Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) zedok


zedok
senior tag

Lényeg, hogy LS 1.09-es verzióját kell használni hozzá :)
És érdemes letöltés után csekkolni,hogy tényleg jó-e a fájl amit letöltöttél képfájlként!

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1002) maiden8 válasza zedok (#1001) üzenetére


maiden8
csendes tag

Huh, tényleg ez a legfontosabb. CSAK 1.09
De itt úgyis mindenki megveszi az eredetit és azt kapja :C
Az 1.07 verzió elég sz@r és hibázásra hajlamos.

(#1003) zedok válasza maiden8 (#1002) üzenetére


zedok
senior tag

Gondoltam ezt kiemelem, mert ez talán a legfontosabb :K

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1004) BalanceR


BalanceR
addikt

És megéri Főzött rommal operálni, vagy igazából használat közben nem jön ki a különbség custom, és gyári között?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1005) zedok válasza BalanceR (#1004) üzenetére


zedok
senior tag

CM9 alapokkal gondolom érezhető :) amúgy a slatedroid.com oldalon nézelődni szabad! :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1006) maiden8 válasza BalanceR (#1004) üzenetére


maiden8
csendes tag

Bocs, hogy ezt írom, de ha egy ilyen kérdést teszel fel akkor neked NEM SZABAD FELTENNI.
CFW romot azok tesznek fel akik szeretnek kísérletezni, és tudják is mit csinálnak, mit kockáztatnak.
Ha megnézed az antutu teszteredményeket látszik, hogy ez a CM) gyorsabb mint a gyári, gyorsabb mert látszik is hogy szinte mindig 1.2 GHz-en jár a proci, de már azt is érzem, hogy az akku üzemidő emiatt kevesebb és ez is látványosan.
Viszont van már BT ami működik és aki erre gerjed annak nem kell várni a gyárit.
Vagy egy PL2303-as illesztőt átforrasztva VAN MÁR SOROS GPS (dzsipiesz :) ) is.
Ha így nézem akkor tök felesleges a 97IPS plus-t várni mert olcsóbban megoldható ez a felhasználási igény.

Csak könyvolvasáshoz, egy két játékhoz és böngészéshez meg levelezéshez viszont ne tegyetek fel CWF-t!

(#1007) BalanceR válasza maiden8 (#1006) üzenetére


BalanceR
addikt

Milyen kérdést? :DDD
A CFW ha jól látom,a gyári ROMra épül, nem AOSP, vagy AOKP.
Szerintem azért hoz magasabb teszteredményeket,
mert más a dalvik-flag managemat ,a governor, illetve más schedulert használ,
OC / UV van? Illetve ,milyen FS alatt fut a CFW?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1008) zedok válasza BalanceR (#1007) üzenetére


zedok
senior tag

Attol fugg melyik CFWre gondolsz. Az egyik valoban a gyari 'tuningolt' valtozata, mig a masik eseteben a cm9 adja az alapot. Persze ha hulyeseget mondok javitsatok ki. :)

Maga az Allwinner a 'fantasy' skalazast hasznalja, a tobbirol nem tudok velemenyt mondani.
FS- file systemre gondolsz? :R

Termeszetesen lehet OC-zni csak nem tunetmentesen :))

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1009) Monk144 válasza racsp (#986) üzenetére


Monk144
csendes tag

Nos, "örülök", hogy mások is végre tapasztalták ezt a hibát. Jövő héten azért csak beviszem a szervizbe, hogy nézzék már meg, mert szerintem nem igazán hiszik el, amit leírok a concorde fórumba is. Abszolút nem normális egy weboldal 30-40 másodperces töltési ideje.

(#1010) BalanceR válasza zedok (#1008) üzenetére


BalanceR
addikt

:R
Az OC-t meddig bírja stabilan?
UV vel lehet nyújtani az üzemidőt?
Igen, filesystemre gondoltam... RFS/EXT2/EXT4/YAFS... Legalábbis droidon ezekkel találkoztam...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1011) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Köszi delbarta, maiden8! Lehet, hogy az a megoldás amit írtál, hogy mobil nézetet kell használni. A flash reklámokat, hogy lehet letiltani, talán az is gyorsít valamit?

