ezért is olvasom a topikot folyamatosan), de csak óvatosan. Tudásban nekem elég amit a Concorde tud.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#728) gipsztigris válasza aag (#726) üzenetére


gipsztigris
addikt

Természetesen értem és sem egyikre, sem pedig másikra nem akarlak rábeszélni! Csupán arra akartam kilyukadni, hogy mire nagyjából megbarátkozol egy adott típussal, addig megérkezik az adott típus utóda, és kezdheted elölről. :)
Mert abban egyetérthetünk szerintem, hogy a fejlődés, illetve a kereskedők közti verseny iszonyatos, és muszáj szinte kéthavonta egy új típussal előjönni azért,........ mert a konkurrencia is ezt teszi.
A rootolás pedig sajnos a google találmánya. :-( Mármint az, hogy alapból a júzer csak korlátozott hozzáféréssel bír a készülékhez. Ha úgy tetszik ez az ára a nyílt forráskódú platformnak a gugli részéről. Rengeteg cégnél nem garanciavesztő ha rootoltad a készülékedet.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#729) koncsik válasza aag (#718) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem muszáj elhinni semmit, de nem lesz könnyű... :F Persze akkor azt se muszáj elhinni, hogy a bet.hu nem működik. Sok szerencsét. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#730) aag válasza gipsztigris (#728) üzenetére


aag
őstag

Csupán arra akartam kilyukadni, hogy mire nagyjából megbarátkozol egy adott típussal, addig megérkezik az adott típus utóda, és kezdheted elölről.

Nézd, állandóan félreértesz, én nem az új modellre várok, hanem az általam használhatónak ítéltre. Messze vannak még ettől. Talán még két-3 év. Vagy a fenetudja. De szurkolok nekik és figyelemmel kísérem a fejlődést. Megfizethető árban itt magyarországon most ez a legjobb! Elismerhető erőfeszítés, de nem tetszik.

(#729) koncsik: Nézd, a bet.hu alapból egyik gépen sem működik. XP-Win7-MACOs-Linux. Egyiken sem. De fel lehet á telepíteni a JRE-t és akkor már igen. És szerintem a tableteken is fel lehet. Csak nem próbáljátok meg.
És egyébként ebben nem az a lényeg, hogy a bet.hu grafikonja nem megy. Ez csak egy példa arra, hogy van ami nem megy, pedig mindennek mennie kellene rajta, ami a többin megy. Érted ezt?

[ Szerkesztve ]

(#731) gipsztigris válasza aag (#730) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem értelek félre! Csupán beszélgetni akartam! :N

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#732) vlevi


vlevi
nagyúr

Ne fikázzátok már ezt a szerkezetet, mert az én rendelésem is úton van már :DD
Nézzük más szemszögből a dolgot. Kísértetiesen hasonlítanak a méretek, meg egyebek az első iPadra. Meg az IPS kijelző is. Olyan, mintha maraadék iPad alkatrészekből raknák össze. Vagy inkább az iPad kifutásával nem állították volna le a gyártósorokat, hanem odaadnák a kijelzőt meg hasonlókat kisebb gyártóknak is.

Idézet innen : [link]
"The iPad's (first two generations) touchscreen display is a 1024 × 768 pixel, 7.75×5.82 in (197×148 mm) liquid crystal display (diagonal 9.7 in (246.4 mm)),"

De pl. az első Ipadnek csak 256 memóriája volt, és nem is volt bővíthető. Mégis boldogan kiadták érte az emberek a majd 200ezer forintot, hogy aztán 1 év múlva egy elavult gépük legyen, mert kijött az iPad2.
Jó, most lehet jönni azzal, hogy "de hát az egy apple cucc". Igen, annyiba is kerül. Persze a vas nem minden, nagyon sokat javíthat, vagy ronthat a gép megítélésén az op. rendszer. Ezt viszont nem tudom, hogy melyik mennyivel jobb a másiknál.
De emlékeztek rá, majd minden apple cucc megjelenésekor volt valami, amit felkaptak, hogy ilyenolyan tervezési hibák vannak benne. Szóval az sem tökéletes.

"Nem az új modellre várok, hanem az általam használhatónak ítéltre."
Majdnem ugyanarról beszélünk. Két év elteltével a piacon vannak azok a táblagépek, amik jóval olcsóbban összehasonlíthatóak a 2 éves csúcsmodellekkel.
Aztán természetesen majd sírhatunk mi is, ha jövő tavasszal kijön 50 ezerért a kétmagos 10"-s utód concorde tábla, ipad2 alkatrészekből összerakva. De ahogy gipsztigris írta, ha valaki arra vár, hogy a következő jobb lesz, majd azt veszem meg, az sosem vesz majd semmilyen elektronikai cuccot :D

[ Szerkesztve ]

(#733) Octi válasza vlevi (#732) üzenetére


Octi
aktív tag

hogy aztán 1 év múlva egy elavult gépük legyen
Azért az iPad első generációja még mindig igen sok mostani tabletet lemos a pályáról.

