Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Thunderbult 3 aljzat

Aki hülye, haljon meg!

(#2) zzolika


zzolika
aktív tag

Azt azért még beleírhattátok volna, hogy milyen procit lehet a deszkába tenni?

Tudom hogy nem én vagyok a célközönség, de ki is? Ennyi pénzből kijön egy felsőkategóriás alaplap + proci + épített víz (blokk, radi, pumpa) is. A hardcore tuningosoknak megint nem opció, a nitrogén pot nem megy rá. Esetleg ha lebontod a borítást, de akkor valószínű bukod a vrm, chipset vizes hűtését is, marad egy csupasz lapod. Az Asrock egyébként sem tudom mennyire népszerű márka ebben a szegmensben...

(#3) supercow válasza zzolika (#2) üzenetére


supercow
őstag

Unatkozó bitcoin-milliárdosok.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4) Televan74 válasza zzolika (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azért 999 db -ra biztos lesz érdeklődő.még ilyen áron is. Ryzen 5 3600/3600X, Ryzen 7 3700X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 9 3900X. A legtöbbe 3900X fog kerülni.
Azért megnézném azt a csóri gamert aki egy 3600 -ast tenne bele. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) waccamár


waccamár
senior tag

Ezek a termékek nem feltétlen azért vannak, hogy a gyártó hasznot realizáljon a sok eladásból. Ezek "PR-termékek", azért vannak, hogy ezekkel bekerüljenek a hírekbe. Aztán az átlagember megveszi az olcsó Asrock, stb. lapot :) Vannak másfél millába kerülő inwin házak is, azok sem érnek annyit. Viszont azért ismertem meg az inwin márkát, mert ilyen brutál házat csinált :D Máskülönben egy lenne a millióból.

(#6) Fex


Fex
tag

Ha számozott példányok lesznek esetleg, további gyűjtői értéket is fog jelenteni.

"...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

(#7) Maelephant válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Maelephant
aktív tag

CPU és slot KataBult üzemmóddal ;)

(#9) westlake válasza Televan74 (#4) üzenetére


westlake
félisten

És a 16 magos "3950X"? :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#11) nullpoint válasza Dtomka (#10) üzenetére


nullpoint
senior tag

Külön öröm mikor olyan próbálja oktatni a helyesírást, aki:
vagy nem képes ékezeteket írni , vagy nem képes nagybetűvel kezdeni a mondatokat vagy nem használ mondatvégi írásjeleket, illetve ezek bármilyen variációja/kombinációja/permutációja. :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezer dolláros lap, AMD prockókhoz. Intelhez nem lesz?
Aranyos amúgy, a bélyegképről azt hittem, hogy ez egy számítógépház. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) Depression


Depression
veterán

Mindig vannak cikkek ilyen limitált cuccokról, de hogy mikortól, hol lehetne megvenni, az sosincs megemlítve.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) _Berci_


_Berci_
aktív tag

szép darab... idehaza lesz vagy 4-500k :DD

Nagy az Isten állat kertje, csak sajna nincs kerítés!

(#31) SECTORnooB válasza westlake (#9) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Majd későbbre tervezik,ha a konkurencia villant valamit, és vagy összejön annyi gold sample.
De biztosan lesz, addig meg csak kibírja a piac,hogy main szinten "csak" 12/24 a csúcs.

[ Szerkesztve ]

(#44) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Takarítottam, ne folytassátok.

(#45) yericho800 válasza _Berci_ (#23) üzenetére


yericho800
aktív tag

ha jut hozzánk egyáltalán... O. o

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#47) seniman


seniman
addikt

Ismerve az előző szériákban rejlő tuning potenciált,ez az ezer USD ablakon kidobott pénz lesz.Seggszikláéknál nem tudják hogy a Ryzen azért népszerű mert ár/érték arányban felüdülés a régi intel egyeduralom után?Ez az árazás elmenne TR4 vagy LGA2066 platformon,de itt csak kevesen lesznek rá fogékonyak.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#48) arn


arn
félisten

Olcso platformbol csinaljunk dragat... ennyi penzert nem szaros ket csatornat kellene adni, meg a pcie csatornak szama is vicc kategoria. Szoval, mi benne a premium?

A jo ar/ertek aranynak elegge betesz.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#49) Synthwave válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Best. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#50) Synthwave válasza arn (#48) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez nagyon nem arról szól.

A magam részéről vennék egyet, ha fáról szüretelném a pénzt. Mer csecse. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.