(#1012) Luissimo válasza maiden8 (#1006) üzenetére


Luissimo
veterán

énazér továbbrais várom aztata plusz ipsét, ha nembaj. :D

sőt, samsungék megmutatták azota, hogy a 9,7 mm vastagságba vékonyságba is belelehet pakolni GSM modult, üzenem hábékának, de csak a csuklás miatt. :))
aztis várnám.
mindenki szív a böngészővel?
opera mobile sem gyorsabb, probáltátok?

[ Szerkesztve ]

(#1013) GospeLL válasza Monk144 (#1009) üzenetére


GospeLL
csendes tag

Majd írd már meg, hogy jutottál-e valamire a szervíuzzel, tudnak-e csinálni vele valamit. Ha igen' akkor én is beviszem..

Opera minivel egyébként egész tűrhető most, de ez nem jó megoldás.. nincs flash, nem működnek az intranetes oldalak, nem szeretem harmafik fél szerverein átfolyatni a jelszavaimat, stb.

(#1014) BalanceR


BalanceR
addikt

10 emberből hányan tapasztalják, a "lassú böngésző" problémát?

Mindenkinél jelen van, vagy csak pár emberkénél??
Fontos lenne tudnom, mert pár napon belül vettem volna egy ilyet, de ha valóban necces, akkor lehet, hogy más lesz... :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1015) Kuter


Kuter
senior tag

Üdv Mindenkinek.
Egy antutu tesztet ( videót) ,vagy értékeket fel tudna valaki tenni.

Köszönöm.

Üdv: Kuter

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1016) GospeLL válasza Kuter (#1015) üzenetére


GospeLL
csendes tag

lefuttattam az antutut, 2536 pont lett. igyekeztem kilőni elötte minden mást, lehet nem sikerült maradéktalanul

(#1017) Sanzaa válasza GospeLL (#1016) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Az ilyen löncsmárk lóf@szokat tudtommal bekapcsolás után micro SD nélkül szokták végezni.
A Quadrant 1709-et mutatott nálam így a múltkor.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#1018) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok,

A következ problémám lenne, hátha tudtok segíteni:

2003 serverhez szeretnék csatlakozni, a VPN és webdavval is probáltam.

A Vpn kapcsolodik /tablet és a szerver szerint is!!!!/ de nem tudok rajta elérni semilyen ip címet, megosztást RDP-t.. A webdav nem müködik.
A szerver rendben megy mert laptopról és asztali gépről is megfelelő.

Ezen felül nem értem, hogy a képernyő kikapcsolása esetén miért nem synronizál a wifi? Egy idő után disconectal pedig csatlakoztatva volt...

Ami még feltünt, hogy nem egyszer kiirja a gyári böngésző illetve program, hogy nem válaszol. Ez normális dolog?
Nem tud véletlenül valaki magyar helyesírás ellenörzőt az angol mellé?
Illetve Melyik a legjobb exchange kliens androidra?

Köszönöm,

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1019) dzudzu


dzudzu
tag

sziasztok

En ket napja nyuzok egy ilyen keszuleket, de eddig teljesen rendben van a bongeszes, igaz a gyari app hajlamost neha ilyen 1 mp-re kifagyogatni, de most az operaval megy minden szepen...(kopp.kopp.kopp)

(#1020) nepeti válasza BalanceR (#1014) üzenetére


nepeti
csendes tag

Sziasztok,
készítettem egy videót a böngészés sebességéről. Mikor először kipróbáltam nekem is tetű lassú volt. Csináltam egy gyári állapot visszaállítást és az alap böngészőben kiszedtem a beállításoknál, hogy a keresésnél elkezdje a háttérben betölteni az adatokat. Nem biztos hogy ez bármit is jelent, de az újrahúzás óta stabilan a azonos sebességen megy a böngészés. Persze a teleszemetelt oldalak jobban megfogják.
A link: http://youtu.be/MRCVC8pdE78

Remélem segítettem.

ui akinek van a concorde fórumhoz loginja, az belinkelheti oda is a videót, mert valamiért az én regisztrálásomat nem hagyták jóvá.

