Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tidus


Tidus
addikt

A R.o.G. standon nem mutatták be ROG-POSEIDON-GTX1080TI kártyát?
Lassan két hónapja hallgatnak róla.

(#2) NandoXXL válasza Tidus (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

[link]

Tessék kint van, de a prohardvertől ne várd hogy megtalálja ;]Ez az oldal rég leépült, a videók se semmik. Lehet nyafogni szerkesztőknek hogy ilyet még nem csináltak, de a darabos beszéd stb. elég gáz fizetett szaksajtósként.

(#3) Vesa válasza NandoXXL (#2) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem inkább az a bajom ezzel a videóval, hogy marha sok benne a notebook bemutató. Most komolyan, de ki a t*köm gamerezik egy laptopon???? 1-2 esettől eltekintve, amikor a mobilitása hasznos lehet ideig, óráig...
A PC vonal -főleg a gamer-, mai napig épített gépes társaság, ehhez képest állandóan ezeket a bővíthetetlen, egybehányt táblákat mutogatjátok. Persze kell ez is, na de ilyen mennyisélgben?

A tudomány a valóság költészete!

(#4) Wombath válasza Tidus (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Már korábban írtunk róla, amikor bemutatták, a standon pedig extra infó nem volt róla, ezért nem szerepel a videóban.
[link]

(#5) Eclips21 válasza Vesa (#3) üzenetére


Eclips21
őstag

hol látod hogy ez az oldal "gémer" oldal?

(#6) fity


fity
csendes tag

Nem értem... Most ez a srác ott kint valami hozzáértő személy? Inkább küldtetek volna ki egy jó csajt, neki legalább elnézném ezt a hebegést habogást. Nézzétek, itt egy notebook, mellette egy kisebb notebook. Amott egy kicsit nagyobb... Próbál mondani valamit, de inkább ne beszélne. Tipikus sok beszédnek sok az alja esete. Ez az egész úgy nézett ki, mintha beesett volna a srác az eseményre az utcáról egy kamerával a kezében és próbált volna mindent megmutatni egy videóban. Egyébként a notebookokat pont magasról... és mire átesett a ROG strandra, már tele lett a taggal a nemesebbik részem.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#7) #16939776


#16939776
törölt tag

A ledes "fehér" derítés nem segített a videó színein, ha már gazdagék egyféle lámpából tesznek fel 50-et a standra, lenne értelme egy fehér egyensúly beállításnak eksön előtt, sokat javítana a videó élvezhetőségén.

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó kis videó volt, köszi.

Csak kíváncsiság képen, a ryzen-es laposban milyen vga van?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Vesa válasza Eclips21 (#5) üzenetére


Vesa
veterán

A gamer szekciós bemutatóra céloztam, nyilván nem a business Asus standra! Mivel a ROG szekció teljesen elkülönül a kiállításon, a videón belül ennek is külön fejezete van.

A tudomány a valóság költészete!

(#11) Tidus válasza Wombath (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Köszönöm de a ph.-s írást ismerem.
Én videon néztem volna meg , ha megforgatják megmutatják. Erre gondoltam.
Bár tudom hogy ez nem kívánság műsor, és nem lehet mindenkinek a kedvére tenni.
Viszont a leg-leg csúcs kategóriáról van szó, ami ha van, kihagyni szemet hunyni felette nem szabad.

(#2) NandoXXL: +1
Amúgy tényleg, minden hírben az a rengeteg laptop.

[ Szerkesztve ]

(#12) Teasüti válasza Vesa (#3) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A külhóni (bócs, elszállt a rövid ó) ismerőseim egy-két kivételtől eltekintve mind laptópót használnak, magamat is beleértve. Akik szóbát bérelnek, döntő többségben mind laptópón játszanak.

(#11) Tidus
Megfórgatni videón? Ez móst tényleg akkóra jelentőséggel bír? Mit ad hózzá az életedhez, ha látód videón a kártyát? Vagy nem láttál még vga-t közelről?

[ Szerkesztve ]

(#13) Vesa válasza Teasüti (#12) üzenetére


Vesa
veterán

Hidd el, én ennek örülök és arról sem volt szó, hogy ne legyen laptop bemutató, de az arányoknak messze fordítva kéne lenniük. Mert a példád ellenére nem ez jelenti a széles körű felhasználást, már csak a perifériák és a megjelenítő mérete miatt sem (ROG-os eszközökről beszélek még mindig, nem a Business vonalról).

A tudomány a valóság költészete!

(#14) Tidus válasza Teasüti (#12) üzenetére


Tidus
addikt

Igen ekkora.
Azon gondolkodtam mit írjak választ. ami olyan legyen hogy egyesek tudjanak rajta csemegézni.
Ez gyors kapás volt.

Amúgy egy terméket neked nem jobb filmen nézni mint képen.
Mindegy nem....

(#15) Teasüti válasza Tidus (#14) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na jó, de mi látnivaló van rajta? VGA-k tipikus tucattermékek. Ha egyet láttál, láttad az összeset.
Vagy most ennek olyan szép hátlapja van? PCI-E csatlakozó is ugyanott van, mint eddig. És akad pár bazi ventilátor is, mint mindegyiken.
Legalább RGB? :P

(#16) Vesa válasza Teasüti (#15) üzenetére


Vesa
veterán

Ilyen alapon semmit ne mutassanak be. Egy laptopon mit nézel? Mind ugyanaz, egy vékony, apró kijelzős egybehányt vacak. Monitoron mit nézel? Mindegyik egy darab panel, még a lábuk is ugyanott van. Médialejátszón mit nézel? Mindegyik egy darab doboz. stb.

A tudomány a valóság költészete!

(#17) Teasüti válasza Vesa (#16) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A VGA-t megcsodálod amíg kibontod a dobozt és berakod a gépbe. Aztán elfelejted, hogy van.
A laptop használati tárgy, a küllem éppoly szempont lehet, mint egy mobil esetében.
A monitornak meg konkrétan az a funkciója, hogy nézed. :C
A médialejátszónak illeszkednie kell(ene) a nappali arculatához.
Ezek dizájnja mind szempont.
De egy beépített alkatrészé? Ugyan már...
Mi többet ad egy videó a termékfotóknál (esetleg 360-as renderképnél), ha vmi majom kézbe veszi és próbál összerakni két értelmes mondatot, hogy jaja ez biza egy vga és van itten rajta két venti meg minden...
Semmivel. Sőt, a képek felbontásából következően egy termékfotó többet elárulhat, mint egy videó.

(#18) Lacok


Lacok
őstag

Most is kitett magáért az Asus mint mindíg.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nagyon tetszett ez a videó, nem semmi gépek! Bár lenne alkalmam elmenni egy ilyenre! Szuper lenne! :Y

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.