Persze a vas nem minden, nagyon sokat javíthat, vagy ronthat a gép megítélésén az op. rendszer
Az iOS eszközöket nem csak az, egyébként korrekt hardware és oprendszer adja el, hanem leginkább az AppStore.
Sajna a playen nagyon kevés olyan normális alkalmazás van, ami NATÍVAN támogatja a 10"-os tableteket a hozzá tartozó felbontással, és nem egy telefonos alkalmazás "felnagyított" verziója.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#734) salapp válasza vlevi (#732) üzenetére


salapp
addikt

Hát én nem fikázom, 60K-ért vettem, de annyiért is kva jó ez az ár/teljesítmény arány. Biztos jó az az Ipad, én nem vitatkozom, de soha nem adnék elvből ennyi pénzt egy hype-cuccra, azt meghagyom a sznoboknak, meg a mindent elköltségelő cégecskéknek. Ráadásul gyűlölöm a rámerőszakolt árukapcsolásokat, az Apple minden terméke erről szól, azért ezen nem kell összeveszni, mert ez is tény.
Szóval ez jó és kész.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#735) aag válasza salapp (#734) üzenetére


aag
őstag

Szóval ez jó és kész.

Nemjó! Nekem még nem! Leírtam a hiányosságokat amikkel én nem tudok együttélni. De minden változik. Jó lesz az majd egyszer! :K

[ Szerkesztve ]

(#736) salapp válasza aag (#735) üzenetére


salapp
addikt

Amire asszonynak kell, arra jó. Van neki combos Acer netbookja, amivel minden feladatát el tudja végezni, ha kell. Van kis ebook olvasója és ez a kütyü a pdf formátumú, táblázatokkal teletűzdelt ebookokra/egyetemi jegyzetekre, emailezésre, netezésre, hd-videólejátszásra, még a digitális táblához is hozzákötheti 1080p-s anyagokkal, erre jó egy tablet ma, meg ha valaki akar, játszogatásra. Egy Ipad sem vált ki egy sima Win-es 1,6-os netbookot sem, csak az még pofátlanul drága is EU-ban.
Szóval - nem tudom, hogy te mire keresel tabletet - de nyilván arra még nem alkalmas.
Ez egy öszvérmegoldás, amit talán még a fejlesztők sem tudnak pontosan, hogy milyen irányban érdemes/kifizetődő nekik fejleszteni.
Most ilyen, és most az ilyenek közül piszok jó ár/érték arányú ez a Concorde. Végülis van aki egy pár cipőt vesz 25K-ért, ez meg akkor alig több, mint két pár cipő, annyit meg megér, de átszámíthatjuk 180 forintos fagyigombócokra is, máris nem olyan drága.
:)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#737) Mandarinn válasza aag (#735) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Kipróbáltad már?

(#738) aag válasza salapp (#736) üzenetére


aag
őstag

Nem, nekem nem felel meg, de tetszik.

(#737) Mandarinn: Igen, több géppel sikerült Skypeolni már. Ebben tehát közvetlen tapasztalataim vannak. Másban csak amit írtok.

[ Szerkesztve ]

(#739) salapp válasza aag (#738) üzenetére


salapp
addikt

kb. 300 gombóc fagyi :)) amúgy sem szeretem annyira

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#740) Octi válasza salapp (#734) üzenetére


Octi
aktív tag

Biztos jó az az Ipad, én nem vitatkozom, de soha nem adnék elvből ennyi pénzt egy hype-cuccra, azt meghagyom a sznoboknak
Gratulálok! Sikeresen lesznoboztál pár tízmillió embert a világon :W
Egyébként az első generációs iPad lett szóba hozva, azt pedig meg kapod ezért a pénzért.

Ráadásul gyűlölöm a rámerőszakolt árukapcsolásokat, az Apple minden terméke erről szól
Ezt kifejtenéd konkrét példákkal, hogy miben is manifesztálódik :F

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#741) salapp válasza Octi (#740) üzenetére


salapp
addikt

Sohasem a mennyiség a fontos, mikor tanuljátok már meg? :DD

Azt hiszem, többen jót nevetünk rajta, hogy adott egy PH-s fórum egy konkrét készülékkel, és mindig jönnek a "hittérítő termékfikázók", akik bizonygatják, hogy a MAC a király.
Unalmas is lehetne már.
De nincs harag, remélem, jó okotok van rá, hogy ennyire sztároljátok (ingyen termékminta-lottó, ilyesmi :C )
Részemről befejeztem az offolást, mert ez Concorde tab-topik.
Az meg aztán oltári baromság, amikor egy használt cikket hasonlítgattok egy zsír új készülékhez. Én sosem vennék ilyen személyes tárgyból (mobiltelefon, tablet, noti) más ujjzsírjától bűzlő (nagyon jó az orrom) holmit. Szóval parttalan ügy ez, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#742) Octi válasza salapp (#741) üzenetére


Octi
aktív tag

Idézd légyszíves, hol fikáztam a topik témáját jelentő tabletet, és hogy hol írtam olyat, hogy vegyél helyette iPad-et. Egy rossz szót nem szóltam rá.
Csak azért bátorkodtam hozzá szólni a témához, mert ha emlékeim nem csalnak, te kezdted fikázni a konkurens terméket, és azokat a sznob barmokat, akik meg veszik.

