Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

Ide nekem egy ASUS Transformer Book V-öt. :B

Na nem biztos, hogy "olyan jó", de nagyon kíváncsi vagyok rá. Főleg, hogy ha jól értem pl. egy SMS érkezésekor, vagy egy híváskor sem kell kidokkolni a telefont Android tablet/notebook funkcióból (ami logikus is). Már csak arra lenne szükség, hogy egy akármilyen headset-el is működjön a dolog (két jack dugó) és akkor semmi sem áll az útjában a minőségi telefonálásnak például munkahelyről, amikor amúgy is gép előtt van az ember. Gondolom alapból csak BT-s headset-el, vagy a telefonba dugott "egy-jack"-esekkel működik.

És ha jól látom, akkor Windows-os használatkor is megoldották, hogy lássuk a telefont magát? Az nem semmi lenne, persze ez lehet csak illusztráció.

Régi álmom, hogy úgy össze tudjam kapcsolni a telefonomat és a gépemet, hogy tudjak böngészni a telefonkönyvben és a gépem headset-jével tudjak telefonálni, ami ugye klasszisokkal jobb minőségű, mint akármelyik telefonhoz megvásárolható eszköz. És ugyanez igaz SMS-ezésre is. Ez utóbbit régen a Nokia tudta (Nokia Suite), nem értem az újabb rendszerekhez miért nem készítik el az alteregóit. Láttam a Microsoft SMS Sender-ét, de az nekem valahogy nem akaródzott működni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.