Üdv. Péter //sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy Nexus ►[JB 4.2.1] ♦ PURITY 4.4///Lean kernel◄

(#1021) Mandarinn válasza nepeti (#1020) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Nyugi majd vissza lassul az sajnos. Legalábbis nálam ez történt. Bosszantó probléma de biztos megoldható valahogy. Esetleg valaki nem érdeklődött ezügyben a cégnél? Biztos van megoldásuk.

(#1022) BalanceR válasza nepeti (#1020) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha jól látom a User Agent Androidon van, nem pedig Desktopon,
A mobil verzió minden esetben lebutított oldalt jelent, még jó, hogy relatíve gyorsan betölti....
4:58-nál ott vagyok! :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1023) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok,

Én kb 40 percet nyomkodom a telefont, e-mail kisérletezés ilyesmi. A wifi be van kapcsolva de 5 mp screen lock után ha jól láttam ki is kapcsolja a gép. A fényerő szinte minimumon van. Programok nem futnak és így bír az eszköz kb 10 órákat egy töltéssel. Ez normális? Vagy a kb. 10 óra aktiv használat lenne a megfelelő?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1024) Sanzaa válasza zsamiatt (#1023) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Telefont? Most akkor 40 percet vagy tíz órákat?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#1025) zedok válasza zsamiatt (#1023) üzenetére


zedok
senior tag

Jó helyre írtál? :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1026) zsamiatt válasza Sanzaa (#1024) üzenetére


zsamiatt
őstag

Tabletet, bocsánat.

kb 40 percet nyomkodom és így bir durván 10-12 óra készenléti modot lemerülésig.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1027) dzudzu


dzudzu
tag

sziasztok

egy olyan kerdesem lenne, hogy hasznalja valaki kozoletek a gepet 16 v 32 gigas mem. kartyaval es ha igen, akkor mennyire fogja meg a gepet sebesseg teren? tervezek venni egy 32-s kartyat, de felek hogy lassitani fogja a tabletet.

mask kerdesem az lenne, hogy class 4-s kartya eleg-e, vagy erdemes gyorsabbat keresni?

koszi elore is, szep napot! :)

(#1028) koncsik válasza dzudzu (#1027) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

32GB Samsung Class 10, kezdetektől fogva, nem tudom mihez hasonlítani. Szerintem no problemo.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1029) Sanzaa válasza zsamiatt (#1026) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Nekem ez nem tűnik normálisnak.
Akkor azt még nem tudod, hogy aktív használattal mennyit bír?
Próbálkozz esetleg egy Gyári adatok visszaállításával, hátha felraktál valami csenevész programot.
Ha utána is ilyen keveset bír, akkor szerviz gyanús.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#1030) Sanzaa válasza dzudzu (#1027) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Ha ekkora kártyát veszel, akkor valószínűleg nagy fájlokat/filmeket másolsz rá egyszerre.
Én egy Class 4-est használok most épp, de tervezem a későbbi cseréjét egy Class 10-esre, mert néha megőszülök mellette.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#1031) Kuter


Kuter
senior tag

Üdv Mindenkinek. Az böngésző lassúlás szerintem a 4.0.3 miatt van. Volt itt nálam egy
myaudio series 7 úgyan az a rendszer van rajta mint ezen és úgyan úgy dobja a hibát a gyári böngésző mint ezeknél (kilép vagy várakozás) ha a várakozásra nyomok akkor szépen betőlti a lapot.

Üdv: Kuter.