Ha pedig a Te eszközöd bűzlik az ujjaid zsírjától, javasolnám a szappan sűrűbb használatát. Valami okból kifolyólag, az én cuccaim nem büdösek.

Te is csak egy papagáj vagy, aki mindenféle tapasztalat nélkül szajkózza azokat a dogmákat, amiket más kommentjeiben olvasott. Gratulálok az önálló gondolkodási képességedhez :W

Még egy csendes megjegyzés: ezzel a viselkedéssel pont annak a terméknek a felhasználóit rántod a sárba, amelyet próbálsz, -minden ok nélkül- megvédeni.

Részemről is over.

Szerk: egyébként az árukapcsolásos kérdésemre még nem válaszoltál, ezzel is a "papagáj státuszodat" erősítve :R

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#743) salapp válasza Octi (#742) üzenetére


salapp
addikt

Appstore.
Utolsó szó jogán, meg nehogymár te legyél a végszavazó savazó:
Minden embernek van egy jellegzetes szaga, akinek jó az orra, az érzi, te szerencsés tompaorrú vagy.
Live long and prosper!
Off!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#744) Octi válasza salapp (#743) üzenetére


Octi
aktív tag

Appstore = Árukapcsolás :F
Gratulálok :R

Google play=?
Ja, hogy ott egy pöccintéssel felrakod a warez játékodat?

Tényleg befejeztem :O

És hogy ne kelljen még egyet kommentelned, kijelentem, hogy a Tiéd volt az utolsó szó :DDD

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#745) salapp


salapp
addikt

És az összes szutyok méregdrága kiegészítő, ami saját farkába harapó kígyóként működik (nem, a Samsung Galaxy Tab se sokkal jobb). De hallelújra, hogy egyeseknek és ketteseknek ennyi elb.sznivaló lóvéja van, jó nekik, jó neked.
Nyilván én vagyok a troll, aki nem megy Ipad fórumra más gyártók készülékeiről írni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#746) kondás


kondás
tag

Szerintem se kéne le "hype" cuccozni, meg lesznobozni az Ipad vásárlókat, ez nem más mint buta előítélet.Pláne, hogy egy elsőosztályú készülékről beszélünk, nem ok nélkül tart ott az Apple ahol.

(#747) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Jól mondták a ConCorde fórumán. A 97es ipse körül is olyan hype kezd lenni, mint az iPadnél:-) Csak kicsiben.

(a rajongást egyébként én is tapasztalom magamon, de itt mások is pöccre ugranak:-)
Tegnap rendeltem 1371 Ft-ért a pandawillről légi postával egy 9.7" barna belecsúsztatós tokot. Mert tetszett. (a dollárt kb 250 ft-tal számolja most a PayPal) Szerintetek mikor ér ide?
De lehet veszek majd egy billlentyűzeteset is itthon a ConCorde-tól.. Ha magyar kiosztású lenne fix, hogy vennék.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#748) koncsik válasza aag (#730) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Persze, értem, köszönöm a felvilágosítást. Egyetértek, nem próbálom meg, mert nem tudom mi történne, sajnos nem értek hozzá. Szerencsére az én igényeimet már elérték ezek a kütyük, de elképzelhető, hogy később olyan merül fel, amire nem jó. Persze az is világos, hogy 100%-ig tökéletes és mindenre alkalmas nem lesz soha (szerintem - bár tévednék).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#749) koncsik válasza Sanzaa (#747) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én a feketét vettem ebből... (még jobb árfolyamon) - május 6.-án rendeltem és kb. 2 hét alatt ért ide. Paszentos, de nem szorul.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#750) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

OFF
A cégünk most áll át almás cuccokra, azt is nagyon várom (sajna nyilván erősen korlátozott hozzáférésekkel). Sőt most is van egy 2-es, USÁ-ból örökölt ájfonunk, amin csodálom, hogy mennyire pöpec és jól optimalizált minden (amit a régi op.rendszer enged). Minden kütyü jöhet, rohadt mázlim, az örökölt és céges vackok. Ráadásul annyira nem is értek hozzájuk, mint szeretnék... Ha nagyon gáz az egyedi kiegészítő, majd megrendelem kici olcóéktól, eddig bevált az is. De az androidos cuccoktól sem válnék meg, amit viszont be kell vallanom, hogy s#&r (és már market sincs hozzá) az a HTC HD2-n a win 6.5.
ON

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.