Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagyon bejövős a Taku, de 90.000,- HUF + ÁFA... :N

Helyette töredékáron...
EKBY ALEX / EKBY VALTER
+
Apróról tetszőleg low profile ház váza.
+
Dremel 3000
+
Mod kiegészítők (szellőzőrács, bekapcsológomb, csatlakozók, kábelvezetők, esetleg falikarok helyett lábak, stb.).
=
HunTaku :D

Szerk.
Ezt most nyilvánosan, hivatalosan le is védem: stipi-stopi! :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) xEon1337


xEon1337
őstag

Nagyon szimpatikus gyártó, tetszik a fiatalos, modern arculat és dizájn, ami jellemzi őket.

Bízom benne, hogy a Takura az első Kickstarteres kampány után sokkal nagyobb lesz a kereslet és ez jelentősen csökkentheti az előállítási költségeket és ebből kifolyólag az árat.
Egyébként ezt a házat a Lian-Li gyártja nekik (akárcsak a DAN A4-et), csak azt nem értem, hogy akkor miért nem képesek ők is húzni valami merészet, újat? Oké, ott van az PC-O5 (és testvérei) marha drágán, de kb. ennyi.

Tavaly volt egy másik koncepció házuk is "OLA" néven, arról idén nagyon hallgatnak. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Örülök hogy ennyire vadulnak a gyártók, igyekeznek szakítani a tradíciós elrendezésű PC házakkal, kinézettel.

Az árát nem nevezném hátrányosnak: aki akarja az DAN A4-ért vagy M1-ért is kifizet ennyit. És ismét nem eldobható/megunható minőséget kap Lian-Li-től.

(#4) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Egy jó tanács a fotósnak: legközelebb nyisd tágabbra a rekeszt, hogy ne csak a téma első 5 centije legyen fókuszban. Ezen a képen pont a lényeg lett homályos.

Nemrég vettem egy Cryorig H5 Universal-t és kiváló hűtési teljesítménye van, csak ajánlani tudom a hűtőiket. Egy óvodás is 5 perc alatt felszereli őket és ~70%-ba kerülnek az azonos teljesítményű Noctua hűtőknek.

gottagofast

(#5) tailor74


tailor74
őstag

Az a Taku nagyon csinos kis kuckó, elegáns, és mégis vagány. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#6) awexco válasza tailor74 (#5) üzenetére


awexco
őstag

Nagyobb tápot hozzá szerezni lesz macera (6-700) w pedig jó lehetne a cucc .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#7) #16939776 válasza awexco (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azért karnyújtásnyi távolságból egy olyan konfogot hallgatni, érezni, ami 6-700W-os tápot igényel, hááát :U

Amúgy itt a megoldás: Silverstone SX800-LTI ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.