Még mindig várok egy antutu teszt videót ha valaki megcsinálná előre is köszönöm.(a framerátára vagyok kiváncsi)

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1032) zedok válasza dzudzu (#1027) üzenetére


zedok
senior tag

Kezdettől fogva, Class10es 32Gb Samsung kártya :) Csont nélkül viszi. Gyorsan tölt be stb stb. :) Szóval nincs gond vele!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1033) zedok


zedok
senior tag

Hm, egyre többször jelenik meg nálam ez a "képernyő" rázkódás-csíkozódás probléma, de érdekes módon csak landscape módban. Már csináltam gyáribeállításokat is, újraraktam a szoftvert, de ugyanúgy csinálja. Valami tipp/orvosság rá? Olvastam olyat, hogy az Allwinner processzor "driverei" rosszalkodnak. Bár ez lehet hülyeség :F

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1034) zsamiatt válasza Sanzaa (#1029) üzenetére


zsamiatt
őstag

Mivel lehetne tesztelni az aktiv használatot? Menyit kellene kibirni?
Nekem VPN-re is nagy szükségem lenne, de sajnos nem megy :(

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1035) delbarta válasza zsamiatt (#1034) üzenetére


delbarta
senior tag

Töltsd fel 100%-ra, tegyél be egy normál xvid filmet, rakd fel 100%-ra a fényerőt és játszd le folyamatosra téve amíg ki nem kapcsol. 8 órát bírnia kellene így.

Idézet a concorde honlapjáról:
"Megnövelt üzemidő
Utazásnál elengedhetetlen a hosszú akkumulátor üzemidő. A kapacitás önmagában nem jelent semmit.A tesztek során bekapcsolt WiFi-vel, állandó filmlejátszásra beállítva az akkumulátor reggel 07.22-től 17.03-ra 24%-ra csökkent. Célunk az volt, hogy olyan akkumulátor kerüljön a készülékbe hogy egy felhasználó a hálózati csatlakozó hiányában legalább 10 órán keresztül tudja használni a ConCorde tab 9.7 IPS-t."

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#1036) dzudzu


dzudzu
tag

sziasztok

a wifim azt jatsza, hogy alvo allapotban eldobja a netet, hiaba van beallitva, hogy ne tegye, aztan mikor felebresztem a tabot 1-2-3 percig nem tud csatlakozni...
ilyet tapasztalt mas is??

(#1037) zedok válasza dzudzu (#1036) üzenetére


zedok
senior tag

Igen, az Allwinner procinak ez a "feature"-e, vagy éppen "rossz" energiatakarékos megoldása, de javítsatok ki ha rosszul emlékszem, bár valahol volt már erről szó.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1038) dzudzu válasza zedok (#1037) üzenetére


dzudzu
tag

az, hogy eldobja a netet nem is zavar annyira, de hogy kell neki 2-3 perc mire visszacsatlakozik, az mar zavaróbb... :F

(#1039) zedok válasza dzudzu (#1038) üzenetére


zedok
senior tag

Hm, érdekes, nálam szinte azonnal megtalálta a jelet ( 5-10 sec - változó)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1040) nepeti válasza BalanceR (#1022) üzenetére


nepeti
csendes tag

"Teljes" origo.hu=9s, index.hu=11s a saját böngészőben.

Üdv. Péter //sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy Nexus ►[JB 4.2.1] ♦ PURITY 4.4///Lean kernel◄

(#1041) racsp válasza nepeti (#1040) üzenetére


racsp
csendes tag

De jó neked. Látod ezért kérdezzük, hogy mi a miénkell mit csináljunk, tán rossz a készülék vigyük szervízve?

Ami nálad 9s az nálam 90s és közben nem reagál a készülék semmire és dobálja a fagyási hibaüzeneteket.
Neked jó készüléked van, nekem akkor rossz. Csupán ez a kérdés, hogy valaki tudd-e majd ebben segíteni (mert biztos szoftveres oldalról meg lehetne oldani, nem hiszem hogy ez hardware hiba) vagy ez garanciális kérdés és irány a szervíz.

-= Ubul =-

(#1042) Celtis válasza dzudzu (#1038) üzenetére


Celtis
veterán

Nekem az elején voltak wifi csatlakozási problémák. Folyamatosan próbálkozott sikertelenül csatlakozni. Néha az IP cím kérésig eljutott, néha nem.

A wifi routeren másik csatornát állítottam be, és azóta pillanatokon belül stabilan csatlakozik. Nem tudom, hogy a tablet problémája volt, vagy a csatorna volt zavart. Az biztos, hogy több más készülék (androidos telefonok is) gond nélkül csatlakoztak a az eredeti csatornán.

(#1043) dzudzu válasza Celtis (#1042) üzenetére


dzudzu
tag

na akkor ezt majd megprobalom. koszi a tippet :)

(#1044) GospeLL válasza racsp (#1041) üzenetére


GospeLL
csendes tag

Esetleg más is megnézhetné, akinek fagyogat és lassú a böngészés, hogy ott is a belső flash olvasása/írása okozza-e a problémát.

Legegyszerűbben a Beállítások -> fejlesztői eszközök alatt az alja felé található "cpu overlay" vagy valami hasonló nevű opció bekapcsolásával lehet. A lényeg, hogy a jobb felső sarokba kiteszi az éppen leginkább futó folyamatokat.

Nálam, mikor előjön a fagyás, toronymagasan a nandd process vezet, ami a /system fájlrendszerért felel a /dev/block/nandd eszközön. Lehet, hogy szoftveres gond, de én félek, hogy ez a belső flash hibájára utal.

Hitetlen Tamásoknak: amikor fagy a böngészés, az egész rendszer megmerevedik. Nem reagál az alsó állapotsoron lévő androidos gombokra sem. Mikor magához tér, megkérdezi, hogy bezárjuk-e a böngészőt vagy várunk. Arról lehet vitatkozni, hogy használható-e kényelmesen a böngésző 50-60 másodperces töltögetési idővel, de arról aligha, hogy a program lefagyás ablak előugrása normális jelenség-e egy-egy weboldal megnyitásánál. Korábban azt is leírtam, hogy miért nem lehet a wifi, akit érdekel, keressen vissza.

(#1045) Mandarinn válasza GospeLL (#1044) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Nem értem, hogy miért nem lehet elhinni, hogy van egy ilyen hiba... Főleg, hogy ennyien mondjuk.

(#1046) dzudzu válasza Celtis (#1042) üzenetére


dzudzu
tag

mukodik :-) koszonom szepen!!

(#1047) pinnacle válasza GospeLL (#1044) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet, hogy valami lassú belső memóriát tettek bele? Szerintem mindenképpen kérdezz rá a szervizben, biztos tudnak erről a problémáról.

(#1048) tony70


tony70
tag

Megnéznétek, hogy a beállitásoknál a táblagép infojanal a modeszámnál mivan irva? Nekem Mid970. Itt nem concordnak kellene lenni?
Ill. Az akkuidöről tudnátok irni, hogy kinek mennyi? Ez nekem 6, 6.5 ora folyamatos használat mellett. Ez nem kevés egy picit, amikor mindenki 10 orákrol beszél!?

(#1049) Celtis válasza dzudzu (#1046) üzenetére


Celtis
veterán

Na, örülök, hogy segített a tanács.
Egyébként milyen csatornán volt a router, amin nem működött megfelelően? Nekem az 1-es csatorna volt a problémás, és már 2-esre állítva is jó lett

(#1050) keccsa válasza pinnacle (#1047) üzenetére


keccsa
aktív tag

"Lehet, hogy valami lassú belső memóriát tettek bele?"

Esetleg tegyenek már be páran (akinek jó a böngészés, meg akinek nem) mondjuk az Antutu által adott RAM teszteredményt, ott látszania kellene a különbségnek, ha ez tényleg így van...

Ennek egyébként ellentmond az, hogy a lassú böngészésre panaszkodók szerint általában egy újonnan telepített böngésző gyors, aztán később lassul be. :U

Mindenki magának hülye!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.